blog

Holly Rowe Wiki, żonaty, mąż, rak, wynagrodzenie i wartość netto

Holly Rowe była przykładem etyki pracy i profesjonalizmu. Jest najbardziej znana jako reporterka z boku ESPN od ponad dwóch dekad i stworzyła tożsamość wytrwałej reporterki. Holly znalazła się w centrum uwagi, gdy walczyła z rakiem, ale wzięła tylko 10-dniowy urlop z ESPN. Odkąd dołączyła do zespołu w 1998 roku, była kamieniem milowym w dziedzinie reportaży pobocznych.

  Holly Rowe Wiki, żonaty, mąż, rak, wynagrodzenie i wartość netto

Rowe znalazła się w centrum uwagi, kiedy walczyła z rakiem, ale wzięła tylko 10-dniowy urlop od ESPN . Dołączyła w 1998 roku i od tego czasu jest kamieniem milowym w reportażach.

Podróż do raka

U Holly zdiagnozowano rzadką postać raka zwaną czerniak desmoplastyczny w 2015 roku. Po zdiagnozowaniu raka skóry jej syn i matka jeździli nią przez dwa tygodnie na chemioterapię. W lutym 2016 roku lekarze skutecznie usunęli z jej klatki piersiowej tkanki nowotworowe i wkrótce wyzdrowiała.

W ciągu wywiad z The Daily Universe w dniu 31 października 2017 r. stwierdziła, że ​​podczas jazdy na chemioterapię słuchała razem z synem albumu „Kolorowanka” Rapera Szansy, a po leczeniu oglądali razem filmy.

Pomogło to zbliżyć naszą rodzinę bardzo, bardzo, spędziliśmy ze sobą dużo czasu.

Po tym, jak uwolniła się od raka, w maju 2017 r. ponownie zdiagnozowano u niej agresywną chorobę nowotworową płuc i prawej ręki. Następnie przeszła leczenie immunoterapią, która była nową technologią leczenia tej choroby.

Pomimo rozdzierającej serce procedury leczenia, pozostała pozytywnie nastawiona do swojej walki z rakiem. Holly też ujawnił że opuściła tylko dziesięć dni swoich zobowiązań w pracy z powodu problemów zdrowotnych.

Rowe stwierdziła, że ​​praca pomogła jej przejść przez podróż z rakiem, ponieważ sprawiła, że ​​poczuła się lepiej, gdy miała na co czekać.

Odkryłem, że kiedy mam rzeczy, na które czekam, czuję się lepiej, jakkolwiek dziwnie to brzmi… Ktoś zawsze wygrywa w mojej pracy i ważne jest dla mnie, aby ludzie teraz wygrywali… więc wciąż szlifuję.

Holly wspomniała również o tym, jak ważne jest pozostawanie zakrytą w Utah i zasugerowała kilka rzeczy, które mogła zrobić w młodości, a które pomogłyby jej uniknąć raka.

Mówię o tym bardzo publicznie i głośno, ponieważ nie miałem pojęcia, jak inwazyjny był czerniak, chcę, aby ludzie wiedzieli, że słońce nas zabija i możemy być o wiele mądrzejsi w tym, jak sobie z tym radzimy.

Reporterka ESPN przeszła ostatni dzień chemioterapii w sierpniu 2018 roku.

Czytać o: Chance the Rapper's Girlfriend Kirsten Corley Wiki, wiek, wzrost, Instagram

Z kim jest poślubiona Holly Rowe?

Wytrwała reporterka nie mówi o swoim życiu osobistym, ale ma syna o imieniu McKylin Rowe.

  Obraz

Duet matka-syn łączy ze sobą bardzo silna więź. Według syna Holly to ona jest definicją pełen nadziei.

„Ani razu nie próbowała być mniej niż twarda, jest definicją nadziei”.

Rowe wspomniała, że ​​jej celem numer jeden było bycie dobrą matką dla syna i skupia się na patrzeniu w przyszłość.

Naprawdę próbuję pozytywnego myślenia mentalnego, aby wyjść z tego raka i mieć rzeczy, na które czekam

Chociaż ma dorosłego syna, zachowuje tajemnicę w sprawie swojego małego ojca. Ponadto musi jeszcze potwierdzić, czy jest mężatką, czy nie. Nie ma więc wiadomości o jej mężu i zainteresowaniach miłosnych.

Więcej o reporterze ESPN : Reporterka ESPN Allison Williams zamężna lub zaręczona, mąż, chłopak

Ile ma wartość netto i pensja Holly Rowe?

Osobowość medialna ESPN, Holly Rowe, ma szacowaną wartość netto na ponad milion dolarów. Według Szklane drzwi , średnia pensja podstawowa reportera ESPN spada od 87 892 do 94 729 USD rocznie.

Karierę medialną rozpoczęła w 1993 roku i związała się z Fox Sport . W tym samym roku Holly pełniła funkcję nadawcy meczów koszykówki kobiet w college'u. Pracowała również w „Niebiesko-biała sieć sportów” przez jakiś czas. Później w 1997 roku dołączyła do ESPN kanał, gdzie zaczęła pracować jako dziennikarka w niepełnym wymiarze godzin.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Holly Rowe (@sportsiren)

Kilka lat później Holly była pełnoetatowym reporterem podczas meczów uniwersyteckiej piłki nożnej. Znana jest z aktywnych wybryków w pracy i znalazła się w centrum uwagi w styczniu 2012 roku, kiedy popchnęła innego reportera, by przeprowadził wywiad z trenerem.

Nie przegap: Żona Barry'ego Melrose'a ESPN, wynagrodzenie, wartość netto

Drużyna softballowa zaskakuje Holly kartą walentynkową

Reporterka ESPN Holly Rowe miała swoje najlepsze walentynki w lutym 2019 r. Pełnoetatowa reporterka z boku była bardzo zadowolona po tym, jak została obsypana kartką walentynkową od drużyn softballowych OU i OSU.

LUB oraz OSU grali przeciwko sobie w St. Pete/Clearwater Elite Invitational na Florydzie. Przed meczami na Florydzie drużyny softballowe zaskoczyły Holly swoją walentynkową miłością.

Holly zabrała do Świergot aby pokazać miłość, którą otrzymała od drużyny softballowej. Podziękowała LUB softball i powiedziała, że ​​płakała z powodu miłości i wsparcia społeczności softballowej.

Krótki życiorys i Wiki

Holly urodziła się 16 czerwca 1966 w Utah w USA. Stoi na wysokości 1,65 m (5 stóp i 5 cali). Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Rowe otrzymał stopień dziennikarstwa telewizyjnego na Uniwersytecie Utah w 1991 roku. W 2015 roku Rowe został nominowany jako Wybitna osobowość sportowa – reporter sportowy o nagrody Emmy.

Zalecane