blog

Heather Storm Wiki: wiek, urodziny, żonaty, mąż, wymiary, wzrost

Heather Storm jest znana głównie jako gospodyni serialu telewizyjnego Velocity Network Garage Squad. Jest profesjonalnym gospodarzem i aktorką, która pojawiła się w centrum uwagi po tym, jak wystąpiła gościnnie w serialu CNBC „Garaż Jaya Leno”. Wspaniała i inteligentna dama Heather założyła nawet firmę produkcyjną o nazwie Black LAB, która znajduje się w Los Angeles. Heather zebrała również znaczące fortuny dzięki swojej pracy w branży telewizyjnej.

 Heather Storm Wiki: wiek, urodziny, żonaty, mąż, wymiary, wzrost

Jak Heather Storm przywołuje wartość netto?

Heather Storm, lat 25, w większości zebrała swój majątek dzięki swojej karierze jako aktorka i prowadząca program telewizyjny. Jej film z 2007 roku ' Godziny szczytu 3' zarobił kasę w wysokości 258 milionów dolarów, przekraczając budżet produkcji 140 milionów dolarów. W weekend otwarcia film zarobił 49,1 miliona dolarów, a jego premiera odbyła się 26 grudnia 2007 roku. Heather, która występowała jako tancerka w Dressing Room Girl, otrzymała kilka lukratywnych zarobków ze swojej pracy w „Godzina szczytu 3.”

Podobnie jej film komediowy z 2007 roku, Epicki film był także filmem, który odniósł sukces kasowy, który zarobił ogromną sumę 86,9 milionów dolarów przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 20 milionów dolarów. Heather zagrała rolę Aslo's Girl. Wraz z sukcesem filmu Heather niewątpliwie zwiększyła swoje pensje.

W 2003 roku Heather zadebiutowała w thrillerze Podbrzusze gdzie zagrała rolę Melissy. Od 2006 do 2017 roku nadal zwiększała swoją wartość netto, występując w różnych serialach telewizyjnych i filmach, takich jak Kłamstwa i Alibi; uśpiona komórka; D&F3R: Martwe i unoszące się w trzech rzekach; Anonimowe Otwory; oraz Koroner: Mówię za zmarłych. Wśród jej seriali, jej przedłużony występ był w programach telewizyjnych MAN odpowiedzi; To niesamowita nauka , oraz 1000 sposobów na śmierć gdzie pojawiła się w dwóch odcinkach każdego serialu telewizyjnego.

Heather jest również znana jako gospodarz programów telewizyjnych, która była gospodarzem prawie trzech tuzinów programów. Jest także gospodarzem popularnego serialu Velocity Network „Oddział garażowy” dzięki czemu zyskuje pokaźne zarobki. Jej najbardziej znane występy jako gospodarza to Hip Hop 101; 25. rocznica firmy Zepter; Twist i kształt; oraz Street Tuner Challenge. Jest także gościnną gwiazdą amerykańskiego serialu telewizji internetowej CNBC Garaż Jaya Leno .

Skupiona na karierze aktorka i prowadząca program telewizyjny pozostała mamą, jeśli chodzi o jej status w związku. Od maja 2018 r. Storm jest podobno niezamężny.

Życie rodzinne

Heather dorastała wraz z rodzicami w Big Snowy Mountains w Montanie. W jej rodzinie ojciec nauczył ją wszystkiego o samochodach, co później pomogło Heather prowadzić w serialu Velocity's Network Skład garażowy a także serial CNBC Garaż Jaya Leno .

Zdjęcie z dzieciństwa Heather Storm z ojcem (zdjęcie: Instagram)

Pracowała również z ojcem w ich garażu, zdobywając doświadczenie z serialu.

Krótki życiorys

Heather Storm obchodzi swoje urodziny 24 maja. Urodzona w 1992 roku Heather pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Gospodarz programu telewizyjnego stoi na wysokości 1,70 m (5 stóp 7 cali) i należy do rasy białej. Zgodnie z wiki jest orędowniczką zrównoważonej turystyki i ochrony mórz.

Zalecane