blog

Hailey Gates Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Modelka, Rodzice, Chłopak, Randki

To naprawdę wymaga ogromnego wysiłku, aby połączyć dwa różne gatunki, takie jak polityka i moda, w jednym programie. Jednak Hailey Gates umożliwiła tę wyczerpującą pracę w serialu dokumentalnym „States of Undress”, w którym opowiada o społecznych i politycznych uwarunkowaniach świata mody.

 Hailey Gates Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Modelka, Rodzice, Chłopak, Randki

Kariera i postęp:

Po ukończeniu studiów Hailey Gates rozpoczęła pracę jako dyrektor ds. reklamy i redaktor w The Paris Review. Opuściła magazyn po trzech latach pracy w 2015 roku. Podobnie rozpoczęła karierę modelki, występując w kampaniach dla Miu Miu, Costume National i Target. Modelka pojawiła się również na okładce magazynu Jalouse w 2011 roku. Obecnie pracuje z M Model Management.

Hailey Gates zagrała swoją pierwszą rolę w filmie jako Emily w filmie „Ricki and the Flash” z 2015 roku. Aktorka była także współautorem i producentem dramatu dokumentalnego „Program kosmiczny” w 2015 roku. Obecnie występuje jako prowadząca „States of Undress” Vineland, śledczego serialu dokumentalnego.

Ile jest warta Hailey?

Charyzmatyczna aktorka Hailey Gates zainwestowała kilka lat w sektor modelarski i aktorski. Pojawiła się na okładce jakiegoś popularnego magazynu i prowadziła uznane programy telewizyjne. Jej zarobki z projektów modelarskich, rekomendacji marki i prac telewizyjnych musiały jej pomóc w uzyskaniu znacznej wartości netto. Chociaż aktorka nie podzieliła się dokładnymi liczbami, podejrzewamy, że cieszy się ogromną wartością netto w tysiącach.

Randki z tajemniczym chłopakiem!

Życie osobiste Hailey nie przypomina jej ciekawej i ekstatycznej kariery. Aktorka nie weszła jeszcze w romantyczny związek po zerwaniu z byłym beau. Hailey wcześniej spotykała się z Mickeyem Maddenem, basistą pop-rockowego zespołu Maroon 5 w 2010 roku. Para była często widywana podczas wydarzeń i okazji w tym roku. Hailey i jej były chłopak pojawili się razem na urodzinowej kolacji Waris Ahluwalia w Nowym Jorku.

Piękny związek pary spotkał się z pozytywną reakcją fanów. Ich fani byli bardzo podekscytowani i szczęśliwi, widząc ich razem jako ptaki miłości. Jednak aspiracje fanów legły w gruzach, gdy później się rozdzieliły. Hailey zaczęła ukrywać swoje życie osobiste od czasu incydentu.

Spekulacje, że Hailey może potajemnie umawiać się z kimś, pojawiły się w ostatnich dniach. Tymczasem, ze względu na jej status kawalera, niektórzy podejrzewają, że należy do orientacji lesbijskiej lub gejowskiej. Jednak ani nie wykazywała takich cech, które przypominałyby te preferencje, ani nie wyszła z partnerką.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Hailey Gates obchodzi swoje urodziny 28 marca. Urodziła się w 1990 roku, czyli ma 27 lat. Jej rodzice rozeszli się, gdy była dzieckiem. Jej babcią ze strony matki jest scenarzystka Joan Tewkesbury, a jej pradziadek był pierwszym burmistrzem Santa Monica. Gwiazda ukończyła BFA w Experimental Theatre w Tisch School of Arts na Uniwersytecie Nowojorskim w 2012 roku. Aktorka o białym pochodzeniu etnicznym ma piękny wzrost i szczupłą sylwetkę, która pasuje do jej wyglądu.

Zalecane