blog

Harry Potter Aktor Domhnall Gleeson Żonaty, Dziewczyna, Randki, Ojciec, Net Worth Details

Irlandzki aktor Domhnall Gleeson jest znany głównie z roli Billa Weasleya w serii Harry Potter. Znany jest również z roli generała Huxa w przebojowym filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Zdobywca irlandzkiej nagrody filmowej i telewizyjnej wystąpił także w brytyjskim serialu Black Mirror w odcinku Be Right Back. Urodzony jako wielokrotnie nagradzany ojciec aktora, od 2001 roku przywołuje wartość netto jako aktor.

  Harry Potter Aktor Domhnall Gleeson Żonaty, Dziewczyna, Randki, Ojciec, Net Worth Details

Jaka jest wartość netto Domhnalla Gleesona?

Domhnall Gleeson zarobił 7 milionów dolarów netto w swojej karierze irlandzkiego aktora od 2001 roku. Jego przebojowa seria filmów Harry Potter i Insygnia Śmierci Części 1 i 2 zarobiły kasę w wysokości 2,3 miliarda dolarów, co zostało zrealizowane przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 500 milionów dolarów. Domhnall otrzymał płatności od Heyday Films, ponieważ grał rolę Billa Weasleya w serialu Harry Potter .

Podobnie Domhnall powiększył swoje fortuny z innego przebojowego filmu, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy w 2015 roku. Film Walt Disney Studios i Motion Pictures zarobił 2 068 miliardów dolarów w kasie. Film trafił do kin z budżetem produkcyjnym wynoszącym 306 milionów dolarów.

Karierę aktorską rozpoczął w 2001 roku od brytyjskiego miniserialu dramatu telewizyjnego, Serce rebeliantów z rolą Byrne'a. Od tego czasu wystąpił w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Jego godne uwagi prace obejmują: Nigdy nie pozwól mi odejść; Nieprzerwany; Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi; oraz Katastrofa.

W 2018 roku ma wystąpić w gotyckim filmie dramatycznym, Mały nieznajomy która jest w fazie postprodukcji. Domhnall kręci też do swojego nadchodzącego filmu, Kuchnia z rolą Gabriela O’Malleya. Film kryminalny Warner Bros. Pictures ma wejść do kin 20 września 2019 roku.

Dostrzeżony ze swoją podobno dziewczyną; Domniemana para spotkała się w DIT

Domhnall podobno spotyka się z producentką telewizyjną Juliette Bonass. Aktor był widziany, jak przechadzał się po Disneyland w Anaheim w Kalifornii ze swoją rzekomą dziewczyną Juliette 27 maja 2016 r. Duet udał się do Carthay Circle po coś do jedzenia i przeszli przez park rozrywki w Tomorrowland.

W rozmowie z Maggie Armstrong w 2015 roku jego podobno dziewczyna opisała Domhnalla jako „ciężko pracującego” faceta, który pracował jako aktor nawet podczas czwartego roku pracy w DIT. „Koncentrował się na swojej edukacji i karierze aktorskiej”; producentka telewizyjna dalej wspomina swoją pamięć o Domhnall.

Chociaż między tymi dwoma iskrzył romans, Domhnall i Juliette jeszcze nie skomentowali swojego związku. Według danych z czerwca 2018 roku 35-letni aktor podobno nie jest żonaty i nie ma żony.

Opinia Domhnalla na temat „małżeństwa”

W wywiadzie dla BuzzFeed w kwietniu 2015 r. irlandzki aktor Domhnall Gleeson opowiedział o swoich zdecydowanych opiniach na temat 21 przypadkowych rzeczy. Domhnall nie wahał się odpowiedzieć na wszystkie pytania oprócz jednego. Kiedy zapytano go o jego pogląd na małżeństwo, odpowiedział: Podawać . Aktor opisał również aplikację randkową, Tinder jak ' Łono .

Zapytany o sympatię celebrytów, Domhnall nazwał Audrey Tautou swoją sympatią. Dodał też, że jest to niezręczne, ponieważ może z nią współpracować w swoim następnym przedsięwzięciu. Popierał również kwestię Buzzfeed, że mógłby się z nią umówić po wspólnej pracy.

Życie rodzinne Domhnalla; Aktor Ojciec

Jego ojciec Brendan Gleeson jest irlandzkim aktorem i reżyserem filmowym. Brendan jest znany głównie z roli w serii filmów o Harrym Potterze. Zagrał rolę Alastora „Mad-Eye” Moody'ego i jest znany pod pseudonimem „Breese's Gleese's”. Brendan jest również laureatem nagród IFTA, Emmy, BAFTA, BIFA i Złotego Globu.

Domhnall opisuje Brendana jako „niesamowitego ojca”. Jego matka nazywa się Mary Weldon. Ma również trzech młodszych braci w swojej rodzinie, Fergusa Gleesona, Briaina Gleesona i Ruairi Gleesona.

Krótki życiorys

Domhnall Gleeson urodził się 12 maja 1983 r. w Dublinie w Irlandii. Ukończył Politechnikę w Dublinie z tytułem licencjata w dziedzinie sztuki mediów. Domhnall ma 1,85 m wzrostu i jest pochodzenia irlandzkiego. Obecnie mieszka w swoim rodzinnym mieście Dublinie w Irlandii.

Zalecane