blog

Grant Stott Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Brat, BBC Radio

Dzięki swoim ostrym prezentacjom i znakomitym występom w komiksach, Grant Stott stworzył swoje piętno zarówno w sektorze dziennikarskim, jak i aktorskim. Grant Stott, znany głos i twarz w radiu i telewizji, jest szkockim dziennikarzem, który dołączył do BBC Radio Scotland od stycznia 2017 roku. Poza tym co roku wykonuje jednoosobową sceniczną produkcję muzyczną „Pantomine” w Edinburgh's King's Theatre.

 Grant Stott Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Brat, BBC Radio

Kariera i postęp:

Na początku swojej kariery Grant prowadził audycję w szkołach BBC Scotland „See You See Me”. Następnie w 1993 roku prowadził szkocki program telewizyjny „Wemyss Bay 902101”. Zaprezentował pierwszy trzy sezony programu dla dzieci BBC Scotland w dni powszednie „Fully Booked”. Później wszedł do STV w sierpniu 2006 i zakotwiczył „Sportsort” z Andym Walkerem.

Jednak program został następnie odwołany z powodu rosnącej konkurencji ze strony programu BBC Scotland „Sportscene” w maju 2008 roku. W 2007 roku zaprezentował specjalny program „50 Years of Scotsport” z Michelle Watt, a następnie poprowadził STV „Hogmanay Live”. z Edynburga. Równolegle z reportażem co roku gra w tradycyjnym spektaklu „Pantomine” w edynburskim King's Theatre.

Ile jest wart Granta?

Wybitny dziennikarz Grant Scott spędził w branży dziennikarskiej ponad trzy dekady. Od początku kariery pracuje w renomowanych mediach BBC, co zapewnia mu nie tylko uznanie, ale i lepszy los. Chociaż nie zwierzył się z jasnych liczb, podejrzewamy, że Grant przynosi ogromne wynagrodzenie, które przyczynia się do jego wartości netto.

Ciesz się pięknym życiem małżeńskim z żoną, Claire!

W przeciwieństwie do jego kariery, informacje dotyczące życia osobistego Granta nie pojawiają się zbyt często w mediach. Nie obnosi się ze swoimi prywatnymi sprawami w mediach społecznościowych i stara się mniej mówić o swojej rodzinie i związku podczas wywiadu. Jego milczenie sprawiło również, że wielu słuchaczy powątpiewało w to, że jest samotny, ale, powiedzmy, Grant jest żonatym mężczyzną i wypełnia różne rodzinne obowiązki.

50-letni dziennikarz Grant Scott jest szczęśliwy żonaty z Claire od kilku lat. Grant i jego żona mają dwoje uroczych dzieci o imieniu 18-letni Sammy i piętnastoletnią Lori. Poza tym źródła podają również, że był wcześniej żonaty i ma córkę, dorosłą córkę z pierwszego małżeństwa.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Gant Scott urodził się 13 maja 1967 w Edynburgu w Szkocji. Jest bratem szkockiego dziennikarza Johna Leslie. Studiował w szkole podstawowej Bruntsfield i przeniósł się do liceum Jamesa Gillespiego. Później opuścił James Gillespie's w 1985 roku, aby zostać policjantem, ale wkrótce okazał się bezwartościowy dla tej służby. Stott należy do rasy białej i ma idealną wysokość 6 stóp i 3 cale.

Zalecane