blog

Harry Enten Wiki CNN: Urodziny, Ojciec, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Wynagrodzenie

Amerykański dziennikarz Harry Enten jest najbardziej znany jako starszy pisarz polityczny i analityk CNN. Jest także analitykiem portalu FiveThirtyEight i starszym pisarzem politycznym. Pochodzący z Nowego Jorku Harry był również uprawniony do nowego pokolenia dziennikarzy politycznych przez Columbia Journalism Review. Obecnie jest starszym pisarzem politycznym i analitykiem.

 CNN's Harry Enten Wiki: Birthday, Father, Married, Wife, Girlfriend, Gay, Salary

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice

Amerykański dziennikarz Harry Enten jest najbardziej znany jako starszy pisarz polityczny i analityk CNN. Jest też analitykiem serwisu pięć trzydzieści osiem i starszy pisarz polityczny. Pochodzący z Nowego Jorku Harry był również uprawniony do nowego pokolenia dziennikarzy politycznych przez… Przegląd Dziennikarstwa Kolumbii. Obecnie jest starszym pisarzem politycznym i analitykiem.

Ile jest warte netto Harry'ego?

Harry Enten czerpał swoją wartość netto ze swojej pracy jako dziennikarza i pisarza politycznego. Został powołany do nowej pracy jako starszy pisarz polityczny i analityk w CNN Politics. Ponieważ wynagrodzenie starszego pisarza w CNN szacuje się na 75 354 USD. Harry, który jest słynną osobowością w CNN, wyciąga wyższy pakiet płac. Zanim dołączył do CNN Politics, był dziennikarzem Opiekun. Średnia pensja dziennikarza wynosi 63 420 USD rocznie.

Przeczytaj także: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

Harry pracuje nad stroną blogową piąta trzydzieści osiem. Został zatrudniony w momencie ponownego uruchomienia pięć trzydzieści osiem pod ESPN. pracownik pięć trzydzieści osiem ma średnią pensję 72 088 USD. Jednak 5 lutego 2018 r. zrezygnował z pracy w firmie i dołączył do zespołu politycznego CNN jako starszy pisarz polityczny i analityk.

W lipcu 2018 r. analityk CNN Harry Enten podczas przemówienia w CNN powiedział, że prezydent Trump powinien „zamknąć się”, aby pomóc Republikanom w połowie kadencji 2018 roku. Widziano, jak radził prezydentowi, żeby się zamknął. Powiedział,

„Myślę, że moja rada numer jeden to zamknąć się, niech gospodarka mówi. Każdego dnia [Trump] wchodzi na Twittera i dzieje się coś rozpraszającego. Gdyby te wybory dotyczyły gospodarki, Republikanie radziliby sobie lepiej niż teraz”.

Harry Dating Girlfriend: Czy on jest żonaty?

Harry, który daje do zrozumienia, że ​​ma dziewczynę, unika kwestii małżeństwa i obwinia swoją krew. Jego posty na Twitterze dają wyobrażenie o jego życiu osobistym.

W dniu 16 lipca 2013 r. Harry zabrał się do Twittera i napisał na Twitterze, że szuka dziewczyny, co sugeruje, że był w tym czasie singlem. Mało tego, wspomniał w swoim tweecie z 22 czerwca 2017 r., że nie spieszył się do małżeństwa i posiadania dzieci.

Jednak w swoim tweecie udostępnionym 6 lutego 2018 r. wspomniał o swojej dziewczynie. Nie opublikował zdjęcia swojej dziewczyny, ale udostępnił zdjęcie ich psa, Lenny'ego.

(Zdjęcie: Twitter Harry'ego)

Nie przegap: Jenny Milkowski Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż

Czy przyjmie swoją obecną dziewczynę jako swoją żonę? Tylko czas powie. Na razie spotyka się, ale nie jest jeszcze żonaty, przynajmniej w oczach opinii publicznej. Czy przyjmie swoją obecną dziewczynę jako swoją żonę? Tylko czas powie.

Choć ma dziewczynę, publikuje sarkastyczne tweety o ślubie. 24 czerwca 2018 r. napisał, że tego samego dnia ma ślub, ale zdał sobie sprawę i nie miał pojęcia, gdzie odbywała się jego ceremonia ślubna.

Również później tego samego dnia dalej tweetował i napisał, że jego ojciec nie miał Harry'ego, dopóki jego ojciec nie był w tym wieku. Dodał też, że ma dopiero 20 lat, a małżeństwo w tak młodym wieku nie ma mu we krwi.

Chociaż mści się za małżeństwo, jest zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. Wpisał na Twitterze zaskakujący fakt, że mieszkańcy Arizony są stosunkowo bardziej liberalni w stosunku do gejów niż jego naród, zgodnie z sondażami z 2012 roku.

Rodzina Harry'ego: autor piosenek, siostrzeniec

Harry wychował się w żydowskiej rodzinie w sąsiedztwie Riverdale w Bronksie. Stracił rodzinę w Holokauście. Harry udostępnił zdjęcie swojego zmarłego ojca, który był sędzią Nowego Jorku, na Twitterze 28 października 2012 r.

Harry udostępnia zdjęcie swojego zmarłego ojca 28 października 2012 r. (Zdjęcie: Twitter)

Niewiele wiadomo o jego matce, ale jest siostrzeńcem piosenkarza i autora tekstów Neila Sedaki.

Więcej o krytykach Trumpa: Ana Navarro Net Worth, żonaty, mąż, utrata wagi

Krótki życiorys

Urodzony w 1988 roku w Nowym Jorku, USA, Harry Enten obchodzi swoje urodziny 22 czerwca każdego roku. Mając obywatelstwo amerykańskie, Harry należy do pochodzenia żydowskiego. Jak na wiki, stoi powyżej 1,88 metra (6' 2'').

29-letni amerykański dziennikarz uczęszczał do Dartmouth College.

Zalecane