blog

Hailey Orona Wiki, Wiek, Rodzina, Chłopak; Szczegółowa biografia gwiazdy Instagrama

Gwiazda Internetu Hailey Orona słynie ze swojego konta na Instagramie o nazwie „real.ona”. Znana jest również z synchronizowania ust i winiet tanecznych w Musical.ly. 15-letnia youtuberka Hailey przesyła filmy z wyzwaniami i QnA na swoim kanale YouTube „Hailey Orona”.

 Hailey Orona Wiki, Wiek, Rodzina, Chłopak; Szczegółowa biografia gwiazdy Instagrama

Jak Hailey Orona gromadzi wartość netto?

Hailey Orona gromadzi wartość netto jako gwiazda internetu. Zebrała dochód ze swojego kanału YouTube. Zgodnie z ostrzem społecznościowym, Hailey szacuje zarobki między 118 a 1,9 tys. USD miesięcznie, a jej roczne wynagrodzenie waha się od 1,4 tys. USD do 22,7 tys.

Do tej pory Hailey zdobyła około 256 941 subskrybentów na swoim kanale YouTube. Karierę w YouTube rozpoczęła 2 października 2017 roku.

Początkowo zaczęła swoje nazwy użytkownika na Instagramie jako „yt.ona” i „Lil.ona” już w 2015 roku, w wieku trzynastu lat. Zdobyła ponad 1,4 miliona obserwujących na swojej „real.ona”. Konto na Instagramie. Hailey tańczy od trzeciego roku życia.

Hailey Orona ogłasza swoje dwa miesiące randki z chłopakiem; Czy ona teraz umawia się na randki?

Hailey Orona ogłosiła, że ​​spotyka się ze swoim dwumiesięcznym chłopakiem. W poście na Twitterze z 14 stycznia 2017 r. udostępniła kolażu swojemu chłopakowi i podpisała zdjęcie: szczęśliwe dwa miesiące dziecko.

Hailey pozuje ze swoją starszą siostrą 24 grudnia 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Hailey również bardzo uwielbia swoich braci. Często robi zdjęcia ze swoim bratem Giovanny. 22 lipca 2018 r. udostępnił zdjęcie jej bratu o imieniu Giovanny i napisał w podpisie: „ Brat do końca ”. Również tego samego dnia Giovanny obnosił się z tym samym zdjęciem i opisał jako „ Lil siostra do końca Hailey zrobiła zdjęcie również ze swoim innym starszym bratem, Luigim Castillo, 28 lipca 2018 r.

Hailey bliskość z kuzynem

Wraz z rodziną jest związana ze swoją kuzynką Hope i często nagrywa z nią filmy. Ciągle obnosi się też ze swoim zdjęciem z kuzynem na Instagramie. 26 maja 2018 Hailey zamieściła zdjęcie z kuzynką na Instagramie. W podpisie wymieniła ją jako ulubioną osobę wśród swoich kuzynów.

Ponadto 30 czerwca 2018 pozowała ze swoją kuzynką Hope i podzieliła się tym z fanami na swoim Instagramie z podpisem; 'znowu to zrobiliśmy.'

Hailey Orona pozuje ze swoją kuzynką Hope 30 czerwca 2018 (zdjęcie: Instagram)

Ta dwójka współpracowała również ze sobą przy filmach takich jak Reagowanie na fanpage , oraz Pytania i odpowiedzi z moim kuzynem.

Krótki życiorys

Urodzona w 2002 roku w Upland w Kalifornii Hailey Orona obchodzi swoje urodziny 24 grudnia każdego roku. 15-letnia gwiazda Instagrama ma obywatelstwo amerykańskie i należy do białej grupy etnicznej zgodnie z wiki.

Lubi grać w piłkę nożną i tańczyć. Marzy o otwarciu branży lub studia makijażu i ukończeniu studiów w biznesie.

Zalecane