blog

Hoda Kotb żonaty, mąż, rozwód, zaręczyny, wynagrodzenie, wartość netto

Współprezenterka czwartej godziny programu „Today” NBC, Hoda Kotb, która i jej współprowadząca Lee Gifford słyną z beztroskiego segmentu, który zwykle obejmuje poranne wino, sztuczki, dokuczanie i mnóstwo plotek. Hoda, urodzona w Stanach Zjednoczonych, ale Egipcjanka, urodziła się 9 sierpnia 1964 roku i miała długą karierę w dziennikarstwie telewizyjnym, ale nie stała się powszechnie znana, dopóki nie dołączyła do Today Show.

 Hoda Kotb żonaty, mąż, rozwód, zaręczyny, wynagrodzenie, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Współprezenter czwartej godziny programu NBC” Dziś, Hoda Kotb i jej współprowadzący Lee Gifford zyskały sławę dzięki beztroskiemu segmentowi, który zwykle obejmuje poranne wino, sztuczki, dokuczanie i mnóstwo plotek. Pochodzi z Oklahomy.

  Kariera Hody Kotb

  Hoda rozpoczęła swoją karierę jako poranna prezenterka i dziennikarka zadań ogólnych dla WQAD-TV, filii ABC w Moline, Illinois, i była gospodarzem WXVT-TV, filii CBS w Greenville, Mississippi w latach 1986-1989.

  Podobnie była ' Oś daty NBC 'Korespondentka od 1998 kwietnia i od 2004 do 2008 roku pracowała jako prezenterka cotygodniowych programów konsorcjalnych' Twoje całkowite zdrowie ”. Jest również znana jako autorka, która w swoim czasie napisała sporo książek.

  Ile wart jest Kotb i jego wynagrodzenie?

  Według CelebrityNetWorth.com jej wartość netto wynosi co najmniej 12 milionów dolarów dzięki udanej karierze osobowości telewizyjnej. Niemniej jednak inne sklepy, takie jak TheRichest.com, poinformowały, że ta dama jest warta 4 miliony dolarów.

  Ciekawe: Dima Sadek Bio, Wiek, Mąż, Wzrost, Waga

  Według niektórych witryn typu wiki o wartości netto, jej roczna pensja jako prezenterka czwartej godziny programu Today Show wynosi około 2 milionów dolarów. Jednak w 2010 r. The New York Post poinformował, że przeszła z Manhattanu Upper West Side do Hell's Kitchen, a także napisała kilka książek, które dodatkowo powiększyły jej wartość netto.

  Już rozwiedziony, czy Hoda jest zaręczona, czy nadal chodzi?

  Hoda był wcześniej żonaty z Burzis Kanga, były trener tenisa , ale niestety ona i jej mąż rozstali się dwa lata później. Przez cały czas diagnozowano u niej raka piersi.

  Po raz pierwszy spotkała Burzisa w same Walentynki, a później się zaręczyła. Chociaż Hoda zawsze była bardzo otwarta w swoich sprawach, powód, dla którego zerwała z byłym mężem, nigdy nie został ujawniony.

  Czytaj więcej: Gina Darling Wiki, Chłopak, Rodzice, Net Worth

  Później była w związku z prawnikiem o imieniu Jay. Ale ich związek był krótkotrwały, ponieważ para poszła własnymi drogami. Po Jay zaczęła spotykać się z nowojorskim finansistą Joelem Schiffmanem. Chociaż para spotyka się od sześciu lat, Kotb utrzymuje związek w tajemnicy.

  Od tej pory para cieszy się życiem jak każdy inny beau. Na Instagramie Hody można zobaczyć zdjęcia jej i Joela, którzy cieszą się najlepszym życiem, jakie ma do zaoferowania.

  Czy Hoda jest w ciąży? Dziecko na kartach?

  Hoda Kotb jest mamą dwójki pięknych dzieci i oboje dzieci zostały adoptowane. Po leczeniu raka nie była w stanie urodzić żadnych dzieci i był to bolesny moment dla Hody, która zawsze chciała być matką.

  Ale nie pozwoliła, by choroba powstrzymała ją od bycia mamą. W 2017 roku adoptowała swoją pierwszą córkę, którą nazwała Hailey.

  A w 2019 roku adoptowała drugą córkę, którą nazwała Hope. Od tej pory Hoda wraz ze swoim chłopakiem Joelem rozkoszują się życiem jako rodzice swoich córek.

  Krótkie bio, pochodzenie etniczne, rak i leczenie:

  Hoda urodziła się 9 sierpnia 1964 roku i miała długą karierę w dziennikarstwie radiowym, ale jej znaczenie nie stało się powszechnie znane, dopóki nie dołączyło do Dzisiaj pokaż .

  Po rozwodzie Hoda w marcu 2007 roku przeszła operację rekonstrukcyjną szkód wyrządzonych przez mastektomię. Jej walka z rakiem została udokumentowana w programie Today Show, a po udanym leczeniu była również pokazywana w telewizji.

  Możesz cieszyć się: Kenneth San Jose Wiki, Wiek, Dziewczyna, Rodzice

  Podobnie ma obywatelstwo amerykańskie, ale ma egipskie pochodzenie etniczne, ponieważ jej rodzice urodzili się w Egipcie. Jej wzrost wynosi 5 stóp i 9 cali, a także ma atrakcyjną i gorącą sylwetkę.

  Zalecane