blog

Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Po ślubie w dyskretny sposób rozwiodła się ze swoim byłym mężem radiowym w ten sam sposób. Holly Sanders to były golfista uniwersytecki, obecnie znany jako dziennikarz sportowy. Holly jest związana z FOX News Network i relacjonowała wiele wydarzeń sportowych United States Golf Association USGA. Holly jest również niesławna z powodu swojego wyjca, gdy relacjonowała sekcyjną relację kwalifikacyjną U.S. Open 4 czerwca 2018 r.

  Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Holly jest powiązana z FOX News Network i zgłosiła wiele przypadków Amerykańskie Stowarzyszenie Golfa USGA wydarzenia sportowe. Holly jest również niesławna z powodu swojego wyjca, gdy relacjonowała sekcyjną relację kwalifikacyjną U.S. Open 4 czerwca 2018 r.

Ujawnia informacje o rozwodzie, używane do składania życzeń urodzinowych byłemu mężowi!

Holly Sonder w swoim poście na Twitterze 22 sierpnia 2017 r. ujawniła, że ​​ona i jej mąż, Erik Kuselias, wnieśli o rozwód w 2016 r. i nie są razem.

Podobno para spotykała się przez kilka lat, zanim ona i osobowość radiowa Erik zaręczyli się w 2012 roku. Pobrali się w ciągu kilku lat, ale zawsze pozostawali dyskretni w swoim życiu małżeńskim i separacji.

Czytać o: Zane Hijazi Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, partner, pochodzenie etniczne

Para ma syna o imieniu Troy Kuselias urodzonego w 2006 roku, a Erik udostępnił post urodzinowy swojego jedynego dziecka na Twitterze 4 października 2015 roku. W tweecie wspomniał, że jego syn chciałby mieć nowych obserwujących.

Holly wysyłała wiadomości urodzinowe dla swojego byłego męża. Życzyła Erickowi jego urodzin w dniu 6 listopada 2014 r. i ujawniła, że ​​wybierają się na weekend do Packers.

Mimo że był żonaty, jej mąż miał złą reputację, ponieważ był w związku z inną pracownicą. Holly wynajęła nawet prywatnego detektywa, aby dowiedzieć się o rzekomych pozamałżeńskich romansach jej męża.

Jednak Holly nie ma na razie żadnego chłopaka i nie myśli o spotykaniu się z żadnym facetem po tym, jak była w związku z Erickiem. Ale ona jest takim sportem, że obiecała pójść na bal maturalny z 16-letnim mężczyzną o imieniu Andrew Orischak, aby go pocieszyć, gdy przegrał finał US Juniorów w lipcu 2015 roku.

Ile ma wartość netto Holly Sonder?

31-letnia prezenterka wiadomości przywołuje większość swojej rosnącej wartości netto z jej profesjonalnego zadania dziennikarskiego od 2009 roku.

Zdobyła też fortuny jako była golfistka. Holly dodaje znaczną pensję za pracę z LIS Transmisja, hosting wielu Amerykańskie Stowarzyszenie Golfa USGA oraz Narodowe Ligi Piłki Nożnej NFL od 2014 r. Średnia pensja korespondenta Fox News wynosi podobno 65000 USD rocznie, a cztery lata współpracy Holly z kanałem z pewnością zwiększają jej zarobki.

Mówiąc o swojej grze, Holly otrzymała honorową wypłatę po wygraniu mistrzostw American Junior Golf Association w 2001 roku. Zebrała również dodatkowe zarobki po zdobyciu tytułu mistrza kraju UCT w tym samym następnym roku.

Nie przegap: Randy Jackson Net Worth | Ile jest jego wart? Kim on jest?

Holly również spotkała się z luzem ze strony Sieć Fox po klęsce jej pierwszego roku relacji z US Open w 2015 roku. Podczas wywiadu na żywo Holly zadała tylko dwa pytania zwycięzcy mistrzostw 2015, Jordanowi Spiethowi. Jednym z jej pytań było to, czy Jordan spakowała kolejny zestaw ubrań na potencjalny poniedziałkowy mecz play-off.

Jednak Fox zerwał więzi z prezenterką telewizyjną na rok, a później zrezygnował z niej w 2016 roku. Reporter Pennlive Aaron Kasinitz ujawnił, że zmiana przydziału reportera jest przedmiotem dyskusji, o ile reporter jest korespondentem Foxa.

Holly niedawno wystąpiła w programie na żywo, Mów za siebie z Cowherdem i Whitlockiem 13 sierpnia 2018 r., aby omówić drugie miejsce Tiger Wood na Mistrzostwach PGA 2018. Podobnie przeprowadziła wywiad z inną golfistką, Kristen Gillman dla Fox po tym, jak wygrała 2018 US Women's Amateur. Zarówno wywiady, jak i praca analityków sprawiły, że otrzymała rozsądną sumę pieniędzy.

Holly również zebrała część swojej pensji pracując z WBNS-10TV w Columbus jako jej pierwsza praca w 2009 roku.

Jej były mąż, Erick, również gromadzi swoją wartość netto dzięki swojej profesjonalnej pracy reporterskiej od 2007 roku. Prowadzący radio podnosi główną część swoich zarobków, pracując w Sports Talk 1040 Orlando. Średnia pensja w audycji radiowej wynosi 43 702 USD, a doświadczenie zawodowe Erika jako gospodarza radia jest powyżej średniej.

Holly Sonders znalazła się na niechcianym terytorium 4 czerwca 2018 r. Kiedy popełniła błąd, zgłosiła się do udziału w sekcji kwalifikacyjnej US Open. Powiedziała,

„Udaj się do www.usopen.com, Everything will be there. The entire days of sexual qualifying”.

Będąc sportowcem, przyznała się do błędu i żartowała z tego. Na Twitterze napisała 5 czerwca 2018 r. i powiedziała, że ​​nie ma takich rzeczy jak kwalifikacja seksualna i mają czas na żartowanie z przejęzyczenia, ponieważ po 60 sekundach musieli wylecieć.

Krótki życiorys

Były golfista urodził się 3 marca 1987 roku w Marysville w stanie Ohio, zgodnie z wiki. Stoi na wysokości 1,72 m (5' 8”) i należy do białej grupy etnicznej.

Jej rodzice nazywają się Dan i Sandy Niederkohr. Jej ojciec, Dan, jest zawodowym lekarzem, a nawet opublikowała na Instagramie filmik, na którym jej tata sprawdza ją 25 czerwca 2018 r., sprawdzając jej wzrok.

Ma atletyczną sylwetkę i waży około 65 kg, a jej wymiary to 36-24-35 cali. Prezenterka przeszła drobną operację plastyczną kolana, ale nie ujawniła nic istotnego na temat jej procedur chirurgii plastycznej. Holly ustanowiła również rekord, który pojawił się na Golf.com, zagubiony jako najpiękniejsza kobieta przez trzy kolejne lata w 2016 roku.

Przeczytaj także o: Nick Faldo Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, rodzina, pensja, golf, huśtawka

Holly poszła do Marysville High School, a następnie ukończyła edukację, uzyskując stopień dziennikarski na Michigan State University w 2009 roku.

Zalecane