blog

Hayley Law Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Pochodzenie, Wzrost, Chłopak, Randki

Pewna poważna zdolność aktorska i śpiewania za pasem jest gwiazdą w tworzeniu i dopiero zaczyna kwitnąć w branży rozrywkowej. Hayley Law zwróciła na siebie uwagę po wydaniu w 2016 roku EP Hayleau na SoundCloud. Aktorka znana jest z roli w Riverdale, serialu CW opartym na Archie Comics, serialu dla nastolatków i doskonale wpasowuje się w fabułę.

  Hayley Law Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Pochodzenie, Wzrost, Chłopak, Randki

Kariera i życie zawodowe

Jej wiki byłaby niekompletna bez wzmianki o jej piosenkach. Piosenkarka ma na swoim koncie kilka utworów na swoim koncie SoundCloud. Śpiewała takie piosenki jak So Good, On Me, Nice and Slow, Get Thru, Banana i You are Mine, co jest po prostu zdumiewające.

Przeczytaj też: Braun Strowman Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Tatuaż

Zanim stała się powszechnie znanym nazwiskiem, wzięła udział w przesłuchaniu do roli Cheryl Blossom. Zawsze była przeznaczona na większe wysokości, co stało się oczywiste, gdy została obsadzona jako Valeria (Val) w Riverdale w 2017 wraz z K.J. Apa, Lili Reinhart , Luke Perry i Casey Cott, żeby wymienić kilka gwiazdorskich obsad. Pozwala swoim fanom zapiąć pasy na ekscytujący drugi sezon. W 2017 roku wystąpiła także w kilku odcinkach Altered Carbon i Arrangement.

W 2018 roku aktorka Riverdale wystąpiła w internetowym serialu telewizyjnym Zmieniony węgiel, przedstawiająca powracającą rolę Lizzie Elliot. Pracowała w kanadyjskiej komedii romantycznej Nowy romantyk , którego premiera zaplanowana jest na 9 listopada 2018 roku w USA. W filmie gra postać Emmy.

Rodzice Hayley Law; Ma siostrę!

Nowe romantyki aktorka Hayley Law, która zachowała tajemnicę, aby ujawnić tożsamość swoich rodziców, obnosiła się jednak z kilkoma zdjęciami na Instagramie. W listopadzie 2014 roku zrobiła sobie selfie z matką i udostępniła je obserwującym na Instagramie.

Hayley ma siostrę o imieniu Brittany Law, która jest twórcą i pełnoprawnym programistą. Zdjęcia z nimi na Instagramie pokazują jej ekstrawagancką więź z siostrą. Przesyłając zdjęcie z dzieciństwa, Brittany i Hayley odświeżyły swoje świeże i zabawne wspomnienie spędzone razem.

Może Cię to zainteresować: Nayyera Haq Wiki, wiek, ślub, mąż, wartość netto

Czy Harley jest singlem, czy nadal randkuje?

Gwiazda Riverdale jest znana ze swojego wolnego ducha, a kochający zabawę aktor w programie telewizyjnym owija swoje informacje w grubą bawełnę. Może mieć byłą dziewczynę Pussycats i byłą dziewczynę Archiego, ale w prawdziwym życiu nie ujawniła nic o swoim chłopaku.

Basistka i wokalistka wspierająca właśnie przeszła swoje dwie dekady w głąb ziemi i z pewnością będzie się starała zapewnić odpowiednie życie randkowe. Obecnie uważa się, że piękna aktorka jest samotna, ale w nadchodzących dniach trudno będzie jej utrzymać status kawalera.

Odważna aktorka, która nie boi się pokazywać trochę skóry, daje zasłużoną ucztę swoim fanom za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Aktorka, która jest dość aktywna na kontach w mediach społecznościowych, wygenerowała ponad 30 tys.

Często publikuje zdjęcia siebie i kilku bliskich przyjaciół bez śladu chłopaka. 19 czerwca zadebiutowała na różowo-czerwonym dywanie w iheartradio i świetnie się bawiła.

Dowiedz się więcej o serialu CW o członku obsady Riverdale: Madelaine Petsch Wiki: Chłopak, Rodzice, Brat

Krótkie biografie Hayley

Hayley Law, która jest utalentowanym muzykiem, pochodzi z Vancouver w Kanadzie. Aktorka urodziła się 18 listopada 1992 roku, czyli ma 25 lat. Jest pochodzenia afroamerykańskiego. Stoi na wysokości 5 stóp 2 cale (160 cm). Hayley ma przyzwoity wzrost i szczupłą sylwetkę, co dopełnia jej niesamowite zdolności aktorskie. Modelka, która została aktorką, należy do pochodzenia afro-kanadyjskiego.

Zalecane