blog

Hayley Erbert Wiki, wiek, urodziny, wzrost, chłopak, randki, zaręczyny

Kiedy znajdziesz idealnego partnera, którego szukałeś, nie możesz dłużej czekać, aby zawiązać węzeł i dzielić się wieczną miłością. Podobnie Hayley Erbert i jej chłopak nie tylko mają to samo zainteresowanie tańcem, ale są dla siebie idealni pod każdym względem. W rezultacie para nie może już dłużej czekać na dzielenie świętej relacji i już zaczęła planować małżeństwo. Hayley Erbert to amerykańska modelka i tancerka, znana z występu w „So You Think You Can Dance”.

 Hayley Erbert Wiki, wiek, urodziny, wzrost, chłopak, randki, zaręczyny

Kariera i postęp

Fascynacja Hayley Erbert tańcem zaczęła się w młodym wieku trzech lat. Modelka brała udział w konkursach i reprezentowała Kansas w konkursie Miss Teen USA. Brała również udział w 10. sezonie popularnego programu telewizyjnego „So You Think You Can Dance”. Jej gatunek tańca był współczesny i została wyeliminowana 27 sierpnia 2013 roku.

Oprócz tego Hayley koncertowała z Julianne i Derekiem Hough w „Move Live On Tour” latem 2014 i 2015 roku. Od 21 sezonu pojawia się jako tancerka zespołu w „Dancing with the Stars”. Patrząc na jej osiągnięcia , podejrzewamy, że Hayley cieszy się dużą wartością netto w tysiącach.

Plany Zaręczyn Z Długoletnim Chłopakiem!!

Hayley Erbert przeżywa romantyczny romans z profesjonalnym tancerzem Derekiem Hough z lipca 2015 roku. Hayley i jej chłopak spotykają się ze sobą i świętują razem urodziny. Para jest często spotykana razem w wydarzeniach i okazjach. Duet był widziany trzymając się za ręce w Disneylandzie w kwietniu 2016 r.

Podobnie gołąbki świętowały urodziny Dereka 17 maja, gdzie dostał słodki pocałunek od Hayley jako prezent urodzinowy. Modelka zamieściła na Twitterze zdjęcia z uroczystości urodzinowych swojego chłopaka.

Od początku ich bliskość sprawiała, że ​​wszyscy wątpili, że wkrótce się pobiorą, ale podejrzenia nabrały nowego wymiaru po tym, jak Derek pojawił się w The Ellen DeGeneres Show. W serialu Derek ujawnił, że zawiążą węzeł w ciągu najbliższych pięciu lat i będą cieszyć się idealnym życiem rodzinnym z dziećmi.

Romantyczna para wyjechała na wakacje na Hawaje w lipcu 2018 roku. Para podzieliła się swoimi cudownymi chwilami w swoich postach na Instagramie. Patrząc na ich zdjęcia, dostajemy idealny klimat Hawajów dzięki ich strojom w kwiaty oraz krewetki i kokos na lunch.

Tańcząca gwiazda również została zauważona, gdy przesłał wideo, na którym śpiewa dla Hayley, gdy gotowała w kuchni. Wyglądał bardzo uroczo, a miłość była widoczna, gdy siedział na płycie z gitarą i piosenką w swoim kojącym głosie.

hej zawsze otwarcie akceptowali każdy szczegół ich związku. W ten sposób podzielili się również, że oboje są gotowi przenieść swój długoterminowy związek na inny poziom, robiąc duży krok w swoim życiu. Oboje ujawnili, że biorą ślub i już wyznaczyli datę na 6 sierpnia 2019 r. Ich fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak ta piękna para dzieli swoje przysięgi, Hayley wygląda jak anioł w pięknej sukni ślubnej.

Jej krótki życiorys

Według niektórych źródeł wiki, Hayley Erbert obchodzi swoje urodziny 11 października. Urodziła się w 1994 roku, co oznacza, że ​​ma 24 lata. Ukończyła edukację w Washburn Rural High School. Tancerka ma dwa koty o imieniu Nugget i Lily, które często publikuje na Instagramie. Ma atrakcyjny wzrost i doskonale utrzymaną sylwetkę.

Zalecane