blog

Helia Ebrahimi Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina, edukacja, kanał 4

To wielki świat, w którym żyjemy, a każda zmiana w finansach i ekonomii wpływa na nas wszystkich. Helia Ebrahimi jest dziennikarką, która pracuje nad tym, aby dostarczyć nam szczegółów na temat wszystkich tych rzeczy i na bieżąco informować nas o tym. Jest korespondentem biznesowym, który niedawno stał się częścią wiadomości Channel 4 i nieprzerwanie pisze artykuły, które obejmują finanse i gospodarkę świata.

 Helia Ebrahimi Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina, edukacja, kanał 4

Kariera i postęp:

To była jej pierwsza praca w Mail w niedzielę, która uczyniła ją korespondentką finansową, gdzie zajmowała się sprawami dotyczącymi private equity i kobiet w biznesie. Następnie pracowała jako starszy korespondent miejski w The Daily Telegraph, zanim przeniosła się do CNBC w 2013 roku.

Jako część sieci ujawniła szereg wydarzeń, które obejmują 30-milionową pulę bonusową RBS i próbę przejęcia BSkyB przez News Corp. Była częścią flagowych programów, takich jak Squawk Box i UK Business Editor. Teraz została głównym korespondentem biznesowym Channel 4 i wyraziła swoją radość w oświadczeniu, a także w swojej pracy.

Czy Helia już wyszła za mąż?

Jeśli chcesz usłyszeć dziwne słowa, takie jak Shrinkflation i inne związane z biznesem lub finansami, jest idealną osobą. Poza tym jest piękną kobietą, która również wie znacznie więcej, niż prawdopodobnie wiedziałby zwykły człowiek.

Jest także kimś, kto nikomu nie powie, z kim jest w związku. Chociaż jest aktywna na Twitterze, nie udostępniła jeszcze żadnych informacji o swoim życiu osobistym na żadnym nośniku ani w źródłach.

Powodem takiej prywatności może być jej zaangażowanie w pracę publiczną, której nie lubi niechciana uwaga ze strony ludzi. Nie było żadnych rewelacji na temat jej małżeństwa lub posiadania męża. Na razie prawdopodobnie jest singlem.

Krótki życiorys:

Helia Ebrahimi ma do tej pory wiele doświadczeń w pracy z różnymi sieciami. To wszystko, co można o niej wiedzieć, a na jej wiki rzadko można znaleźć więcej informacji. Wiadomo jednak, że urodziła się w maju 1978 roku w Iranie, co daje jej wówczas 39 lat. Jej rodzina przeniosła się do Anglii, gdy była mała. Ukończyła edukację na Uniwersytecie Londyńskim. Brytyjski obywatel należy do pochodzenia irańsko-brytyjskiego.

Zalecane