blog

Gregg Leakes Wiki, wiek, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wartość netto

Wszyscy słyszeliśmy o kilku damach, które pojawiły się w centrum uwagi dzięki popularności swojego męża. Niewiele jednak słyszymy o człowieku, który stał się sławny dzięki swoim sławnym żonom. Jednym z takich celebrytów jest Gregg Leakes, który znalazł się w centrum uwagi po ślubie z Nene Leakes. Gregg Leakes jest znanym doradcą ds. nieruchomości i inwestorem z Atlanty.

  Gregg Leakes Wiki, wiek, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wartość netto

Kariera i rejestry karne:

Gregg Leakes jest doradcą i inwestorem w zakresie nieruchomości. Ma firmę w swoim rodzinnym Brooklynie, którą rzucił, aby przenieść się do Atlanty. Po przyjeździe do Atlanty zgromadził majątek i zaangażował się w pracę na rynku nieruchomości.

Inwestor został aresztowany w 2002 roku za wypisywanie złych czeków, przyjmowanie skradzionego mienia, napady i kradzieże w sklepach.

Zobacz: Tierra Whack Wiki, Boyfriend, Tour, Net Worth

Gregg cieszy się ogromną wartością netto 4 milionów dolarów, którą gromadzi jako inwestor i konsultant w branży nieruchomości. Podobnie jego żona, Nene Leakes, jest gwiazdą reality show, znaną z ról w różnych programach, takich jak Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty i uczeń. Ma szacowaną wartość netto na 14 milionów dolarów wraz z przystojną pensją w wysokości 1 miliona dolarów na sezon.

Pogodzić się z żoną po zerwanym małżeństwie!!

Gregg Leakes i jego żona Nene Leakes pobrali się w 1997 roku. Para łączyła szczęśliwy związek do 2010 roku. Ale przyjaciel puścił wszystko w radiu, żeby cały świat mógł go posłuchać, i to rozczarowało Gregga.

Po incydencie Gregg wyrzucił ją ze swojego domu i życia i zatrzasnął sprawę rozwodową w 2010 roku. Ich rozwód został sfinalizowany po czwartym sezonie The Real Housewives 29 września 2011 roku.

Jednak urocza para połączyła się później i ogłosiła datę ślubu. Gregg i Nene zaręczyli się w styczniu 2013 roku i ponownie pobrali się 22 czerwca 2013 roku w hotelu InterContinental w Atlancie. Bravo sfilmował całe planowanie ślubu i okazję do spin-offu o nazwie „I Dream of Nene: The Wedding”.

Para ma dwoje dzieci, Bryson i Brentt razem. Ale lista nie kończy się tutaj. Gregg ma pięcioro dzieci z poprzednią żoną, zanim poznał Nene, Damien, Daryl, Katrina, Dexter i Denton. Para została pobłogosławiona wnuczką, Bri'Asią Bryant w czerwcu 2012 roku. Jak na razie związek pary płynie gładko i są małe szanse, że i tak wkrótce się rozejdą.

Przeczytaj także: CT Fletcher Wiki, żona, wartość netto, wzrost i waga

Seria Splitu Następuje; Nene zaprzecza opowieściom o separacji

Jak wynika z niektórych źródeł wiki, pojawiły się spekulacje, że Gregg i Nene Leakes rozwiedli się w marcu 2019 r. Gregg wyjaśnił swój okropny związek z nią. Nene również ujawniła, że ​​nie podobała im się romantyczna więź, ponieważ przeżyli trudną i przerażającą sytuację.

Jednak Nene zaprzeczył opowieściom o ich separacji podczas walki Gregga z rakiem. Wzięła Instagram, aby potwierdzić, że jej związek z Greggem nadal trwa. Napisała, że ​​przeszli tylko przez zmagania i trudy, ale wciąż są razem. Ponadto opublikowała jej zdjęcie z mężem i podziękowała Greggowi za zaakceptowanie i zrozumienie dla najlepszej służby jako opiekuna podczas walki z rakiem.

Wycieki Gregga z Nene Wycieki w 2019 r. (Zdjęcie: Instagram Nene)

Nene ujawniła również, że u Gregga zdiagnozowano 3 stadium raka okrężnicy, co spowodowało pewną lukę w ich więzi, ale obecnie cieszą się ze swojego szczęśliwego życia małżeńskiego.

Może ci się to spodobać: Wolfgang Van Halen Wiki, żona, dziewczyna, wartość netto

Krótki życiorys

Według niektórych źródeł wiki Gregg Leakes urodził się 18 sierpnia 1954 roku, co oznacza, że ​​ma 64 lata. Dorastał w Nowym Jorku, NY. Gregg należy do rasy czarnej i jest obywatelem amerykańskim. Ma wysoki wzrost, który przyczynia się do jego atrakcyjnej osobowości.

Zalecane