blog

Hazel Hayes Wiki, wiek, chłopak, randki, Jack Howard, życiorys, wzrost

Jeśli masz talent i pomysł, platformę znajdziesz w każdym miejscu i sytuacji. Hazel Hayes jest YouTuberką, blogerką, aktorką i filmowcem, która prowadzi kanał o nazwie Chewing Sand, gdzie opowiada o życiu, złamanym sercu i starzeniu się z dnia na dzień. Zrealizowała wiele szkiców do filmów krótkometrażowych i komedii, dzięki którym stała się znana.

  Hazel Hayes Wiki, wiek, chłopak, randki, Jack Howard, życiorys, wzrost

Co skłoniło ją do vlogowania?

Hazel była wcześniej pracownikiem Google, ale chęć lepszego zrozumienia pracy i świata twórców sprawiła, że ​​zrezygnowała z pracy. Zachęcona przez przyjaciół z brytyjskiej społeczności YouTube, zaczęła vlogować na początku 2011 roku i od tego czasu nie ogląda się za siebie. Teraz jej kanał Chewing Sand to jej praca na pełen etat, na której publikuje kilka filmów. Jej kanał wygenerował miliony wyświetleń na YouTube.

Zobacz: Savannah Soutas Wiek, żonaty, mąż, córka, rodzina

Wyrobiła sobie również nazwisko jako jedna z niewielu pisarek i reżyserek na YouTube. W trakcie swojej kariery jako YouTuber przeprowadziła wywiady z wieloma celebrytami, w tym Channing Tatum, Jada Pinkett Smith i Amy Schumer.

Ile zarobiła na swojej pracy?

Blogerka wybrała niezależność i robienie rzeczy, które ją zainspirowały. Dumny właściciel kanału YouTube wielokrotnie pojawiał się na liście czołowych brytyjskich blogerów. Zarabia dużo dzięki dużej liczbie obserwatorów i milionom wyświetleń na swoim kanale. Jej filmy krótkometrażowe i skecze komediowe zyskały wiele miłości od ludzi i zainspirowały ją do pracy w telewizji i filmach.

Poza tym, przesłane przez nią filmy na jej kanale YouTube „Chewing Sand” przynoszą kolosalną sumę wartości netto i fortun. Chewing Sand ma szacunkową miesięczną pensję, która wynosi 49–780 USD, co daje 585–9,4 tys. USD rocznie. Jej kanał zebrał również ponad 25,9 tys. subskrybentów od początku swojego istnienia.

Jej filmy w Chewing Sand osiągnęły wartość 100 USD 15 listopada, a następnego dnia 16 listopada 2018 r. osiągnęły wartość 7-119 USD. Obecnie cieszy się sporymi fortunami z kariery vlogera.

Przeczytaj to: Ryan Kwanten Dziewczyna, wesoły, Żonaty, Trening, Wywiad, Wartość netto

Czy Hazel Hayes umawia się z kimś?

Piękna osobowość internetowa bardzo głośno mówiła o swoim życiu, związku i prawie wszystkim, co dzieje się w jej życiu. W serii filmów opowiedziała i pokazała wszystkie aspekty i strony swojego życia. W sierpniu 2016 opublikowała film o rozstaniu. Zerwała ze swoim chłopakiem zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Przed zerwaniem miała wiele postów na swoim Twitterze, w których wiele udostępnionych szczegółów odnosiło się do jej chłopaka.

Rozstała się ze swoim chłopakiem po tym, jak była razem przez ponad pięć lat i pomyślała, że ​​powinna podzielić się tym z ludźmi, ponieważ było to ważne wydarzenie w jej życiu. udostępnił film, który może wskazywać, że chłopakiem może być Michael Parkjisung, ale nie można tego potwierdzić.

Po kilku miesiącach rozstania zaczęła spotykać się z innym YouTuberem, Jackiem Howardem. Od tamtej pory para jest razem. Współpracowali przy kilku swoich filmach i byli bardzo uroczą parą.

Poza tym Hazel Hayes podzieliła się tym, że jej chłopak, Jack Howard, był feministą, udostępniając na swoim Twitterze film dotyczący tego problemu Jeśli Wonder Woman zawiedzie. Ale na razie delektuje się samotnym życiem, ponieważ już zerwała ze swoim chłopakiem. Napisała na swoim Twitterze, że trudno było ujawnić, że jej związek z Jackiem Howardem się skończył. I dodała, że ​​jej głównym celem jest uzdrowienie złamanego serca.

Nie przegap: Brittany Force Wiki: żonaty, mąż, chłopak, romans, wartość netto

Krótki życiorys

Hazel Hayes, obecnie 33-letnia, urodziła się 21 stycznia 1985 roku w Dublinie w Irlandii. Chociaż jej matka regularnie pojawia się w jej filmie, jej rodzice rozstali się, gdy była młoda. Ma troje rodzeństwa, które jest dla niej starsze, siostrę i dwóch braci. Irlandzki obywatel jest absolwentem dziennikarstwa i należy do irlandzkiego pochodzenia etnicznego. Chociaż narzeka na starzenie się, ma idealną sylwetkę i wymiary, które pasują do jej osobowości. Stoi dość wysoka, ma 5 stóp i 8 cali.

Zalecane