blog

Gus Halper Wiki: wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wesoły, wzrost, wartość netto, bio

Amerykański aktor Gus Halper, lat 24, zyskał sławę i wspaniałą ocenę po swoim przełomie dzięki głównej roli Erika Menendeza w serialu NBC Prawo i porządek True Crime: The Menendez Murders. Gus miał również swój najlepszy występ w 2016 roku wydanym w filmie Goat i nadal ma przed sobą długą drogę w branży hollywoodzkiej dzięki swoim umiejętnościom.

 Gus Halper Wiki: wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wesoły, wzrost, wartość netto, bio

Kariera zawodowa Gusa Halpera

Życie Gusa Halpera szło gładko, dopóki w 2014 roku nie ukończył szkoły artystycznej na Uniwersytecie Karoliny Północnej. Niedługo potem jego życie przybrało negatywny obrót. Trudy w jego życiu pojawiły się, gdy musiał walczyć przez około rok w poszukiwaniu pracy. Ale jakoś Gus dostał małe projekty. Miał krótką postać w filmie z 2015 roku o nazwie Ricki i Flash.

Gus pojawił się wtedy jako amerykański dramat Chance Koza w 2016 roku.

Gus Halper z członkami obsady podczas premiery filmu Koza w 2016 r. (Źródło: zimbio.com)

W międzyczasie wystąpił w Ride the Cyclone, za który był nominowany do nagrody Lucille Lortel dla najlepszego aktora w musicalu. Wcielił się także w głównego bohatera Erika Menendeza w serialu NBC, Prawo i porządek Prawdziwa zbrodnia: Morderstwa Menendeza w 2017 roku. Na chwilę obecną Gus ma kilka projektów postprodukcyjnych, które obejmują: Szczęśliwy!, oraz Kanapa.

Wartość netto Gusa Halpera

Ponieważ Gus pojawił się w kilku filmach, z których niektóre są nawet hitami, prawdopodobnie zarobił przyzwoite zarobki. Ale jeśli chodzi o wartość netto Gusa, żadna informacja nie dotyczy jego zarobków. Od czasu jego filmu Koza miał kolekcję kasową w wysokości 23 020 dolarów, on też mógł zarobić na filmie ponad tysiąc dolarów.

Czy Gus Halper randkuje, czy nadal jest singlem?

Wraz ze wzrostem sławy rośnie ciekawość życia miłosnego amerykańskiego aktora Gusa Halpera. W rzeczywistości jego fani chętnie dowiedzą się o jego życiu osobistym, aby dowiedzieć się, czy jest żonaty, czy nie.

Zagłębiając się w życie osobiste Gusa, zaskakująco utrzymuje je na niskim profilu. Chociaż podbił wiele serc, wydaje się, że nie ma kobiety, która podbiła jego serce. Co więcej, aktor nie wystąpił publicznie ze swoją potencjalną dziewczyną, co nie mogło sugerować jego tajemniczego romansu.

Z elegancką i czarującą osobowością w wieku 25 lat, trudno uwierzyć, że Gus nadal jest singlem. Być może fani są zdezorientowani, czy jest gejem, czy nie. Gus pozostał jednak mamą, jeśli chodzi o miłość swojego życia lub przyszłej żony. Więc nie możemy nawet podejrzewać jego seksualności.

Krótki życiorys

Urodzony w 1992 roku w Nowym Jorku Gus Halper obchodzi swoje urodziny 2 lipca każdego roku. Mówiąc o swojej rodzinie, jest o wiele mniej informacji dotyczących jego rodziców; jednak wychodzi na jaw, że jego matka nazywa się Deann Simmons Halper, aktorka wyszkolona w UNCSA. Zgodnie z wiki, Gus ukończył w 2014 r. studia na University of North Carolina School of Arts.

Ponieważ Gus został sfotografowany z Benem Schnetzerem, który stoi na wysokości 1,8 metra (5 stóp 10 cali) podczas premiery „Goat” – 2016 Sundance Film Festival, można założyć, że Gus jest kilka cali wyższy od Bena.

Zalecane