blog

Greice Santo Wiki-Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wzrost, Rodzina

Widzimy przemysł Hollywood pełen „blichtru” i „glamour”, ale za tym blaskiem tylko szumowiny powiększają się w stale rosnącą popularność firmy. Brazylijska piękność, Greice Santo, jest ostatnią ofiarą ukrytych szumowin, ponieważ miliarder Daryl Katz zaoferował jej miliony dolarów. Aktorka „Wild Car”, Greice Santo, stanowczo stwierdziła, co jest nie tak, i złożyła pozew przeciwko mężczyźnie i złożyła oświadczenie o zamiarze wzniesienia się powyżej.

 Greice Santo Wiki-Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wzrost, Rodzina

Kariera i postęp:

Greice Santo jest dobrze znaną brazylijską aktorką znaną z filmów takich jak „Wild Car”, który został wydany w 2015 roku i „New Girl” w 2011. Jednak odważna i zmysłowa aktorka zaznaczyła swoją sławę, kiedy zapisała się do programu telewizyjnego CW „Jane dziewica.' W serialu zagrała postać Blancy, która została dobrze przyjęta przez jej fana.

Brazylijska aktorka, Santo z milionem dolarów za seks!

W kwietniu 2017 r. każdy nagłówek gazety był zalany doniesieniami o pięknej brazylijskiej aktorce Greice Santo, którą kanadyjski miliarder Daryl Katz zaoferował miliony w zamian za seks.

Tak, aktorka „Jane the Virgin” była na planie zdjęciowym w Four Seasons Resort Hualalai, kiedy spotkał ją Daryl Katz i od razu była pod jej wrażeniem. Według Dailymail aktorka została zwabiona do pokoju hotelowego, aby porozmawiać o swojej karierze w Hollywood.

Co więcej, Santo twierdzi, że przez około 30 minut Katz i jego kuzyn Michael Gelmon rozmawiali o pomocy w jej karierze, aby mogła wspierać rodzinę, a później złożyli jej ofertę. Zgodnie z propozycją Santo musiała przespać się z miliarderem sześć razy w miesiącu przez rok, za co miała otrzymać 1,44 miliona dolarów. Jednak aktorka natychmiast mu zaprzeczyła, mówiąc, że nie jest prostytutką.

Po tym incydencie aresztowano Roberta RJ Ciprianiego, męża Greice Santo wniesiony pozew przeciwko Katzowi za rzekome napaść na jego żonę. Ale Katz odpowiedział, mówiąc:

Twierdzenia pana Ciprianiego były „fałszywe, złośliwe i całkowicie bezpodstawne”

Robert Cipriani jest mężem hazardzistą, któremu zakazano wstępu do wszystkich kasyn na całym świecie po tym, jak był świadkiem, jak był kluczowym informatorem w śledztwie dotyczącym syndykatu kokainowego.

Po uruchomieniu strony zgłosiło się kilka kobiet, które padły ofiarą Weinsteina. Po ciągłych zarzutach Santo, Angeliny Jolie i innych aktorek Weinstein jest obecnie przedmiotem licznych dochodzeń prowadzonych przez organy ścigania, takie jak NYPD i Scotland Yard.

Krótkie bio na Greice Santo:

Brazylijska piękność, Greice Santo, urodziła się 6 czerwca 1992 roku i ma obecnie 25 lat. Jest zmysłową aktorką o zachowanej sylwetce i stosunkowo wysokim wzroście 5 stóp i 8 cali. Życie aktorki jest jak otwarta księga, jeśli chodzi o jej życie zawodowe i małżeńskie, ale żadne źródła wiki nie zawierają informacji o jej rodzinie.

Zalecane