blog

Grayson Dolan Wiki, dziewczyna, randki, geje, single, wartość netto

Relacja bliźniacza jest jedną z wyjątkowych i silnych relacji, których więź jest niezastąpiona. Grayson Dolan, gwiazda YouTube, ma podobną więź ze swoim bratem bliźniakiem Ethanem Dolanem. Bracia bliźniacy nie tylko uzupełniają się w prawdziwym życiu, ale także pracują razem w życiu zawodowym i stali się sensacją internetu.

 Grayson Dolan Wiki, dziewczyna, randki, geje, single, wartość netto

Życie zawodowe Graysona Dolana

Grayson rozpoczął karierę internetową ze swoim bratem Ethanem w 2013 roku przez Vine. Ich szalone filmy pomogły im zasmakować popularności. Cóż, zdobył 6,8 mln obserwujących na swoim zweryfikowanym koncie na Instagramie. Oprócz tego Graysonowi udało się również zdobyć ponad 3,4 miliona obserwujących na swoim osobistym koncie Vine.

Po Vine dołączyli do YouTube 9 marca 2014 r. pod nazwą Dolan Twins, która ma już ponad pięć milionów subskrybentów. Duet braci zyskał tak dużą popularność, że Brian Robbins, założyciel Awesomeness TV, podpisał z nimi we wrześniu 2015 roku.

Podczas swojej kariery zawodowej mieli wiele okazji do interakcji z innymi popularnymi celebrytami.

Oprócz Vine'a i YouTube'a Grayson jest również znany na swoim koncie na Twitterze, które ma już ponad pięć milionów obserwujących.

Wartość netto Graysona

Grayson to amerykański komik i osobowość mediów społecznościowych, którego popularność rośnie z dnia na dzień. Poza tym Grayson jest także miłośnikiem sportu; kiedyś wygrał lokalny turniej wrestlingowy, który odbył się w Madison Square Garden. Dzięki temu osiągnięciu Grayson zgromadził majątek netto, który szacuje się na ponad 3 miliony dolarów.

Randkowe życie Graysona

Grayson pojawia się również na pierwszych stronach gazet ze względu na jego związek z różnymi paniami. W 2014 roku Grayson był w romantycznym związku z celebrytą Vine, Sofią Oliverą. Zbliżyli się, pracując razem nad różnymi filmami Vine. Przebłyski ich relacji zostały również znalezione na ich Twitterze.

Co więcej, Grayson był również w związku z inną gwiazdą Vine, Chloe Alison, w samym 2014 roku. Pojawił się w jej filmach Vine. Poza tym Grayson był w związku z inną kobietą o imieniu Hailey.

Życie miłosne Graysona wskazuje, że jego orientacja seksualna jest prosta i nie jest zaangażowany w żaden związek gejowski. Obecnie Grayson nie ma romansów z żadną kobietą, więc jego status związku pozostaje singlem w oczach opinii publicznej.

Krótki życiorys i Wiki

Urodzony 16 grudnia 1999 r. w New Jersey w rodzinie Seana i Lisy Dolan, Grayson ma obywatelstwo amerykańskie i jest o 20 minut młodszy od swojego brata bliźniaka Ethana. Oprócz swojego brata bliźniaka, Grayson, który posiada białe pochodzenie etniczne, ma siostrę o imieniu Cameron. Jego obecny wiek to 18 lat i jest wysoki na 5 stóp i 9 cali. Jeśli chodzi o znak urodzenia, jest Strzelcem.

Zalecane