blog

Hayden Byerly Wiki: dziewczyna, randki, geje, sprawy, rodzina, wzrost, wartość netto

Hayden Byerly jest znany głównie jako Jude Adams z serialu The Fosters. W serialu występował także u boku swojej najlepszej przyjaciółki i amerykańskiej aktorki Izabeli Vidvoic. Hayden, który jest najbardziej znany ze sceny pocałunków tej samej płci ze swoim przyjacielem Gavinem MacIntoshem w serialu, jest znany jako para Jude i Conner. Hayden Byerly zgromadził swoją wartość netto dzięki karierze amerykańskiego aktora. Zwiększył również swoje fortuny dzięki występom w serialu telewizyjnym, takim jak Zeke i Luther oraz Sofia Pierwsza.

  Hayden Byerly Wiki: dziewczyna, randki, geje, sprawy, rodzina, wzrost, wartość netto

Jak Hayden przywołuje Net Worth?

Hayden Byerly, lat 17, w większości zgromadził swój majątek dzięki karierze amerykańskiego aktora. Jego najdłużej emitowany serial telewizyjny w amerykańskim serialu NBC, Rodzicielstwo (2012-2014) i serial Freeform Network TV, Fosterowie (2013 do dziś) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów, który zgromadził wielu widzów na całym świecie. Wystąpienie Haydena jako Micah Watson w Rodzicielstwo i Jude Adams Foster/Jude Jacob w przebojowym serialu, Fosterowie służył mu głównie do zwiększenia zarobków.

Hayden zadebiutował jako aktor w serialu telewizyjnym z 2011 roku, ' Zeke oraz Lutra gdzie wcielił się w rolę Skunk Wetzel. W tym samym roku pojawił się także w horrorze ' 11.11.11' gdzie grał główną rolę Nathana „Nat” Valesa. Zwiększył również swoje fortuny dzięki występowi w programie telewizyjnym, takim jak Zeke i Luter oraz Zofia pierwsza. Chociaż Hayden ma niewiele kredytów w programach telewizyjnych i filmach, pozyskał miliony dolarów.

Hayden jest również znany ze swojej roli głosowej w grach wideo. Jego postać młodego Davida Masona w strzelance z perspektywy pierwszej osoby Call of Duty: Black Ops II pomogła mu również zasilić jego listę płac. Oddał również swój głos w Błyskawica powraca: Final Fantasy XIII oraz LEGO Marvel Avengers.

Z kim spotyka się Hayden?

Hayden Byerly spotykał się z aktorką telewizyjną Alyssą Jirrels z 2015 roku. Duet był bardzo przytulny, brał udział w różnych wydarzeniach razem i obnosił się ze swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. W czerwcu 2016 r. Hayden wspierał społeczność LGBT, gdzie pojawił się w paradzie dumy wraz ze swoją dziewczyną Alyssą i przyjacielem.

Duet uczestniczył ponadto w 2016 Trevor NA ŻYWO LA wydarzenie zorganizowane w The Beverly Hilton Hotel w Beverly Hills w Kalifornii. 28 grudnia 2016 r. Hayden napisał romantyczną wiadomość do swojej dziewczyny Alyssy na swoim Instagramie. Para świętowała razem swoją pierwszą rocznicę i wyrazili swoją miłość, pisząc poważne słowa na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Czy Hayden jest gejem?

W serii Fosterowie, Postać Haydena, Jude pocałowała Connera, grana przez Gavina MacIntosha. Według BuzzFeed, ich scena była jednym z najmłodszych pocałunków tej samej płci w historii amerykańskiej telewizji, ponieważ Hayden miał zaledwie 13 lat, kiedy wcielił się w Jude.

Ponieważ pocałunek tej samej płci był wówczas gorącym tematem, jeden z wyznawców Haydena zapytał go, czy w prawdziwym życiu jest gejem. Na pytanie zadane 18 sierpnia 2014 r. Hayden odpowiedział:

W prawdziwym życiu jestem hetero, a Jude wciąż zastanawia się, czy jest gejem, czy nie.

Aktor odrzucił już wszystkie plotki o gejach i zapewnił, że w prawdziwym życiu jest heteroseksualnym facetem.

Krótki życiorys

Urodzony w 2000 roku Hayden Byerly obchodzi urodziny 11 października. Jako pochodzący z Lakewood w Kolorado Hayden ma obywatelstwo amerykańskie i stoi na wysokości 1,8 m (5 stóp 11 cali). Rozwija swoje zainteresowanie aktorstwem, naśladując linie swoich ulubionych bohaterów telewizyjnych. Zgodnie z wiki ma również młodszy brat w swojej rodzinie.

Zalecane