blog

Gugu Mbatha-Raw Żonaty, Chłopak, Randki, Rodzice, Wartość netto

Od drobnych ról w serialach telewizyjnych po główną rolę w brytyjskim dramacie, przeszła długą drogę, aby zostać aktorką na liście A. Gugu Mbatha-Raw jest znana ze swojej tytułowej postaci w brytyjskim dramacie z epoki Belle. 35-latka znana jest również z roli Noni w „Beyond The Lights”. Jej filmy, w tym Farmin i Motherless Brooklyn, które są w fazie postprodukcji, mają trafić na duże ekrany w nadchodzącym roku.

  Gugu Mbatha-Raw Żonaty, Chłopak, Randki, Rodzice, Wartość netto

35-latka znana jest również z roli Noni in Poza światłami. Jej filmy, w tym Farmina oraz Osierocony Brooklyn, które są w faza postprodukcji ma trafić na duże ekrany w nadchodzącym roku.

Randki na ekranie, co z jej prawdziwym romansem?

Gugu był jedną z głównych postaci brytyjskiego dramatu z 2013 roku, Piękność . Aktor Sam Reid przedstawił rolę swojego ekranowego kochanka w ich najbardziej ambitnym projekcie. Para na ekranie przeszła także czerwony dywan swojej premiery filmowej, która odbyła się w Nowym Jorku w 2014 roku.

Gugu z Samem Reidem na przyjęciu zorganizowanym po premierze Belle w Nowym Jorku 28 kwietnia 2014 r. (fot. Dailymail.co.uk)

Gugu oczarowała wydarzenie filmowe swoją zieloną satynową suknią w stylu greckim od Lanvin, a jej złota i żółta biżuteria z jej stylowymi lokami również uwydatniła jej czarujący wygląd.

Z drugiej strony, jej chłopak na ekranie, Sam, wyglądał elegancko w dopasowanym niebieskim smokingu skontrastowanym z białą koszulą.

Jednak mówiąc o jej prawdziwym romansie, Gugu był kiedyś podobno w wiadomościach o randkowym aktorze Harrym Lloydzie do 2012 roku, rozstali się. Chociaż trzymała swój romans w tajemnicy, staje się całkiem jasne, że Gugu miał wtedy pewną historię randkową.

Aktorka podobno nie jest mężatką i nie ma jeszcze męża.

Rodzice medyczni rozwiedzeni; Rozmowy o pochodzeniu etnicznym!

Gugu jest córką Patricka Mbathy i Anne Raw. Jej ojciec jest południowoafrykańskim lekarzem, podczas gdy jej matka, Anne, jest angielską pielęgniarką.

Jej rodzice rozeszli się, gdy miała rok. Od tego czasu jej matka wychowuje ją jako samotną matkę w Witney w hrabstwie Oxfordshire. Jednak aktorka nadal jest blisko swojego ojca, Patricka.

Pochodząca z rodziców z dwóch różnych krajów, Gugu należy do birasowego pochodzenia etnicznego. Gugu w swoim wywiadzie dla magazynu Evening Standard pod koniec stycznia 2015 r. ujawniła, że ​​lubi dramaty z epoki, ale przyznała, że ​​nie preferuje historii miłosnej w tle dwurasowym, takiej jak brytyjski historyczny dramat filmowy z 2010 roku. Śródmiejskie Opactwo.

Ile ma wartość netto Gugu Mbatha-Rawa?

Gugu zgromadziła majątek netto w wysokości 2 milionów dolarów ze swojej zawodowej pracy aktorskiej od 2004 roku. Gromadziła swoje rosnące zarobki, grając postać dr Kate Murry w amerykańskim filmie science-fiction z 2018 r. Zmarszczka w czasie . Film science fiction został wyprodukowany z budżetem 100 milionów dolarów, który później zarobił 132,7 miliona dolarów w kasie.

Gugu zarobił wiele wypłat, grając rolę Plumette w muzycznym romantycznym filmie fantasy Billa Condona z 2015 roku, Piękna i Bestia . Film powstał z ogromnym kapitałem 254,6 miliona dolarów, który później szturmem zdobył kasę i zebrał 1,264 miliarda dolarów na całym świecie.

W swoim filmie Piękność (2013), występuje u boku Miranda Richardson , Penelope Wilton, Sam Reid, Sarah Gadon i wielu innych. Miranda Richardson jest najbardziej znana ze swojej roli w Zatańcz z nieznajomym. Sarah jest kanadyjską aktorką i słynie z roli w Niebezpieczne myśli .

Krótki życiorys

The Poza światłami aktorka urodziła się 21 kwietnia 1983 r. w Oksfordzie w Wielkiej Brytanii pod nazwiskiem Gugulethu Sophia Mbatha-Raw zgodnie z wiki. Brytyjska aktorka ma wysokość 1,63 m (5 stóp 4 cali) i waży około 65 kg. Jej znakiem urodzenia jest Byk.

Aktorka poszła do Henry Box School i uczestniczyła w National Youth Theatre i od najmłodszych lat szkoliła się w aktorstwie, tańcu i teatrze muzycznym. Później wyemigrowała do Londynu w 2001 roku, aby szkolić się w Królewskiej Akademii Sztuki Dramatycznej.

Zalecane