blog

Grant Imahara żonaty, żona, dziewczyna, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Po obejrzeniu znakomitego filmu publiczność w całości przypisuje pracę aktorów i reżyserów. Jednak za zasłoną są inni mężczyźni, którzy pracują dzień i noc, aby poprawić jakość projektu i uczynić go bardziej widocznym. Jednym z takich technicznych geniuszy jest Grant Imahara, który zbudował i zaprojektował kilka robotów do pokazu „Pogromcy mitów”. Imahara jest amerykańskim robotykiem, inżynierem elektrykiem i prezenterem telewizyjnym.

 Grant Imahara żonaty, żona, dziewczyna, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Kariera i postęp:

Grant Imahara rozpoczął swoją karierę jako inżynier w dziale THX firmy Lucasfilm. Następnie pracował dla renomowanej firmy Industrial Light and Magic (ILM) w dziale wizualnym. Był mistrzem technicznym w filmach takich jak „Zaginiony świat: Park Jurajski”, „Terminator 3: Narodziny maszyn”, „Matrix Revolutions” i „Van Helsing”, gdy był w ILM.

Ponadto pracował jako trzeci członek Zespołu Budowniczego „Pogromców mitów”, gdzie również tworzy wymagane roboty. Służył jako kotwica dla oryginalnego serialu Netflix „Projekt White Rabbit”, w którym zespół bada takie tematy, jak technologie supermocarstw, włamania do więzienia, napady i tak dalej”.

Ile jest wart Granta?

Według Celebrity Net Worth, Grant Imahara podobno zdobył ogromną wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Artysta zebrał kwotę ze swoich prac technicznych i występów w kilku programach telewizyjnych i filmach, w tym:

Zaręczony ze swoją długoletnią dziewczyną, Jenny Newman:

Grant Imahara zaręczył się ze swoją długoletnią dziewczyną, Jennifer Newman, projektantką dla klientów, w grudniu 2016 roku. W przeciwieństwie do innych zaręczyn, zaręczyny Granta i jego ukochanej były nieoczekiwane i wyjątkowe, co sprawiło, że wszyscy byli zaskoczeni. Para świętowała urodziny swojej pięknej dziewczyny wraz z bliskimi przyjaciółmi w Clifton's Cafeteria w centrum Los Angeles 8 grudnia.

Aby wzmocnić świętowanie i szczęście, Grant zaproponował jej małżeństwo z rocznikiem 1,56. Jennifer zaakceptowała jego propozycję, a później przystojny przystojniak zabrał się do Twittera, aby ujawnić swój nowy ruch. Cóż, teraz, gdy w końcu założyli sobie nawzajem pierścionek, fani nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą, jak biorą ślub i cieszą się uroczym życiem rodzinnym.

Co więcej, para spotykała się ze sobą przez pięć lat i zawsze była bardzo otwarta na temat związku. Gołąbki nigdy nie przegapiły afiszowania się ze swoją miłością i oszałamiającą chemią, gdziekolwiek się udają. Grant i jego przyszła żona uczestniczyli niedawno w ceremonii ślubnej swoich przyjaciół, Andrew Fogela i Katherine Walsh.

Zobacz też: Tory Belleci żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, związek, wartość netto

Krótkie życiorys Granta:

Grant Masaru Imahara urodził się 23 października 1970 roku w Los Angeles w Kalifornii jako syn wspierających rodziców. Uzyskał tytuł Bachelor of Science w dziedzinie elektrotechniki na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Kilka lat temu naprawił mu zęby. Należy do pochodzenia azjatycko-amerykańskiego i cieszy się zauważalną wysokością 5 stóp i 7 cali.

Zalecane