blog

Graham Zusi Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Półnagi, Umowa, Wynagrodzenie

Tak często zawodnik o niesamowitych umiejętnościach gubi się w centrum uwagi bogatej ligi MLS, ale ten zawodnik stanął na wysokości zadania i uzasadnił zaoferowany mu mega kontrakt. Nazwa Grahama Zusi jest znajoma w sercach amerykańskich fanów, a także meksykańskich fanów, którzy nazywają go „San Zusi”, co oznacza św. Zusi. Zrobił miejsce w sercach Meksykanów, kiedy strzelił zwycięskiego gola przeciwko Panamie, otwierając drogę Meksykowi w Mistrzostwach Świata 2014.

 Graham Zusi Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Półnagi, Umowa, Wynagrodzenie

Kontrakt dla Wschodzącej Gwiazdy!!!

Po przełomie w sezonie 2011 ze zmienioną nazwą na Sporting Kansas City, został nazwany przyszłością USA, a Kansas City upewniło się, że utrzymają swojego gracza. Sporting Kansas City zaoferował napastnikowi przyciągający wzrok czteroletni kontrakt, a napastnik podpisał kontrakt 16 lutego 2012 roku.

Jego odnowiona umowa przyniosła mu ogromną pensję w wysokości 105 000 USD, z wyłączeniem dodatków i premii. Zapłacił za wiarę okazaną mu przez klub, kiedy do tej pory wystąpił w zawodach 204 z asystami 56 na swoim imieniu.

Jego dziewczyna trzyma się z dala od mediów!!!

Przystojna gwiazda nie jest singlem i spotyka się ze swoją dziewczyną Abra House na wiele lat przed swoim wzrostem w świecie sportu. Jego dziewczyna prowadzi życie na niskim poziomie i trzyma się z dala od mediów, co wydaje się dość trudne, biorąc pod uwagę, że jej partner jest sensacją piłkarską.

Brakuje ciepłego #Mauisunset

Post udostępniony przez Grahama Zusiego (@gzusi) on

Poza kilkoma zdjęciami, które Graham udostępnia na swoim koncie na Instagramie, trzyma swoją dziewczynę za zamkniętymi drzwiami w Mieście Fontann. Pomocnik opublikował swoje zdjęcie bez koszuli, na którym widać jego zgrane mięśnie brzucha i jego damską miłość, podczas szczerej chwili na Maui.

Graham, który ściga bicie serca dziewczyn ze swoimi zdjęciami bez koszuli, jest w stałym związku z Abrą. Ale para jeszcze nie zobowiązała się do swojego związku i poślubiła.

Po znakomitym występie w 2017 roku i zdobyciu pierwszego ważnego trofeum dla swojej reprezentacji narodowej, równie dobrze mógłby zaplanować osiedlenie się i zaakceptować Abrę jako jego prawnie poślubioną żonę.

Krótkie życiorys Grahama:

Zawodnik wziął swój pierwszy oddech 18 sierpnia 1986 roku jako Graham Jonathan Zusi w Longwood na Florydzie. Chudy pomocnik, który obecnie ma 30 lat, ma wysoki wzrost 5 stóp i 10 cali z rozerwaną sylwetką. Amerykanin należał do rasy białej i urodził się jako rodzice Davida Zusi i Shirley Zusi.

Zalecane