blog

Helen George Wiki: mąż, partner, w ciąży, dziecko, rodzina, wartość netto

Amerykańska aktorka Helen George jest znana z programów telewizyjnych i filmów takich jak Scar Tissue, Strictly Come Dancing i Red Dwarf. Helen, od 2012 roku w serialu BBC Call the Midwife, gra główną rolę jako Trixie Franklin. Brytyjska aktorka, która poświęciła swoje życie karierze, na planie serialu poznała swojego ukochanego partnera.

 Helen George Wiki: mąż, partner, w ciąży, dziecko, rodzina, wartość netto

Jednak duet potwierdził swoją separację w sierpniu 2015 r. Ale Helen jeszcze się nie rozwiodła ze swoim byłym mężem, Oliverem.

Wita córkę z Jackiem

Po rozstaniu z Oliverem w kwietniu 2016 roku zaczęła spotykać się z brytyjskim aktorem Jackiem Ashtonem. Duet poznał się podczas kręcenia serialu telewizyjnego Zadzwoń do położnej w południowej Afryce. Po rocznym umawianiu się, we wrześniu 2017 r. ujawniła, że ​​była w ciąży, gdy maszerowała na… Nagrody TV Choice .

Wraz ze swoim partnerem Jackiem przywitała swoje dziecko i ogłosiła tę wiadomość postem na Instagramie. Po przyjściu na świat dziecka uczcili baby shower i 2 października 2017 roku zaprosili swoich bliskich przyjaciół i rodzinę.

Nasz mały strzyżyk” 7 października 2017 r.

Podczas gdy wielu komentowało jej baby shower, kilku zauważyło również jej pierścionek na palcu, co zapoczątkowało plotkę, że duet mógł się zaangażować. Ale wśród tych plotek ich przyjaciele zamknęli plotki, mówiąc, że pierścionek pasował tylko na jej palec serdeczny.

Krótki życiorys

Helen urodziła się jako Helen Elizabeth George 19 czerwca 1984 r. Jako obywatelstwo brytyjskie urodziła się i wychowała w Birmingham w Anglii. Aktorka telewizyjna ma 1,7 m wzrostu (5 stóp 7 cali). Zgodnie z wiki uczęszczała do Royal Academy of Music w Londynie, a później do Birmingham School of Acting. Należy do rasy białej.

Zalecane