blog

Greg James Dziewczyna, Randki, Zaręczyny, wesoły, Wynagrodzenie, Wartość netto

Angielski DJ radiowy i prezenter telewizyjny, a także gospodarz programu radiowego BBC „The Drivetime Show” Gregory James Alan Millard, lepiej znany jako Greg James, urodził się 17 grudnia 1985 roku w East Hertfordshire w Wielkiej Brytanii. Jego rodzice byli nauczycielami w Lewisham, więc jest obywatelem brytyjskim. Studiował na Uniwersytecie Wschodniej Anglii w zakresie dramatu.

 Greg James Dziewczyna, Randki, Zaręczyny, wesoły, Wynagrodzenie, Wartość netto

Jaka jest wartość netto Gerga?

Słynny DJ i osobowość medialna ma ogromną wartość netto i dostaje ogromną pensję. Dzięki swojej karierze i zawodowi zarobił ogromne pieniądze, które szacuje się na około 170 000-179 999 funtów.

Zobacz też: Andree Vermeulen Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż lub Chłopak

Podczas studiów Greg prowadził kilka programów w stacji radiowej Związku Studentów Livewire 1350AM; w 2006 roku został kierownikiem stacji. Jest gospodarzem znanego prezentera dla BBC Radio1. Jest także współtwórcą Not Just Cricket, który transmituje na kanale 5live. Greg był także prezenterem telewizyjnym BBC3 na temat słońca, seksu i świątecznego szaleństwa. Należy do rasy białych Anglików.

Czy Greg jest żonaty, czy nadal samotny?

Greg miał w przeszłości wiele romansów z pięknymi paniami. Umawiał się z najpiękniejszą brytyjską dziewczyną celebryty, Ellie Goulding. Zaczęli widywać się od połowy 2010 roku na jednym z koncertów Ellie. Niektóre kanały informacyjne i rozrywkowe skrytykowały ich związek, ale to naprawdę nie przeszkadzało parze i wreszcie, w sierpniu 2010 r., Ellie ujawniła się w mediach, zamykając wszystkich hejterów i akceptując fakt, że spotyka się z Gregiem. Niektóre media twierdziły, że się z nią zaręczył, ale nic nie powiedziały o plotce. Wszystko wyglądało dobrze dla pary i właśnie wtedy, gdy ich fani myśleli, że mogą przenieść swój związek na wyższy poziom poprzez małżeństwo, ale niestety rozstali się na początku 2012 roku.

Nie przegap: Sunny Hostin Mąż, rozwód, dzieci, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Po zakończeniu ich związku w 2012 roku Greg był przez jakiś czas singlem, dopóki nie znalazł miłości swojego życia, Belli Mackie. Bella jest niezależną dziennikarką z Londynu i pracowała dla The Guardian, VICE i Vogue. Jest córką Alana Rubridgera, redaktora naczelnego The Guardian. Według bloga napisanego przez Bellę w marcu 2017 roku, to ona zaproponowała i poprosiła Grega o poślubienie jej w lutym 2018 roku.

Niedawno, we wrześniu 2018 roku, para pobrała się ze sobą. Greg opublikował zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, pozwalając wszystkim, że jest teraz żonaty z piękną damą Bellą Mackie. Na weselu Bella miała na sobie piękną cytrynową sukienkę, a Greg granatowy garnitur.

Może ci się spodobać również: Natasha Gargiulo Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wynagrodzenie, Wartość netto

Krótki życiorys

32-letni, brytyjski celebryta medialny był również aktywny na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i Instagram, gdzie ma wielu fanów. Ma ponad 6 stóp i 3 cale wzrostu i około 6 kg wagi. Utrzymywał swoje ciało prawidłowo, a także utrzymywał sprawność i dobrą kondycję. Ma dobrze zbudowaną sylwetkę dzięki codziennemu klubowi fitness i zdrowej diecie.

Zalecane