blog

Hannah Stocking Wiki, bio, chłopak, randki, romans, wartość netto

Internet rewelacyjny, zwłaszcza gwiazda Instagrama i znana również jako modelka Hannah Stocking, która ma również ponad miliony obserwujących na swoim Instagramie na platformie. Ta dama po raz pierwszy zdobyła uznanie w Vine, gdzie ma również ponad miliony fanów. Hannah urodziła się dla rodziców Holly i Jona 4 lutego 1993 roku w Ashland w stanie Oregon i dorastała ze swoją siostrą Ruby.

 Hannah Stocking Wiki, bio, chłopak, randki, romans, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Internet rewelacyjny, zwłaszcza gwiazda Instagrama i znana również jako modelka Hannah Stocking, która ma również ponad miliony obserwujących na swoim Instagramie na platformie. Ta dama po raz pierwszy zdobyła uznanie w Vine, gdzie ma również ponad miliony fanów.

  Dlaczego rzuciła swojego chłopaka Klaya?

  Po zakończeniu swoich romansów ze swoim chłopakiem pod koniec 2015 roku, zauważyła, że ​​różni faceci bawią się z nią i bawią się nią. Ta młoda i cudowna dama, która nigdy nie była zamężna i rozwiedziona, nie wydaje się być w nastroju do rozpaczy nad swoim zerwaniem z byłym chłopakiem GSW, Klayem Thompsonem, który rzekomo ją zdradził.

  Kiedy ta dwójka się poznała, zaczynała karierę modelki, a z drugiej strony jej były chłopak Klay właśnie podpisał czteroletni maksymalny kontrakt o wartości 70 milionów dolarów z Golden State Warriors.

  Przeczytaj także: Mike Tirico Żona, rozwód, dzieci, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie i wartość netto

  Jednak przed tą gwiazdą GSW była romantycznie związana z Kyrie Irving z Cleveland Cavaliers, spotykali się od 2014 roku. W sierpniu 2014 roku zdjęcia Kyrie i Hannah spotykających się razem pojawiły się w Internecie.

  Hannah randkuje teraz? Kim jest jej chłopak?

  Hannah jest obecnie powiązana z gwiazdą mediów społecznościowych Twanem Kuyperem. Para zaczęła spotykać się w 2016 r., ale podobno zerwała związek w 2017 r. Pod koniec stycznia 2019 r. Hannah udostępniła Twanowi zdjęcie szaleństwa na swoim Instagramie, gdzie usiadła mu na kolanach i podzieliła się serdecznym podpisem: „ Czy powinniśmy otrzymać pasujące tatuaże. '

  Przeglądaj to: Justine Musk Wiek, Mąż, Dzieci

  Świętowała również z wieloma innymi ulubionymi gwiazdami Vine, a niektóre z nich to King Bach i inne gwiazdy, a także grała w siatkówkę w czasach studenckich.

  Jak zarobiła swoją sieć?

  Ma ponad milion dolarów majątku netto, a ta dama zarobiła te sześciocyfrowe wartości netto w krótkim czasie dzięki swojej ciężkiej i dobrze prosperującej pracy. Według Socialblade, jej kanał na YouTube Pończocha Hannah ma szacunkowe zarobki od 9,4 do 150,2 tys. USD miesięcznie i od 112,6 tys. do 1,8 mln USD rocznie. Wraz z przychodami z YouTube ta dama otrzymała również ogromną ilość bonusów z reklam i rekomendacji na Instagramie.

  Możesz zobaczyć: Miranda Hart żonaty, mąż, partner, wesoły, utrata wagi, wartość netto

  Jednak wiki opisało, że próbuje również zarobić pieniądze dla kalifornijskiej rodziny, która została dotknięta przerażającym pechem. Jest też zaangażowana w kilka kampanii społecznych i pomagała kalifornijskim dziewczętom ofiar raka. Oprócz tego Hannah ma oficjalny towar o nazwie Pończocha Hannah w których polecane przez nią produkty, takie jak koszulka z długim rękawem, bluza z kapturem i inne, są dostępne w rozsądnej cenie.

  Krótki życiorys i fakty:

  Hannah urodziła się dla rodziców Holly i Jona w 1992 roku w Ashland w stanie Oregon i dorastała ze swoją siostrą Ruby. Sensacja na Instagramie obchodzi swoje urodziny 4 lutego. Ta 27-letnia amerykańska, młoda i gorąca gwiazda sieci społecznościowych oraz aktorka posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia biało-szkockiego i greckiego ze względu na swoich dziadków ze Szkocji. Jej rodzina ma również korzenie w języku greckim, a Hannah jest dumna ze swojego greckiego dziedzictwa.

  Ma również szczupłą i atrakcyjną sylwetkę, ma 5 stóp i 10 cali wzrostu, a nawet ma średnią masę ciała. Jej uwodzicielskie wymiary ciała to 35-24-34 cale, a także inne jej zdjęcia znalazłeś na jej kontach w mediach społecznościowych.

  Zalecane