blog

Hayley Roberts Wiki: Wiek, Zaręczyny, Ślub

Hayley Roberts jest popularna jako narzeczona aktora Knighta Ridera, Davida Hasselhoffa. Pojawiła się w centrum uwagi po umawianiu się z Davisem i ich zaręczynach w 2016 roku. Pracowała jako wizażystka, a wcześniej pracowała w domu towarowym Debenhams. Zrezygnowała z pracy po tym, jak narzeczony kazał jej wybrać między swoim ladą do makijażu a nim.

  Hayley Roberts Wiki: Wiek, Zaręczyny, Ślub

Jak Hayley Roberts gromadzi wartość netto?

Hayley Roberts zarobiła netto dzięki swojej pracy w domu towarowym w Merthyr Tydfil. Pracowała w Debenhams i otrzymywała 7,50 GBP za godzinę z pracy jako asystentka sprzedaży.

Zrezygnowała jednak z pracy po tym, jak narzeczony kazał jej wybrać między swoim ladą do makijażu a nim. Podobno pokłóciła się ze starszym pracownikiem sklepu o urlop, który wzięła po tym, jak zaczęła spotykać się z Słoneczny patrol gwiazda.

Narzeczony Hayley, David, ma majątek 10 milionów dolarów, który zawdzięcza swojej karierze aktora, piosenkarza, reżysera i producenta.

Przeczytaj także: Stacey Solomon Partner, mąż, żonaty, wartość netto

Hayley Roberts zaangażowana w Knight Rider's Aktor; Pyszni pierścionek zaręczynowy na Instagramie

Hayley Roberts zaręczyła się z nią Rycerz chłopak aktora, David Hasselhoff, w 2016 roku. Gołąbki zaręczyły się po umawianiu się ze sobą przez pięć lat. Ogłosili swoje zaangażowanie w maju 2016 r. przez Hello! Czasopismo. W wywiadzie Hayley ujawniła:

Oboje byliśmy we łzach. Naprawdę nie miałam pojęcia, że ​​to zrobi. Nadal jestem tak przytłoczony.

Hayley i jej narzeczony zostali również zauważeni na plaży Barbados w weekend, zaledwie kilka dni po tym, jak pojawiły się wieści o ich zaręczynach.

Później rzuciła okiem na swój pierścionek zaręczynowy w swoim poście na Instagramie 6 września 2016 r.

37-letnia Hayley Roberts jest zakochana w Davidzie, odkąd poznali się w 2011 roku. Para poznała się, gdy Hayley poprosiła Davida o autograf, gdy kręcił dla niego Brytyjski Mam Talent wokół Cardiff Bay. David zapytał o numer Hayley i poszedł na pierwszą randkę kilka dni później.

Nie przegap: Virginia Wade Żonaty, mąż lub partner, lesbijka, wartość netto

Hayley Roberts dzieli śluby ślubne

Hayley Roberts i jej narzeczony David Hasselhoff pobrali się dwa lata po zaręczynach 31 lipca 2018 r. Wymienili śluby podczas intymnej ceremonii ślubnej, która odbyła się w południowym regionie Apulii we Włoszech. Jak mówią ich przedstawiciele, związali się ze sobą w obecności rodziny i przyjaciół. Wśród uczestników wesela były również dwie córki Davida, Taylor i Hayley. W ekskluzywnym wywiadzie David powiedział swoim córkom, że zamierza poślubić Hayley i obie były bardzo pomocne.

Zanim para podzieliła się ślubami, David powiedział Entertainment Tonight, że zamierzają wziąć ślub podczas małej ceremonii ślubnej, a stamtąd planują udać się na Malediwy i pozostać pod wodą przez około dwa tygodnie.

Hayley jest trzecią żoną Davida. Jej mąż był wcześniej żonaty z Pamelą Bach i Catherine Hickland.

Obecnie Hayley i jej mąż David są w błogim małżeństwie. Jednak para nie opublikowała jeszcze zdjęć z ceremonii ślubnej w mediach społecznościowych.

Powiązane z żoną Adama Scotta: Naomi Scott Wiki, wiek, pochodzenie etniczne | Ujawniono fakty żony Adama Scotta

Krótki życiorys

Hayley Roberts urodziła się w 1981 roku w małym miasteczku w Walii w Wielkiej Brytanii. Córka Lynne Roberts i Steve'a Robertsa, Hayley ma troje rodzeństwa; Melissa Roberts, Christian Roberts, Natasha Roberts. Posiada obywatelstwo brytyjskie i należy do rasy białej, zgodnie z wiki. Hayley jest niższa od swojego przyszłego męża Davida Hasselhoffa, który stoi na wysokości 1,93 metra.

Zalecane