blog

Hannah Spearritt Wiki, Żonaty, Mąż lub Chłopak, Randki

Hannah jest powszechnie uznawana za rolę Abby Maitland w dramacie Primeval. Jest pierwotną członkinią popowej grupy S Club 7 od 1999 roku. Zaczynając jako modelka w wieku trzech lat, Hannah Spearrit wyjechała do Los Angeles na przesłuchanie do roli w filmie „Agent Cody Banks 2: Destination London”. Od tego czasu nigdy nie musiała oglądać się za siebie. 37-letnia aktorka debiutuje obecnie w powracającej roli EastEnders.

  Hannah Spearritt Wiki, Żonaty, Mąż lub Chłopak, Randki

Zaczynając jako modelka w wieku trzech lat, Hannah Spearrit pojechała do Los Angeles na przesłuchanie do roli w filmie „Agent Cody Banks 2: Destination London”. Od tego czasu nigdy nie musiała oglądać się za siebie. 37-letnia aktorka debiutuje obecnie w powracającej roli EastEnders.

Wiki i biografia Hannah Spearritt

Urodzona 1 kwietnia 1981 roku aktorka i piosenkarka Hannah Spearritt urodziła się jako Hannah Louise Spearritt. Dorastała w Great Nortfolk ze swoimi rodzicami, Jenny i Michaelem Spearritt wraz z dwójką rodzeństwa, siostrą o imieniu Tanya Spearitt i, jak na wiki. Jej siostra jest byłą modelką, a także projektantką mody. Hannah stoi na wysokości 5 stóp i 4 cali.]

Przeglądaj więcej interesujących tematów: Czy Pete Williams z NBC jest gejem? Więcej o jego życiu osobistym, wartość netto

Hannah Spearritt Randki, Chłopak; Żonaty?

Wraz z ekscytującą wiadomością o ich córeczce pod koniec 2018 roku, Hannah Spearritt zapewniła sobie płynną relację ze swoim chłopakiem, Adamem Thomasem.

Po serii zawirowań w związku odnalazła miłość w chłopaku o imieniu Adam, który jest teraz ojcem córeczki. Ona i jej instruktor fitness Adam zaczęli spotykać się w 2013 roku, ale kilka razy trzymała go z dala od mediów społecznościowych. Para rozstała się nawet wkrótce w 2015 roku. Ale później połączyli się ponownie.

Spearritt i Paul Cattermole zaczęli spotykać się ze sobą w latach 2001-2006. Pierwszy spotkał się w 1994 roku w „National Youth Music Theatre”. Później dogadała się ze swoim nowym chłopakiem, Andrew-Lee Pottsem w 1997 roku. zaproponował Hannah i ożenił się na masowym przyjęciu weselnym, ale Hannah rozstała się z mężem w 2013 roku.

Możesz chcieć przeczytać: Alex Lange Wiki, wiek, wzrost | Ujawniono fakty dotyczące modeli na Instagramie

Kariera zawodowa Hannah w Hollywood

Hannah ma wartość netto 5 milionów dolarów, którą zdobył dzięki swojej karierze aktorskiej i piosenkarki. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się jako modelka już w wieku trzech lat po tym, jak modelowała w katalogu „Mothercare”. Gdy dorosła, została podpisana na wiele zadań modelowania. Później zaczęła pojawiać się na dużym ekranie.

Hannah była częścią grupy S Club 7, która wspięła się na pole sławy dzięki serialowi telewizyjnemu „Miami 7”, a także niektórym ambitnym telewizyjnym serialom muzycznym dla nastolatków, takim jak Glee i High School Musical. Byli razem przez prawie pięć lat, kiedy grupie udało się wygrać 4 single nr 1 w Wielkiej Brytanii, jeden album nr 1 w Wielkiej Brytanii. Ponadto stał się hitem w całej Europie, w tym 10 najlepszych singli w USA, Ameryce Łacińskiej, Azji i Afryce. Później grupa zdobyła dwie nagrody BRIT w latach 2000 i 2002 za brytyjski przełom i najlepszy brytyjski singiel.

Zalecana: Maria Victoria Henao Wiki: Wiek, rodzina, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto – wszystko o żonie Pabla Escobara

Gwiazda Miami 7 pojechała do Los Angeles na przesłuchanie do roli w filmie „Agent Cody Banks 2: Destination London”. Zaczęła strzelać tuż po trzech dniach, kiedy opuściła klub S7. Przesłuchała także kilka drobnych ról w horrorze „Seed of Chucky”, aby usunąć swój obraz z S Club. W lutym 2006 roku urodzona w Wielkiej Nortfolk aktorka dostała główną rolę w nowym serialu ITV o nazwie „Primeval”. Serial rozpoczął się 10 lutego 2007 roku, ale przerwał na kolejne trzy lata, zanim wyemitowano czwartą serię. Widziano ją występującą w „The Belle’s Stratagem”, gdzie zagrała rolę Lady Frances. Związała się z S Club 7 w trasie zjazdowej w Wielkiej Brytanii w maju 2015 roku. Trasa została zatytułowana „Bring It All Back 2015”.

Od 2017 roku Hannah gra rolę Kandice Taylor w brytyjskim serialu telenoweli EastEnders.

Zalecane