blog

Hilary Farr żonaty, mąż, rozwód, dzieci, rodzina i wartość netto

Hilary Farr to znana na całym świecie projektantka wnętrz, współprezenterka programu „Love It or List it that” emitowanego w W Network w Kanadzie i HGTV w USA oraz świetnie prosperująca firma zajmująca się projektowaniem wnętrz założona ponad piętnaście lat temu. Posiada obywatelstwo brytyjsko-kanadyjskie, ponieważ urodziła się w Toronto w Kanadzie i dorastała w Londynie, ale głównie posiada obywatelstwo kanadyjskie.

 Hilary Farr żonaty, mąż, rozwód, dzieci, rodzina i wartość netto
 • Edukacja
 • Hilary Farr to znana na całym świecie projektantka wnętrz, współprezenterka programu „Love It or List it that” emitowanego w W Network w Kanadzie i HGTV w USA oraz świetnie prosperująca firma zajmująca się projektowaniem wnętrz założona ponad piętnaście lat temu. Posiada obywatelstwo brytyjsko-kanadyjskie, ponieważ urodziła się w Toronto w Kanadzie i dorastała w Londynie, ale głównie posiada obywatelstwo kanadyjskie. Urodziła się 31 sierpnia 1952, urodziła się jako Hilary Labow, ale ostatnio lepiej znana jako Hilary Farr.

  Jak idzie jej kariera?

  Po powrocie do Kanady, W Network i Corus Entertainment ogłosiły, że kobieta jest jedną z prezenterów „Uwielbiam lub wystawiaj”. Pracowała również jako sędzia w „Search for the Next W Expert 2010” w W Network. Ale po roku pani stworzyła kilka gościnnych występów w kanadyjskim programie International Interior Design, prezentowanym w miastach Toronto, Edmonton i Vancouver w 2011 roku. Ostatnio w 2015 roku pojawiła się w serialu telewizyjnym „Ta godzina ma 22 minuty” jako jej rola a poza tym występowała w wielu serialach telewizyjnych.

  Ile jeszcze zarabia, wartość netto?

  Projektantka i prezenterka telewizyjna Hilary Farr ma szacowaną wartość netto w 2016 roku na 7 milionów dolarów, podczas gdy dostaje ogromną pensję. Projektowała aktywa w kilku krajach na całym świecie, dodając do Australii i Anglii, a także w Kalifornii i Nowym Jorku w USA. Jest również uznawana za pierwszą projektantkę, która wystawiła aktywa na sprzedaż w Toronto, gdzie obecnie mieszka. Wygląda na to, że ma ogromne nieruchomości i aktywa, a także drogie samochody. Wygląda więc na to, że lubi cieszyć się swoimi aktywami i nieruchomościami.

  Czy jest mężatką, czy nadal randkuje? Dowiedz się również o jej życiu osobistym:

  Według niektórych mediów i stron wiki, prawdopodobnie ostatnio jest singlem. Tak, było też zakryte, że wyszła za mąż za kobietę. Wprawdzie pojawiły się wieści lub plotki, że jej mężem jest Gordon Farr, ale wkrótce potem się rozwodzą. A w mediach krążą plotki o jej randkowaniu i chłopaku; on jest Davidem Visentinem. Ale para może kłócić się jak stara para małżeńska, David i Hilary nie są i nigdy nie byli w związku i nie spotykali się. Więc nie było też żadnych wieści o ich małżeństwie, więc sprawili nam zbyt wiele kłopotów, albo są parą, albo nie, ale krążyły pogłoski, że David jest gejem, ale jest żonaty, kobieta ma na imię Tia, a para ma też dzieci. Otworzyła w zeszłym roku, że przeżyła „straszny, okropny rozwód” tuż przed przesłuchaniem do „Love it or List Is”, podczas gdy ma też dorosłego syna. Mam nadzieję, że żyje szczęśliwie z rodziną, synem i przyjaciółmi w Toronto w Kanadzie.

  Fakty i życiorys, musisz również wiedzieć:

  64-letnia projektantka i prezenterka telewizyjna Hillary wciąż wygląda uroczo i pięknie, a ktoś ma 30/31 lat, dzięki codziennym ćwiczeniom, a także słynnej, udanej operacji plastycznej. Jest już mężatką i ma też syna, ale maksymalnie zajęta swoim zawodem, a jednocześnie zarabia ogromną wartość netto. Kobieta stoi przy swoim wysokim wzroście ponad 5 stóp 10 cali i średniej wadze 69 kg. Jest również aktywna na swoim koncie w mediach społecznościowych, mam nadzieję, że również ją tam znalazłeś.

  Zalecane