blog

Guy Raz Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki i Wynagrodzenie

Guy Raz to wielokrotnie nagradzany reporter i prezenter radiowy w radiu National Public. Jest także najmłodszym za granicą szefem biura Narodowego Radia Publicznego. Zrezygnował ze stanowiska gospodarza, aby rozszerzyć Godzinę Radia TED o nowy cotygodniowy program, który będzie emitowany w NRP od marca 2013 roku. Facet pojawił się także w dziecięcym teatrze dramatycznym DC jako gawędziarz w Cat in the Hat.

 Guy Raz Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki i Wynagrodzenie Rick Petko Net Worth, Design, Wikipedia, Shop, Now

Ich pierwszą niespodzianką były narodziny ich pierwszego syna, Henry'ego Raza w 2009 roku. W ciągu dwóch lat objęli młodszego syna Brama Raza w 2011 roku. Życie Guya i Hannah jest przepełnione obowiązkami wychowawczymi ich dwójki dzieci. W ich domu w Waszyngtonie niania pracująca w niepełnym wymiarze godzin pomaga Bramowi i Henry'emu podrywać się do szkoły i opiekować się nimi, gdy on i jego druga połowa są w swoich pracach.

John Parrott Wiki: Dom, Wiek, Żonaty, Rodzina

Jego długoletnia dziewczyna, która została żoną Hannah, sprawdza plecaki Henry'ego i Brama. Duet stara się jak najszybciej wycisnąć swoją pracę, aby móc spędzać czas ze swoimi dziećmi. W jednym z jego podcastów Wow na świecie, Guy używa swoich dzieci jako panelu odbiorców. Dzięki szczęśliwym i gejowskim relacjom Guy i jego żona Hannah stworzyli dla swoich synów doskonały przykład na znalezienie lepszego partnera w życiu.

Guy Raj wynagrodzenie, wartość netto!

Młody i utalentowany szef NPR, Guy Raz, lat 43, ma deklarowaną wartość netto przekraczającą 600 tysięcy dolarów. Zbiera ponad 83 tysiące dolarów jako swoją pensję, w tym premie, zachęty, opłaty, podatki i płatności.

Przeczytaj także: Liz Wheeler Wiki: Wiek, żonaty, zaręczyny, mąż, wzrost, wartość netto

Szef NPR zaczął pełnić funkcję stażysty od Biorąc wszystko pod uwagę , a później został szefem berlińskiego biura NPR w 2000 r. Następnie w 2004 r. Guy pracował dla CNN jako korespondent i zdobył kilka nagród, takich jak „Nagroda Edwarda R. Murrowa” i „Nagroda Daniela Schorra”. Obecnie prowadzi ogólnopolskie radio publiczne.

Krótkie Bio i Wiki!

Guy Raz urodził się 18 lutego 1975 roku w Izraelu w Jerozolimie, ale później przeniósł się do USA. Ukończył Brandeis University w 1996 roku, a także uzyskał tytuł magistra historii na Uniwersytecie Cambridge w Anglii, zgodnie z wiki.

Osobowość medialna Ameryki Raz ma smukłe ciało o wysokości 6 stóp i 3 cale.

Zalecane