blog

Heidi Przybyla Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Pochodzenie

Jako odpowiedzialna dziennikarka, ta kobieta wydała oświadczenie dotyczące prezydenta Donalda Trumpa, które stało się przedmiotem dyskusji, ponieważ niektórzy się na to zgodzili, podczas gdy inni temu zaprzeczali. Heidi Przybyla jest starszym doradcą politycznym USA Today w Waszyngtonie, która wcześniej w marcu wydała oświadczenie w sprawie Hardball, że rządzący przywódca może nie jest antysemitą, ale ci, którzy nim są, domagają się go jako lidera.

 Heidi Przybyla Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Pochodzenie

Kariera Heidi w dziennikarstwie:

Dziennikarka rozpoczęła karierę od pracy reportera w Washington Business Journal w 1997 roku.

Wkrótce dostała przerwę w głównych mediach informacyjnych Bloomberg, gdzie dołączyła jako reporterka Białego Domu, a później została Senior Policy Reporterem, stając się korespondentem Kongresu.

Po zakończeniu 16-letniej pracy w Bloomberg News, przeniosła się do kraju USA Today, gdzie objęła stanowisko starszego korespondenta politycznego i konsultanta.

Czy Heidi już wyszła za mąż?

Od tak dawna pracowała w mediach, ale nagle zwróciła na siebie uwagę ludzi, a wielu z nich zaczęło ją zauważać. Spojrzenie na nią i jej urodę nie mogą pozostać niezauważone. Może i jest bardziej inteligentną damą, ale jest równie i zdumiewająco piękna.

Chociaż niewiele jest szczegółów na temat jej życia osobistego i związków, post na jej Twitterze może sugerować, że już wyszła za mąż i ma męża.

 Obraz

Jest to również bardzo prawdopodobne, ponieważ jest po czterdziestce. Ale przeglądając jej inne media społecznościowe, w tym Instagram, nie miałam żadnej rozmowy ani nawet jednego zdjęcia z osobą, która mogłaby być jej mężem.

Jej strony w mediach społecznościowych są w większości wypełnione postami jej pracy. Powodem może być to, że chce trzymać swoją rodzinę poza zasięgiem mediów i nie chce dla nich życia publicznego. Nie ma też szczegółów na temat dzieci, co powoduje, co więcej, wątpliwości co do jej stanu cywilnego.

Krótki życiorys:

Heidi Przybyla w wieku 44 lat urodziła się 18 listopada 1973 r. Urodziła się w Aleksandrii w stanie Wirginia w USA. Według wiki ukończyła stosunki międzynarodowe i niemiecki na Michigan State University. Amerykanin należy do rasy białej. Piękna i elegancka dziennikarka ma idealną sylwetkę i odpowiedni wzrost.

Zalecane