blog

Greg McElroy Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pensja, Wartość netto

Były rozgrywający futbolu amerykańskiego, który został przedstawiony przez New York Jets z National Football League (NFL) w 7. rundzie NFL Draft 2011, odnoszącym sukcesy piłkarzem jest nikt inny jak Greg McElroy. Greg urodził się w Los Angeles w Kalifornii 10 maja 1988 roku jako syn swoich rodziców Grega i Jamiego McElroyów. Ten facet wyszkolony przez swojego ojca, gdy został zatrudniony przez Dallas Cowboys do nadzorowania sprzedaży i marketingu.

 Greg McElroy Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pensja, Wartość netto

Kariera i postęp:

Greg jest znany jako były amerykański piłkarz, który został przedstawiony przez New York Jets z NFL w 7. rundzie 2011 NFL Draft i futbolu uniwersyteckiego w Alabamie. W całej swojej karierze w szkole średniej zdobył różne nagrody, dodając do istnienia EA Sports All-American i zwycięski stanowy mistrzostwa Texas 5A. Ten facet był początkującym rozgrywającym drużyny piłkarskiej Karmazynowy Przypływ. Jako junior poprowadził Crimson Tide do niepokonanego sezonu 14-0, który uzupełnił turnieje SEC 2009 i BCS National Championship. Jednak trzy dni po ogłoszeniu przejścia na emeryturę z NFL, Greg ogłosił, że od sierpnia 2014 roku zostanie szkolnym analitykiem piłkarskim dla ESPN's SEC Channel.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Amerykański były gracz NFL Greg ma wartość netto 6 milionów dolarów, ponieważ spędził ponad dekady w NFL. Można więc również powiedzieć, że ten facet również zarabia ogromną pensję podczas swojej udanej kariery w NFL. Trudno wiedzieć, gdzie inwestuje, inwestuje lub nie, ale jest w pełni zadowolony ze swojej wartości netto, ponieważ czasami pokazywał się za pośrednictwem swojego konta w mediach społecznościowych. Oznacza to, że również cieszy się ze swojej pensji.

Życie osobiste: czy jest żonaty ze swoją dziewczyną?

28-letni były amerykański piłkarz jest żonaty; jednak pojawiły się wiadomości o jego randkach i plotkach o dziewczynie. Ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną Meredith Gray, w pierwszym 2015 roku. Jednak ukochana z college'u, jego żona Meredith Gray i Greg, poznali się na Uniwersytecie Alabama w połowie 2008 roku. Pomimo tego, że zwykle spokojna i opanowana, rozgrywający uniwersytecki futbolowy rozgrywający i analityk kanału SEC byli niespokojni, gdy wypytywali ją o małżeństwo z nim na romantycznych terenach Lee Park. Jednak para ostatecznie zdecydowała się na prostą ceremonię ślubną 21 lutego 2015 r. w miejscu ich zaręczyn, a towarzyszyła impreza Lobby Arlington, która pasowała do ich ponadczasowego gustu. Jednak w swoim półtorarocznym okresie małżeństwa żyją ze sobą szczęśliwie, a także nie ma żadnych plotek o ich rozwodzie lub separacji. Ponieważ nadal szaleńczo się kochali, kiedy byli zakochani w czasach studenckich.

Bio, Wiki i fakty:

Młody i przystojny amerykański były gracz NFL już się ożenił, podczas gdy ten facet ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną, która umawiała się na randki. Ostatnio ten facet pracuje jako analityk futbolowy, a jednocześnie ma ogromny majątek i świetną pensję. McElroy ma wysoki wzrost 6 stóp i 2 cale i około 101 kg wagi, a także ma dobrze udekorowane i utrzymane ciało i figurę. Grega znalazłeś również na jego koncie w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze i Instagramie.

Zalecane