blog

Hailey Baldwin Bio, chłopak, rodzice; Szczegóły, które należy wiedzieć o amerykańskim modelu

Hailey Baldwin pojawiła się w centrum uwagi po spotkaniu ze swoim chłopakiem, Justinem Bieberem. A teraz jest oficjalnie zaręczona z sensacją nastolatków, Justinem. Amerykańska modelka Hailey Baldwin jest znana jako modelka dla IMG i FORD NY. Chodziła także na pokazie balowym Sherri Hill i pokazie mody Julien Macdonald. Urodzona w Tucson osobowość telewizyjna pojawiła się również w amerykańskim programie telewizyjnym na żywo późnym wieczorem, Saturday Night Live i współprowadziła program TBS Drop The Mic z raperem Method Man w 2017 roku.

  Hailey Baldwin Bio, chłopak, rodzice; Szczegóły, które należy wiedzieć o amerykańskim modelu

Hailey Baldwin zaręczyła się z Justinem Bieberem; Baby Singer zapowiada na Instagramie

Hailey Baldwin i piosenkarz Justin Bieber zaręczyli się na „ siódmego dnia siódmego miesiąca' tj. 7 lipca 2018 r. Jej przyszły mąż Justin potwierdził swoje zaręczyny na Instagramie 9 lipca 2018 r.

Justin ujawnił zaangażowanie w długim poście na Instagramie, w którym wspomniał, że zaproponował Hailey. Również w poście powiedział, że data, którą wyznaczył Hailey, jest datą duchowej doskonałości.

Justin Bieber ogłasza zaręczyny z Hailey Baldwin 9 lipca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram )

Gołąbki zostały zauważone na Bahamach, ciesząc się chwilą 7 lipca 2018. Ojciec Justina Jeremy Bieber był pierwszym, który wspomniał o ich związku. 8 lipca 2018 r. zamieścił zdjęcie Justina i powiedział, że jest „ podekscytowany dla następny rozdział.'

Hailey opowiadała również o swoim związku z nowo zaręczonym narzeczonym. W swoim poście na Twitterze 9 lipca 2018 r. wyraziła wdzięczność za to, że Justin jest jej narzeczonym. Jej pierścionek zaręczynowy wydaje się być 6-karatowym pierścionkiem z brylantem i kosztowałby około 400 000 USD według Pagesix.com

Podczas gdy ich fani cieszą się z wiadomości o ich burzliwych zaręczynach, Hailey już myślała o ślubie. Za pomocą tego samego zdjęcia odpowiedziała Ryanowi Good, stwierdzając, że nie chce, aby jej narzeczony zapuścił wąsy na ich ślubie.

Para zaczęła się spotykać około miesiąc temu. Ale Hailey i jej ówczesny chłopak, Justin, nie byli sobie obcy, gdy spotykali się w 2016 roku w krótkotrwałym związku. Spotkali się po raz pierwszy w 2009 roku, kiedy ojciec Hailey, Stephen, przedstawił parę.

Po rozstaniu Justin podobno ponownie rozpalił swój romans z piosenkarką Seleną Gomez. Justin i Selena rzekomo rozstali się w marcu 2018 roku. Według źródła Selena jest zszokowana po usłyszeniu wiadomości o zaręczynach Justina. Jak na E! Wieści, uważa, że ​​Justin podjął pochopne decyzje, ale życzyła im obu wszystkiego najlepszego.

Możesz polubić: Ryan DeBolt Wiki, wiek, ślub, żonaty, żona, wartość netto, bio

Oficjalnie żonaty z narzeczonym w wieku trzech miesięcy

Hailey Baldwin i jej narzeczony Justin Bieber są teraz oficjalnie małżeństwem.

Po trzech miesiącach zaręczyn narzeczony duet pobrał się we wrześniu w sądzie w Nowym Jorku. Justin zabrał się do Instagrama i nazwał Hailey jako swoją żoną w podpisie. Udostępnił im ich zdjęcie, na którym spacerowali po ulicy, idąc ramię w ramię. Tymczasem Justin w podpisie ze 102 milionami obserwujących na Instagramie wyrzucił fasolę ze swojego małżeństwa, pisząc: „Moja żona jest niesamowita”.

Malcolm Washington Wiki, Wiek, Wartość netto, Filmy, Rodzice

Ponownie ożenił się z mężem

Hailey Baldwin i jej mąż Justin Bieber po raz kolejny złożyli przysięgę ślubną 30 września 2019 r. przed 154 gośćmi, w tym najbliższymi. Gołąbki wraz ze swoimi sławnymi kumplami i krewnymi uczestniczyły w zaślubinach, które odbyły się w Montage Palmetto Bluff w Bluffton w Południowej Karolinie i odprawiły ceremonię ślubną.

Kuzynka Hailey, Ireland Baldwin, i jej siostra, Alaia Baldwin, były najlepszymi druhami podczas małżeństwa. Podobnie jej ojciec, Stephen Baldwin, towarzyszył jej, gdy szła do ołtarza razem z Alekiem Baldwinem (bratem Stephena).

Z drugiej strony Justin pojawił się z rodzicami; Pattie Malete i Jeremy'ego Biebera.

Hailey obnosiła się z wykonaną na zamówienie sukienką z kolekcji couture Vivienne Westwood, a także dopełniała jej czarujący wygląd obcasami Jimmy Choo i biżuterią.

Uroczystość została zaplanowana przez projektantkę wydarzenia Mindy Weiss.

Dzień przed ślubem urządzili próbną kolację z pieczeniem ostryg jako szczególnym daniem. Następnie goście dołączyli do rodzin na kręgle na terenie Granicy na posesji Montage.

Rodzina Hailey Baldwin; Aktor Ojciec

Urodziła się dla rodziców Stephena Baldwina i Kennya Baldwin . Jej ojciec jest aktorem i jest znany ze swojego Podejrzani (1995) . Zagrał także w Urodzony 4 lipca (1989), Oddział (1993), Trójka (1994), Bio-Dome (1996) i Flintstonowie w Viva Rock Vegas (2000) . Jej matka, Kenia, jest brazylijską projektantką grafiki.

Jej rodzice są pochodzenia brazylijskiego; ale jej tata ma angielskie, irlandzkie, szkockie, francuskie i niemieckie pochodzenie, podczas gdy jej mama ma włoskie i portugalskie pochodzenie. Więc należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Dorastała wraz z rodzeństwem; starsza siostra o imieniu Alaia.

Ile jest warta netto Hailey Baldwin?

Hailey Baldwin ma wartość netto 2 milionów dolarów. Swoją wartość netto czerpała z kariery aktorskiej i modelingowej. Hailey zgromadziła bogactwo, występując w kilku serialach telewizyjnych i teledyskach. Zebrała dochody, współprowadząc pary programów telewizyjnych, takich jak iHeartRadio Much Music Video Awards, Drop the Mic, oraz Nagrody muzyczne iHeartRadio.

Otrzymała również listę płac z umowy z Ford Models. Hailey od 2016 roku generuje również dochody ze swojej własnej firmy modowej, oferując linię torebek, linię obuwia i kolekcję kosmetyków do makijażu.

Hailey rozpoczęła karierę w modelingu po tym, jak podpisała kontrakt z nowojorską agencją Ford Models. Wystąpiła także w odcinku Sobotnia noc na żywo.

Nie przegap: Miss Mulatto Wiki, wiek, chłopak, siostra, wartość netto

Krótki życiorys

Hailey Baldwin, lat 22, urodziła się jako Hailey Rhode Baldwin 22 listopada 1996 r. w Tucson w Arizonie w USA. Posiada obywatelstwo amerykańskie. Hailey stoi na wysokości 5 stóp, 7,5 cala (1,71 metra).

Chociaż ma brazylijskie pochodzenie od dziadków, nie mówi biegle po portugalsku.

Zalecane