blog

Holland Roden Wiki, chłopak, randki, split, plotki, wartość netto

Duże niebieskie oczy, rude włosy i piękny uśmiech Holland Roden podbiły miliony serc. Holland to amerykańska aktorka, która jest popularna dzięki roli Lydii Martin w dramacie dla nastolatków MTV Teen Wolf. Otrzymała nagrody dla najlepszego zespołu obok Tylera Poseya, Crystal Reed, Dylana O’Briena i Tylera Hoechlina w Young Hollywood Awards w 2013 roku.

 Holland Roden Wiki, chłopak, randki, split, plotki, wartość netto

Kariera i postęp:

Wspaniała aktorka Holland Roden zadebiutowała na ekranie w filmie krótkometrażowym Rozważanie jako Angela z 2004 roku. Następnie pojawiła się w wielu innych filmach, w tym Back at the Ranch, House of Dust, Bring It On: Fight to the Finish, Charlie Brown: Blockhead’s Revenge, Cry of Fear i Fluffy.

Podążając za swoją pasją do aktorstwa, rozpoczęła karierę na ekranie telewizyjnym od popularnego serialu CSI: Crime Scene Investigation jako Kira Dellinger w 2007 roku. Następnie wystąpiła w wielu serialach telewizyjnych, w tym w 12 milach złej drogi, Zagubieni, Zimna sprawa, Weeds, Przestępca Minds, The Event, Memphis Beat, Teen Wolf, Grey's Anatomy, Fashion Police i Eat Me.

Ile jest warta Holandia?

Holland Roden w krótkim czasie oszołomiła publiczność swoimi wspaniałymi dziełami. Na swoim koncie ma wiele potężnych kreacji zarówno w serialach telewizyjnych, jak i filmach. Jej doskonałe prace jako aktorki pomogły jej zarobić niesamowitą wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Wartość netto Holland Roden prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących dniach ze względu na jej wytrwałą pracę w sektorze.

Rozwijanie historii związków Holandii !!

Urocza aktorka jest obecnie niezamężna i niezamężna. Holland wcześniej spotykał się z amerykańskim aktorem Maxem Carverem. Para spotykała się przez rok i ostatecznie rozstali się w 2016 roku. Holland i były chłopak Max pracowali w tym samym serialu telewizyjnym Teen Wolves, w którym gra połowę bliźniaczych wilkołaków. Para promieniowała ogromną miłością do siebie w pierwszych latach, która niestety osłabła w następnym roku.

Przed Maxem Holland spotykała się z dwiema ze swoich gwiazdorów: Teen Wolf, Ianem Bohenem i Coltenem Haynesem. Była powiązana z Ianem Bohenem, który grał postać Petera Hale'a w latach 2013-2014. Podobnie plotki o jej randkowaniu z Coltenem Hayesem rozbłysły podczas pierwszych dwóch sezonów serialu w 2011 roku i niestety podzieliły się w 2012 roku.

Pomimo kilku romantycznych relacji, nie wyszła za mąż i nie przyjęła męża w swoim życiu. Jednak jest wielu fanów, którzy czekają, aż zawiąże węzeł i będzie cieszyć się wspaniałym życiem.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Holland Roden urodziła się 7 października 1986 roku. Dorastała w Dallas w USA z trójką rodzeństwa i rodzicami. Jako dziecko brała udział w obozach teatralnych. Studiowała w Hockaday School, która była przeznaczona tylko dla dziewcząt. Ma atrakcyjny wzrost 5 stóp 3 cale i uwodzicielskie ciało.

Zalecane