blog

Holliday Grainger Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Rodzina

Angielska aktorka Holliday Grainger znana jest z serialu Roger and the Rottentrolls, w którym wystąpiła jako Kate Beckett. 30-letnia aktorka rozświetliła także oczy publiczności swoją rolą w filmie Jane Eyre. Aktorka nominowana do nagrody Satellite jest nawet uznana za rolę Bonnie w miniserialu telewizyjnym Bonnie & Clyde. Przez jakiś czas spotykała się z chłopakiem aktora, ale utrzymuje w tajemnicy swoje plany małżeństwa.

  Holliday Grainger Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Rodzina

Ile jest warte Holliday's Net?

Holiday ma szacunkowo wartość netto 5 milionów dolarów. Zarobiła na swojej karierze jako angielska aktorka. Jej przebojowy film Disneya z 2015 roku, Kopciuszek zarobił kasę w wysokości 543,5 mln USD przy szacowanym budżecie 100 mln USD. W 2015 roku stał się jednym z dwunastych najbardziej dochodowych filmów, który zarobił 132,45 mln USD w światowym otwarciu i zapewnił 9 mln USD z otwarcia IMAX. Zagrała jako Anastasia Tremaine w filmie Disneya, który pomógł jej podbić fortunę.

Podobnie aktorka zarobiła fortunę dzięki swoim długim występom w serialach telewizyjnych, które obejmują: Gdzie jest serce (2003-2005); Borgowie (2011-2013); oraz Strajk (2017-obecnie), gdzie gra rolę Robina Ellacotta.

Holliday zadebiutowała w swojej karierze aktorskiej w 1994 roku, gdzie zagrała rolę Kirsty w komediodramacie BBC Cała cisza na froncie Preston. Później, od 1996 do 2017 roku, nadal generowała swoje bogactwo, występując w ponad trzech tuzinach seriali telewizyjnych i kilku filmach. Jej godne uwagi seriale telewizyjne obejmują Wypadek; Podręcznik złej matki; Ponad podejrzeniem 2: Czerwona Dalia; Kochanek Lady Chatterley; oraz Patricka Melrose'a.

Występowała także w filmach takich jak Księga harcerska dla chłopców; Wielkie Oczekiwania; Moja kuzynka Rachel; oraz Dom. Jej praca teatralna obejmuje: Dimetos oraz Trzy siostry.

Chłopak aktora Holliday

Patrząc wstecz w styczniu 2015 roku, Holliday Grainger zaczęła spotykać się z Harrym Treadawayem. Aktorka również zwerbalizowała swoje romantyczne życie w wywiad 3 września 2015 r. w ES Magazine, kiedy wspomniała, że ​​jej największą ekstrawagancją było wydawanie pieniędzy na spa ze swoim chłopakiem, Harrym Treadaway.

Harry jest angielskim aktorem, który zagrał w różnych filmach i jest znany ze swojej powracającej roli dr Frankensteina w Penny Dreadful. Harry jest również wsparciem i często pomagał Holliday, gdy wykonywała swoją pracę promocyjną nad filmami.

Holliday Grainger pozuje ze swoim chłopakiem, Harrym Treadawayem (zdjęcie: Getty Images)

Co więcej, w sierpniu 2017 roku ujawniła, że ​​jej chłopak, Harry, był w obsadzie serialu amerykańskiego pisarza Stephena Kinga.

Ale w roku 2018 zachowała milczenie w kwestii swojego statusu z Harrym. Podobno jest też niezamężna, więc związek duetu nadal pozostaje tajemnicą. Jeszcze nie wypowiedziała słowa o swoim możliwym mężu.

Przed współpracą z Harrym miała romans z kanadyjsko-francuskim aktorem, François Arnaud w latach 2011-2012 i brytyjskim aktorem Lukiem Baileyem w latach 2007-2011. Odłączenie , sztuka Luke'a Baileya z 2013 roku.

Życie rodzinne: wakacje wychowane przez samotną matkę

Jej samotna matka Gian Grainger wychowała aktorkę. Gian jest grafikiem. Kiedy Holliday była mała, jej rodzice się rozeszli, a ona nie znała szczegółów swojego ojca. Chociaż jej mama nie miała dużo pieniędzy, spełniła życzenie córki i zabrała ją na klasę fortepianu i gimnastyki.

Krótki życiorys

Holliday urodził się jako Holliday Clark Grainger 27 marca 1998 r. w Didsbury w Manchesterze w Anglii. Ukończyła edukację w Parrs Wood High School w East Didsbury w Manchesterze. Angielska aktorka, która należy do brytyjskiej rasy białej, ma wzrost 1,55 m (5 stóp 1 cala). Była nominowana do wielu nagród, w tym do Empire Award i Critics' Choice Television Award.

Zalecane