blog

Hendrix Hart Wiki: Wiek, wzrost, szkoła, mama, rodzina – wszystko o synu Kevina Harta

Z biegiem lat sława w branży staje się coraz trudniejsza do osiągnięcia, ale dla Hendrixa Harta była to tylko bułka z masłem. Hendrix, lat 10, stał się osobą publiczną jako syn komika Kevina Harta. Służył jako drużba na ślubie ojca, co świadczy o jego dojrzałości poza jego wiek. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym interesującym młodym człowieku, zagłębić się, ludzie!

 Hendrix Hart Wiki: Wiek, wzrost, szkoła, mama, rodzina – wszystko o Kevinie Hart's Son

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Wzrost
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Z biegiem lat sława w branży staje się coraz trudniejsza do osiągnięcia, ale dla Hendrixa Harta była to tylko bułka z masłem. Hendrix, lat 10, stał się osobą publiczną jako syn komika Kevina Harta. Służył jako drużba na ślubie ojca, co świadczy o jego dojrzałości poza jego wiek. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym ekscytującym młodym człowieku, zagłębić się, ludzie!

Spojrzenie na rodzinę Hendrixa

Jako drugie dziecko Hendrix urodził się dla swojego ojca Kevina Harta, słynnego komika i matki Torrei. Ma też starszego o imieniu Heaven Leigh Hart.

Rodzice Hendrixa związali się z powrotem w 2003 roku, ale para złożyła wniosek o rozwód w lutym 2010 roku, gdzie jako przyczynę podali nie dające się pogodzić różnice. Rozwód został formalnie sfinalizowany w listopadzie 2011 roku, zaledwie trzy po urodzeniu Hendrixa.

Nawet po rozstaniu para szukała wspólnej opieki, a mama Hendrixa często towarzyszy jej byłemu mężowi w urodziny Hendrixa, a byłych łączy silna więź nawet po zerwaniu.

Jego ojciec, Kevin, poślubił swoją długoletnią dziewczynę Eniko Parrish 13 sierpnia 2016 r., gdzie Hendrix służył jako jego drużba. Chociaż para nowożeńców wyglądała szczególnie zachwycająco swoje dzieci, Heaven i Hendrix ukradli show w idealnym stylu.

Hendrix na ślubie ojca z Eniko 13 sierpnia 2016 (fot.: Instagram)

Rok po ślubie Kevina para powitała syna o imieniu Kenzo Kash Hart. Od teraz Hendrix spędza miło czas z ojcem, macochą, siostrą i przyrodnim rodzeństwem.

Więcej o ojcu Hendrixa

Hendrix Hart pojawił się w centrum uwagi jako syn słynnego komika Kevina. W wieku zaledwie dziesięciu lat Hendrix prawdopodobnie uczęszcza do szkoły i nie robi żadnej kariery. Jednak pokazał przebłyski genu Kevina, gdy zaczął żartować w swojej szkole.

Jego tata jest jednym ze słynnych komików i aktorów, który znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie w corocznym „Time 100” magazynu Time w 2015 roku. Wydał też cztery albumy komediowe, Poważnie śmieszne w 2010, Śmiej się z mojego bólu w 2011, Pozwól mi wyjaśnić w 2013 roku oraz Co teraz? w 2016 roku. Wygrał także główną rolę w parodii amerykańskiej telewizji reality Prawdziwi mężowie Hollywood zadebiutował 15 stycznia 2013 roku.

Hendrix jest bardzo młody, że nie kontynuował swojej kariery, więc nie ma żadnego źródła dochodu. Jednak jego ojciec, Kevin jako profesjonalny komik i aktor. W swojej karierze zebrał mnóstwo fortuny. Kevin, który studiował w George Washington High School, zgromadził 120 milionów dolarów w całej swojej karierze. Hendrix prawdopodobnie też może cieszyć się luksusowym życiem.

Kevin w jednym ze swoich stand-upów opowiadał o swoich największych obawach związanych z seksualnością Hendrixa. Powiedział, że sądzi, że jego syn może okazać się gejem i martwi się tym. Publiczność nawet krytykowała Kevina za homofobię. Ale później wyjaśnił, że strach przed seksualnością syna niekoniecznie czyni go homofobem.

Krótki życiorys

Urodzony w 2007 roku Hendrix Hart co roku obchodzi swoje urodziny 8 listopada. Niedawno świętował z przyjaciółmi swoje 10. urodziny, które Kevin zamieścił na swoim Instagramie. Jak na wiki, urodził się dla swoich rodziców w Stanach Zjednoczonych. Hendrix ma dopiero dziesięć lat, więc nie ma dokładnych informacji o jego wzroście. Jego ojciec ma 5 stóp i 4 cale wzrostu, więc prawdopodobnie mógłby mieć około 4 i pół stopy, porównując ze sobą ich zdjęcia.

Zalecane