blog

Hill Harper żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, randki, rak, wartość netto

Każdy zmaga się w życiu z przeciwnościami losu, a także bardzo szybko o nich zapomina. Jednak niewiele osób próbuje ratować innych ludzi na trudy, z którymi kiedyś się zmagali. Jednym z nich jest amerykański aktor i pisarz Hill Harper, który wcześniej chorował na raka, ale wkrótce po wyzdrowieniu rozpoczął swoją linię żywności i pielęgnacji skóry, aby uświadomić innym ludziom możliwe przyczyny chorób.

  Hill Harper żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, randki, rak, wartość netto

Kariera i postęp:

Hill Harper rozpoczął karierę aktorską od powracającej roli w serialu Fox Series „Żonaty…. with Children” w 1993 roku. Zadebiutował w filmach fabularnym „Get on the Bus” i wszedł do głównego nurtu z „Hav Plenty” Christophera Scotta Cherota i „He Got Game” Lee. Wystąpił w wielu przebojowych filmach i serialach, w tym „Wstrząśnienie mózgu”, „All Eyez on Me”, „Live Shot”, „Sprawy tajne” i „Homeland”.

Co więcej, aktor przez trzy kolejne lata zdobył nagrodę dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym w NAACP Image Award za rolę w CSI: NY. Jest autorem kilku książek, takich jak „Listy do młodego brata: manifestuj swoje przeznaczenie” i „Rozmowa: Jak (czarni) mężczyźni i kobiety mogą budować kochające, ufne relacje”. Został uznany za jednego z „Sexiest Men Alive” przez magazyn People w 2004 roku i ponownie w 2014 roku.

Ile jest warte Hill's?

Według Celebrity Net Worth, Hill Harper podobno zgromadził ogromną wartość netto w wysokości 15 milionów dolarów. Autor zgromadził pieniądze z kilku występów w filmach i telewizji, dobrze sprzedających się książek i innych projektów.

Jego bitwa z rakiem!

U 51-letniego aktora Hilla Harpera zdiagnozowano raka, kiedy pisał książkę „The Wealth Cure: Putting Money in Your Place” trzy lata temu. Na szczęście aktor został wyleczony z czystym rachunkiem zdrowia dzięki regularnym lekom i od tego czasu służy jako orędownik raka. Co więcej, po dogłębnym zbadaniu wpływu produktów do pielęgnacji skóry na organizm człowieka firma Hill otworzyła linię produktów do pielęgnacji skóry naturalnej.

Ojciec adoptowanego dziecka, umawia się z kimś na wzgórzu?

Hill Harper to nie tylko znakomity aktor, ale także bardzo mądry człowiek. Ujawnijmy; aktor przywiózł do domu swojego adoptowanego syna o imieniu Pierce Hill Harper od bezdomnej matki w maju 2017 roku.

W 2015 roku Hill został zachęcony przez przyjaciela do rozważenia adopcji, co początkowo nie było dla niego dobrym pomysłem. W wywiadzie przyznał, że chciał zostać ojcem, ale najpierw myślał o ślubie, a potem o założeniu rodziny z żoną.

Jednak po odnalezieniu matki dziecka jego percepcja rodzicielstwa stała się żywsza i głębsza. Poszedł nawet do szpitala, kiedy Pierce się urodził i przeciął pępowinę. Na razie gwiazda wydaje się bardzo szczęśliwa i twierdzi, że jest wdzięczna za możliwość ojcostwa.

Podobnie Hill, o którym często mówi się, że jest gejem, wydaje się spotykać ze wspaniałą muzyk Chloe Flower. Chociaż nie potwierdzili tego oficjalnie, para była widywana razem na różnych imprezach i czerwonych dywanach od 2012 roku. Aktor i jego dziewczyna byli widziani, jak spędzali razem czas w swoich strojach plażowych na wodach St. Barts w grudniu 2013 roku.

Jego krótka biografia:

Francis Eugene Harper, znany jako Hill Harper, urodził się 17 maja 1966 roku w Lowa City w USA. Mówiąc o swoich rodzicach, ojcu, Harry Harper jest psychiatrą i matką, Marilyn Harper jest anestezjologiem. Ukończył edukację w Bella Vista School w 1984 i magna cum laude na prestiżowym Brown University w 1988.

Stał się dobrym przyjacielem Baracka Obamy, kiedy zdobywał tytuł magistra administracji publicznej w John F. Kennedy School of Government na Uniwersytecie Harvarda. Zdobył wiele tytułów honorowych, w tym doktoraty honoris causa Howard University i Westfield State College. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i ma imponującą wysokość 5 stóp i 9 cali.

Zalecane