blog

Hannah New Married, chłopak, randki, romans, bio, rodzina, wartość netto

Jeśli oglądaliście serial telewizyjny „Czarne żagle”, piracki dramat, prawdopodobnie znacie postać Eleanor Guthrie, właścicielkę salonu. Być może nie będziecie się dziwić, słuchając, że angielska aktorka Hannah New, która jest również znana z królowej Leili w filmie Disneya Maleficent z 2014 roku, wcieliła się w postać właściciela saloonu. Cóż, wspaniała Hannah to coś więcej niż tylko ładna twarz; jest jedną z tych aktorek o znakomitych kwalifikacjach edukacyjnych.

 Hannah New Married, chłopak, randki, romans, bio, rodzina, wartość netto

Czy Hannah jest nowa zamężna?

Postać Hannah jako lesbijka w jej dramacie Czarny żagiel zgromadził ogromną ocenę. Ponieważ z taką łatwością wcieliła się w postać, większość jej widzów i fanów była ciekawa jej prawdziwej orientacji seksualnej i zastanawiała się nad jej życiem randkowym.

Jednak wyszło na jaw, że jest prosto w seksualności, pomimo jej roli w dramacie. Biorąc wgląd w jej sprawy w związku, nie mówiła głośno o swoim związku z potencjalnym chłopakiem.

Niemniej jednak 13 lutego Hannah zabrała swojego Twittera, aby stwierdzić, że świętuje Walentynki, ale nie ze swoim chłopakiem. Mało tego, jej fani rzadko pytają o jej status związku, podczas gdy niektórzy z nich proszą ją, by znalazła dziewczynę lub chłopaka. Co więcej, 33-letnia Hannah wydaje się być samotna, ponieważ jej fan życzy sobie w dniu urodzin, pisząc, że dostanie nowego chłopaka w prezencie na urodziny.

Zalecane