blog

Hermann Nicoli Wiki: Dziewczyna, romans, dziecko, praca, wartość netto, rodzina

Hermann Nicoli jest bardziej popularny jako narzeczony słynnej modelki Victoria's Secret, Candice Swanepoel. Poza tym jest także modelką i sensacją na Instagramie. Hermann z zazdrośnie stonowanym ciałem i zniewalającymi oczami podbił serca wielu kobiet. Każda fanka Hermanna może być ciekawa jego życia miłosnego i relacji, którą dzieli ze swoją damą miłości. Cóż, twoje oczekiwanie dobiegło dzisiaj końca, ponieważ ocenimy jego życie osobiste.

  Hermann Nicoli Wiki: Dziewczyna, romans, dziecko, praca, wartość netto, rodzina

Każda fanka Hermanna może być ciekawa jego życia miłosnego i relacji, którą dzieli ze swoją damą miłości. Cóż, twoje oczekiwanie dobiegło dzisiaj końca, ponieważ ocenimy jego życie osobiste.

Profesjonalna kariera

Mówiąc o karierze Hermana, współpracuje ze słynną agencją modelek o nazwie Zarządzanie kolejnym modelem . W przeciwieństwie do innych modelek, Herman nie pojawił się w centrum uwagi jako model, ale zyskał sławę dopiero po tym, jak zaproponował Candice Swanepoel, supermodelkę z RPA. Na razie nie jest postrzegany jako zajmujący się modelowaniem i nie jest również zaangażowany w inne prace.

Zobacz też: Inbar Lavi Wiki, żonaty, związek, wartość netto, pochodzenie etniczne

Jaka jest wartość netto Hermanna?

Hermann Nicoli mógł zarobić jako model całkiem imponującą sumę pieniędzy. Zarabia na rekomendacjach i reklamach różnych marek. Ale mówiąc o statusie finansowym Hermanna, nie otworzył go jak romans ze swoją dziewczyną. Hermann jest małomówny, jeśli chodzi o jego wartość netto.

Romantyczne życie miłosne Hermanna!

Brazylijska modelka Herman jest w błogim związku ze słynną afrykańską modelką Candice Swanepoel. Mówiąc o tej parze, są razem od dwunastu lat.

Hermann Nicoli z Candice Swanepoel (zdjęcie: pinterest.com)

Candice została jego dziewczyną, odkąd poznali się w Paryżu na imprezie modowej w 2006 roku. Chociaż ich praca zawodowa wiąże się z podróżami i napiętym harmonogramem, para bardzo dobrze pielęgnuje swój związek. Ogłosili swoje zaangażowanie w sierpniu 2015 roku.

Nie chcesz przegapić: Joseph Mazzello Żonaty, Dziewczyna, wesoły, Wartość netto

Podobnie mają też rodzinę, którą mogą pielęgnować. Candice po raz pierwszy ujawniła swoją ciążę w marcu 2016 r. Później urodziła syna, Anaca, 5 października 2016 r. Kiedy para cieszyła się swoją trzyosobową rodziną, w grudniu 2017 r. Candice ujawniła, że ​​spodziewa się drugiego syna .

Po ogłoszeniu w grudniu 2017 r. Candice udostępniła kilka zdjęć obnoszących się z jej dziecięcym guzem. Anioł Victoria's Secret również przesłał film w styczniu 2018 roku, w którym ich syn pocałował brzuch swojej matki. Gdy jego matka była w ciąży, Anacã okazał swoje podekscytowanie przybyciem młodszego brata. W czerwcu 2018 r. dwuletni Anacã wspierał swoją matkę, pokazując swój uroczy brzuszek. Tymczasem jego matka, która była w ósmym miesiącu ciąży, uśmiechała się i obserwowała swojego dumnego syna.

Ich starszy syn w końcu ucieszył się z wyczekiwania na swojego młodszego brata w lipcu 2018 roku. Hermann i jego narzeczona Candice powitali swojego drugiego synka o imieniu Ariel 19 lipca 2018 roku. jego dłoń na palcu rodziców.

Przeczytaj także: Jaslene Gonzalez Wiki, chłopak, randki, modelka, wartość netto

W sierpniu 2018 r. południowoafrykańska piękność podzieliła się z Hermannem zdjęciem swoich synów. Podpisała zdjęcie swojego syna w swoim ojczystym języku portugalskim, gdzie powiedziała: dzień dobry kochanie. Aniołek Victoria's Secret przesłał również wideo, w którym Anaca pocałował swojego młodszego brata Ariela w policzek.

Krótki życiorys

Brazylijska modelka Hermann Nicoli urodziła się 8 lipca 1982 roku w Brazylii. Stoi wysoki na 1,85 m i ma znak urodzenia Raka zgodnie z wiki.

Obecnie 36-letni Hermann prowadzi błogie życie rodzinne ze swoją partnerką Candice. Mówiąc o swoim rodzeństwie, ma dwie siostry, Gabi i Sabrinę.

Zalecane