blog

Gretchen Carlson Mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto, teraz

Gretchen Carlson jest popularnie znana jako współprowadząca kanał Fox News, w którym odbywa się program Fox and Friends. Dziennikarka telewizyjna Gretchen pracowała również jako współpracownik dla renomowanych stacji telewizyjnych CBS, WRIC-TV i WOIO-TV. Oprócz kariery w dziennikarstwie jest także zwycięzcą konkursu Miss America w 1989 roku, w którym reprezentowała Minnesotę. Pracowała jako przewodnicząca zarządu organizacji Miss America. Wyszła za mąż za męża, który był prezenterem sportu, a jej wartość netto jest komentatorem telewizyjnym.

 Gretchen Carlson Mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto, teraz
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Gretchen Carlson jest powszechnie znana jako współgospodarz kanału Fox News, który prowadzi program Lis i przyjaciele . Dziennikarka telewizyjna Gretchen pracowała również jako współpracownik dla renomowanych stacji telewizyjnych CBS, WRIC-TV i WOIO-TV. Oprócz kariery w dziennikarstwie jest także zwycięzcą konkursu Miss America w 1989 roku, w którym reprezentowała Minnesotę. Pracowała jako przewodnicząca zarządu organizacji Miss America.

  Jaka jest wartość netto Gretchen?

  Gretchen wezwała 16 milionów dolarów netto z roczną pensją 1,5 miliona dolarów. Zebrała swoją wartość netto jako komentatorka i autorka amerykańskiej telewizji. Jest przewodniczącą rady dyrektorów Miss America. W ten sposób gromadzi fortunę na swojej pracy jako komentatorka telewizyjna.

  Następnie dołączyła do CBS News na stanowisko korespondenta w 2000 roku Wczesny program w CBS od 2002 roku, co pomogło mu zdobyć zarówno sławę, jak i bogactwo. Później w 2006 roku zaczęła pracować nad „Lis i przyjaciele” jako gospodarz zastępczy, a następnie jako pełnoprawny współgospodarz. Ale została usunięta ze swojego programu Prawdziwa historia w czerwcu 2016 r.

  Obecnie od powołania na stanowisko 1 stycznia 2018 r. pełni funkcję przewodniczącej rady dyrektorów organizacji Miss America. W ten sposób czerpie ogromne dochody ze swojej pracy.

  Przed pracą jako dziennikarka prowadziła konkursy piękności. W 1989 roku wygrała Miss America po uzyskaniu wpisu jako Miss Minnesota, które wygrała w 1988 roku. Jest utalentowaną kobietą i pokazała przebłyski swojego kalibru, grając na skrzypcach w konkursie talentów.

  Gretchen podobno Odebrane 20 milionów dolarów ugody od Fox News, gdy złożyła pozew o molestowanie seksualne przeciwko dyrektorowi generalnemu i prezesowi Rogerowi Ailesowi. Złożyła pozew przeciwko Rogerowi w lipcu 2016 r. i twierdziła, że ​​jej umowa nie została przedłużona, ponieważ odmówiła i odrzuciła jego seksualne zaloty.

  Gretchen Married – amerykański agent sportowy

  Gretchen poznała amerykańskiego agenta sportowego Casey Close na randce w ciemno. Po pierwszym spotkaniu Gretchen zaczęła spotykać się z Casey.

  Gretchen poślubiła swojego chłopaka Caseya 4 października 1997 roku. Para jest w błogim związku. W maju 2003 roku oboje powitali swoją pierwszą córeczkę o imieniu Kaia. Później trzyosobowa rodzina pobłogosławiona drugimi dziećmi o imieniu Christian w 2005 roku.

  Gretchen z mężem i dziećmi cieszą się intymną więzią i często obnosi się ze swoim zdjęciem w mediach społecznościowych. 2 sierpnia 2015 r. opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego męża i dzieci, na których spędzali wakacje na plaży w Kalifornii. Czteroosobowa rodzina spędza ze sobą czas i od tej pory mieszka w swoim domu w Greenwich w stanie Connecticut.

  Gretchen udostępnia zdjęcie męża, Casey i dzieci, Kai i Christiana, 2 sierpnia 2015 r. (zdjęcie: Instagram)

  Mąż Gretchen, Casey Close, jest popularnym i jednym z najbogatszych agentów sportowych. Został wymieniony jako czwarty najbogatszy agent sportowy przez Forbes z zarobieniem 55,1 miliona dolarów w 2016 roku. Jest także byłym baseballistą.

  Rodzina Gretchen

  Gretchen została wychowana dla rodziców Karen Carlson i Lee Carlsona w Anoce. Jej ojciec obchodził swoje 80. urodziny 26 kwietnia 2014 r. Udostępniła swoje zdjęcie z dzieciństwa rodzinie i bratu na Instagramie 23 listopada 2017 r., gdzie podziękowała im za bycie częścią jej życia.

  Zalecane