blog

Haslinda Amin Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Pochodzenie, Bloomberg, Wynagrodzenie

Haslinda Amin, reporterka i prezenterka z Singapuru, jest popularnie znana jako prezenterka i korespondentka Bloomberg Media Television. Jako korespondentka zajmuje się polityką Azji Południowo-Wschodniej od ponad dekady. Haslinda była w centrum historii i wiadomości poruszających rynek, które napędzały transformację Azji Południowo-Wschodniej.

  Haslinda Amin Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Pochodzenie, Bloomberg, Wynagrodzenie

Jako korespondentka zajmuje się polityką Azji Południowo-Wschodniej od ponad dekady. Haslinda była w centrum historii i wiadomości poruszających rynek, które napędzały transformację Azji Południowo-Wschodniej.

Jaką wartość netto ma Haslinda?

Korespondentka wiadomości i prezenterka Haslinda stanowi znaczącą część swojej wartości netto dzięki swojej pracy w Bloomberg Television z siedzibą w Singapurze. Według Glassdoor producent wykonawczy Bloomberg L.P. otrzymuje roczną pensję podstawową w wysokości od 217 tys. do 232 tys. USD z dodatkową premią w wysokości od 24 tys. do 26 tys. Ponieważ Haslinda jest doświadczonym pracownikiem Sieci, pracującym od ponad piętnastu lat, oczekuje się, że będzie zarabiać powyżej przeciętnej pensji.

Przeczytaj także zakotwiczenie Bloomberga: Alix Steel Wiki: Wiek, żonaty, mąż, dzieci, wynagrodzenie, wykształcenie, wzrost

Bloomberg jest głównym światowym dystrybutorem danych finansowych i czołowym dostawcą wiadomości z 21 st wiek. Jest głównym korespondentem międzynarodowym na SE Asia oraz gospodarzem i producentem wykonawczym „ High Flyers” w telewizji Bloomberga.

Rozmawiała z indyjskim przemysłowcem Kumarem Mangalam Birla, który jest przewodniczącym grupy Aditya Birla. Według Forbesa, Kumar, który uplasował się na 7. miejscu jako najbogatszy w Indiach 2017, ma wartość netto 12,1 miliarda dolarów.

Nie chcesz przegapić: Max Bretos Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, ESPN, wartość netto

Podczas gdy indyjska waluta spadła na wartości w stosunku do amerykańskiej waluty, korespondent Bloomberg mówił o potencjalnych wyzwaniach inwestowania w gospodarkę, która zapewniła wzrost na poziomie 7,5%.

Haslinda Amin i Kumar Mangalam Birla rozmawiali o potencjale inwestycyjnym podczas Indyjskiego Forum Ekonomicznego 2018 w The St. Regis Mumbai (fot.: Instagram)

Haslinda i przewodniczący Aditya Birla Group, Kumar, omówili również potencjał odblokowujący miliardów Hindusów. Miliarder zapewnił, że niedawna wojna podatkowa między Stanami Zjednoczonymi a Chinami nie zahamuje rozwoju Indii. Opisał akcję rządu jako „ chwytając byka za rogi, i powiedział, że Indie są zawsze otwarte na inwestycje pomimo wojny podatkowej między Chinami a Ameryką.

Zagmatwane życie osobiste Haslindy

Haslinda zawsze pozostawała tajemnicą swojego życia osobistego. Nie wspomniała nic o swoim życiu miłosnym na swoich kontach w mediach społecznościowych, co utrudnia ustalenie, czy jest mężatką, czy ma męża. Jednak często wspomina o swojej rodzinie na Twitterze i Facebooku.

W 2014 roku napisała na Twitterze odpowiedź, że jej rodzice mieszkają w Anglii. A w 2015 roku, z okazji Dnia Ojca, w swoim tweecie życzyła wszystkim tatusiom specjalnie dla niej. tweetowała,

Oto świętowanie wszystkich ojców, zwłaszcza moich!! Szczęśliwego dnia ojca !! xoxo #Dzień Ojca #myheromydad

Niedawno w 2017 roku Haslinda ponownie świętowała Dzień Ojca, wspominając swojego ojca jako swojego bohatera za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Zobacz też: Dan Nathan CNBC, Wartość netto, Bio, Wiek

Nawet po tym, jak była odnoszącą sukcesy osobowością telewizyjną i stale skupiała się na mediach, zawsze udawało jej się trzymać swoje osobiste sprawy z dala od światła reflektorów.

Krótki życiorys

Haslinda co roku obchodzi urodziny 22 kwietnia. Jednak jej data urodzenia nie jest jeszcze znana, co utrudnia określenie jej obecnego wieku. Pochodzi z Singapuru i należy do grupy etnicznej Malejów singapurskich. Cóż, Haslinda stoi na przyzwoitej wysokości.

Zgodnie z wiki, Haslinda jest absolwentem National University of Singapore, ze specjalizacją w zakresie polityki międzynarodowej i języka angielskiego.

Zalecane