blog

Gretel Killeen Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Dzieci, Rodzina

Gretel Killeen jest wszechstronnie utalentowaną australijską dziennikarką, prezenterką, komikiem i gospodarzem Big Brother Australia, która również ustanowiła swoje nazwisko jako płodnej autorki z ponad dwudziestoma książkami na jej nazwisko. Znana przede wszystkim z roli ambasadora UNICEF, napisała reklamy telewizyjne o niewybuchach w Laosie, a także wyreżyserowała film dokumentalny na temat sierot AIDS w Zambii. Dzięki swoim wybitnym umiejętnościom pracy i wydajności zmierzała w kierunku chwały i sukcesu.

  Gretel Killeen Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Dzieci, Rodzina

Kariera i wartość netto Małgosi

Ta wszechstronnie utalentowana dama z pewnością wspięła się na szczyt profesjonalizmu dzięki swojej wszechstronnej naturze. Zarabia ogromne pieniądze pracując jako prezenterka w telewizji oraz jako komik, dziennikarka i autorka.

Zobacz: Ellen Nakashima Wiki, Wiek, Mąż, Rodzice

Jest dobrze znana z tego, że prowadzi programy takie jak Big Brother od 2001 do 2007 roku, w tym Celebrity Big Brother w 2002 roku. Ponadto ozdobiła swoją listę osiągnięć, gdy miała okazję poprowadzić nagrodę Logie za tydzień telewizyjny w 2009 roku. programy takie jak Studio 10, Wschód słońca, Dzisiaj i rano. Obecnie zatrudniona w Network 10, pracuje również jako lektor, a podczas swojej kariery zawodowej jest nawet autorką wielu znanych książek.

Wraz z Big Brotherem prowadziła w swojej karierze wiele innych programów telewizyjnych. Najbardziej znaczącymi programami, które prowadziła poza Big Brother, był Midday od 1989 do 1991 roku i współpracował z Rayem Martinem w 9 sieciach. W 1990 roku była także gospodarzem programu Coast. Oprócz bycia gospodarzem, jej kariera stała się błyszcząca dzięki jej twórczości literackiej. Jej prace literackie składają się z kilku napisanych przez nią książek, które zasadniczo skupiają się na psychologii dziecka. Jej najbardziej godne uwagi książki to Noc, w której spadł mój tyłek, Jak żyć z kiełbasą w czepku, Dziecko na pokładzie, Przewodnik geek każdej dziewczyny, widoczna linia majtek, ciasto wiśniowe, Co dostaniemy dla babci?, i Żartujesz .

Wraz z tymi książkami udało jej się napisać wiele godnych uwagi serii, takich jak seria Fleur Totter, seria Moja siostra, seria Gorące bułeczki i Ofelia oraz seria Bardzo niegrzeczna matka. Miała także epizod w australijskim filmie Gettin' Square jako Rhonda Halliwell. Wystąpiła również jako Narrator w produkcji scenicznej Rocky Horror Show w Sydney i Melbourne w 2008 roku.

Nie przegap: Orla Chennaoui Wiki, Wiek, Mąż, Sky Sports

Małżeństwo Małgosi

Gretel Killeen podobno dzieliła swój stan cywilny ze swoim byłym mężem, Markiem Morganem, z którym rozkoszowała się więzią trwającą około sześciu lat. Mark Morgan był właścicielem Harold Park Hotel w Sydney, gdzie Gretel wykonała kilka swoich rutynowych stand-upów. Duet ożenił się w 1987 roku, ale ich związek nie mógł pójść dalej i ostatecznie rozwiedli się w 1993 roku.

W ciągu ponad pół dekady życia małżeńskiego para powitała dwoje dzieci, a mianowicie; Zeke (Ezechial), 30 lat i Eppie (Epifania), 27 lat, z którymi Gretel prowadzi radosne życie rodzinne. Oboje ich dzieci są gwiazdami serii książek dla dzieci ” Moja siostra ”.

Później plotki o jej związku z Danielem Saxonem z Wielkiego Brata obnosiły się w mediach kilkoma plotkami i rozmowami. Jednak Daniel zaprzeczył tym plotkom i twierdził, że nigdy nie nawiązał romantycznej więzi, jak plotki, które pojawiły się wśród opinii publicznej.

Gretel Killeen z Danielem Saxonem z Big Brothera (zdjęcie: news.com.au)

Poza tym ujawniła również, że kiedy zerwała ze swoim chłopakiem, mówiąc „Kocham Cię” w pewnym momencie swojego życia, co oznacza, że ​​​​uwikłała się w życie randkowe w młodym wieku.

Dowiedz się więcej: Andrew Frankel Wiki, wiek, ślub, żona, Bridget Moynahan, wartość netto

Krótki życiorys

Gretel Killeen urodziła się w Turramurra w Sydney w 1969 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 3 lutego. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo australijskie.

Zalecane