blog

Heidi Rhoades Wiki, wiek, zaręczyny, żonaty, partner, wartość netto, joga

Jest tylko kilka par jednopłciowych, które ujawniają się i otwarcie dzielą się swoim związkiem. Jedną z takich par są Heidi Rhoades i Jillian Michaels, które nigdy nie bały się osądzających komentarzy opinii publicznej i publicznie wyrażały swój związek. Heidi Rhoades jest byłym menedżerem muzycznym, a obecnie instruktorem jogi. Heidi Rhoades, która jest wielką fanką muzyki, wcześniej pracowała jako menedżer muzyczny.

  Heidi Rhoades Wiki, wiek, zaręczyny, żonaty, partner, wartość netto, joga

Kariera i postęp:

Heidi Rhoades, która jest wielką fanką muzyki, wcześniej pracowała jako menedżer muzyczny. Współpracowała z artystką Chantal Kreviazuk, a także była kontaktem reklamowym słynnego zespołu Uh Huh Her.

Zobacz: Buzzy Cohen Wiki, Wiek, Żonaty, Żona

Według źródła, Heidi obecnie służy jako instruktorka jogi. Choć instruktorka pracowała w innym zawodzie i zarabiała niezłe fortuny ekonomiczne, do tej pory ujawniła swoją wartość netto. Podejrzewamy, że cieszy się ogromną wartością netto w tysiącach.

Podziel się ze swoim partnerem!!

Heidi Rhodes i jej partnerka Jillian Micheals zaczęli spotykać się od 2009 roku. Była para ma dwoje dzieci, córkę Lukensię i syna Phoenixa. Lesbijka adoptowała córeczkę z Haiti i w tym samym tygodniu urodziła Phoenix. Byli otwarci na temat swojej miłości, odkąd nawiązali związek

Jillian zaproponowała Heidi, klękając na jedno kolano w kinie przed rodziną i przyjaciółmi pary. Jednak wcześniej Jillian zabawiła instruktorkę jogi filmem, który składa się ze zdjęć pary i wspaniałych chwil, które wspólnie spędzili. Film zawiera również zdjęcia ich bliskich trzymających tabliczki z napisem „Wyjdziesz za mnie”.

Według US Magazine zaręczyli się w grudniu 2015 roku. Duet początkowo nie ujawnił o zaręczynach, ale rozmawiał po tym, jak zostali zapytani w wywiadzie. Heidi i jej partner mieszkają razem od dłuższego czasu, ale nie wyszli za mąż.

Możesz polubić: Rick Petko Net Worth, Design, Wikipedia, Shop, Now

Po dziewięciu latach wspólnego życia Heidi i jej partnerka Jillian rozstali się w czerwcu 2018 r. Jillian udostępniła post na Instagramie 15 czerwca 2018 r., w którym wspomniała, że ​​rozstali się polubownie. Według źródeł US Weekly ich związek nie działał, mimo że próbowali nad tym pracować.

Pośród rozłamu źródła potwierdziły, że Heidi i guru fitnessu stawiają na współrodzicielstwo swoich dzieci. Jednak Jillian niedawno złożyła dokumenty w sądzie w Los Angeles w lutym 2019 r., domagając się „rozwiązania z nieletnimi dziećmi” i zerwania jej związku domowego z Heidi.

Heidi Rhoades i jej była partnerka Jillian Michaels (zdjęcie: dailymail.co.uk)

Od czasu rozstania była partnerka Heidi, Jillian, stała się jedną z największych playgirls Hollywood, według Dailymail. Została zauważona z Tarą Winkler w Fonzarelli's Bar w Sydney we wrześniu 2018 roku, gdzie dwójka tańczyła twarzą w twarz. Zauważono ich oczarowanych, gdy Tara i Jillian bawiły się przy barze przy PDA.

Odkryj również: Pasionaye Nguyen Wiki, Żonaty, Mąż, Rozwód, Dzieci, Wartość netto

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Heidi Rhoades należy do białej rasy i narodowości amerykańskiej. Ma około 35 lat. Instruktorka ma wysoki wzrost i krótkie włosy, które idealnie pasują do jej osobowości. Jej konto na Twitterze sugeruje, że uwielbia oglądać telewizję i gotować. Jest aktywna na Twitterze i Instagramie.

Zalecane