blog

Hosea Chanchez Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, dzieci, wartość netto

Najbardziej rozpoznawalny aktor, który lepiej rozpoznał swoją powracającą rolę w serialu „For Your Love”, a także występ w sitcomie BET „The Game”, a także znał go jako piosenkarza i producenta, Hosea Chancheza. Urodził się w Montgomery w stanie Alabama w USA 12 września 1981 roku dla swoich rodziców i dorastał w Atlancie w stanie Georgia dla swojego rodzeństwa. Posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia afroamerykańskiego.

 Hosea Chanchez Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, dzieci, wartość netto

Kariera i postęp:

W połowie lat 90. wyjechał do Los Angeles, aby rozpocząć zawodową karierę aktorską i pozostał w swoim samochodzie, dopóki nie zaczął rezerwować roli. Hosea zaczął od maleńkiej, powtarzającej się roli Delivery Guy w „For Your Love” w 1998 roku, a warstwa zaczęła rezerwować większe role pod koniec lat 200-tych. Ten facet został obsadzony w 2006 roku w roli, która przyniosłaby mu największe uznanie, jako Malik Wright w „The Game”. W ramach swojej ciągłej pracy nad „The Game” wystąpił także gościnnie w „The Shield” i „Invincible”. W 2015 roku pojawił się także w filmie BET „Niech Kościół mówi Amen” i jest kolejnym w filmie „Major Crimes” jako Emile Fisher.

Wynagrodzenie i wartość netto:

Ten amerykański aktor ma 500 tys. Znany jest jako wschodzący hollywoodzki artysta i zaskakujący aktor, ze względu na jego niesamowite umiejętności aktorskie, a także talent, co pomaga mu również zarobić ogromne pieniądze w karierze i życiu. Jednak, aby zobaczyć jego styl życia i jego wystawne, luksusowe życie, szczęśliwie przeżywa sam siebie, a także cieszy się swoją wartością netto. Możemy więc zakładać, że zarobi ogromne pieniądze.

Czy jest żonaty, czy nadal chodzi, czy jest gejem?

Nawet po wyjaśnieniu tego wszystkiego wciąż krążą plotki, że Hosea spotyka się z Brandy. W swoim życiu prywatnym przeszedł wiele wzlotów i upadków. Jego życie miłosne miało wiele problemów; jednak zaczął spotykać się z Tiką Sumpter w 2005 roku. Po umawianiu się z nią przez trzy lata, para rozdzieliła się, ale spotkali się ponownie kilka dni później. W 2007 w czerwcu zaręczyli się, a rok później zaszła w ciążę. Ale w tym samym roku para się rozpadła, jednak w wywiadzie dla mediów wiki Tika powiedziała, że ​​powodem ich separacji była inna dziewczyna i że Hosea był żonaty z tą kobietą. Po tym wszystkim para ponownie stała się przedmiotem w 2009 roku i wreszcie on i jego wkrótce żona związali węzły w 2009 roku, a później rozwód w 2011. Para nigdy nie była widziana razem od czasu rozwodu, ani w filmach, ani poza nim. Jednak oprócz tego faceta spotyka się również plotki z różnymi paniami jako dziewczynami, takimi jak Francia Raisa od 2009 do 2013, Robin Givens od 2008 do 2009, a także z Sereną Williams w 2008. On też się umawiał jego współ-gwiazda, siostra bliźniaczka Tia Mowry, Tamera Mowry w 2009 roku. Wygląda więc na to, że nie jest gejem, a także nie ożenił się jeszcze oficjalnie, a także nie ma żadnych dzieci.

Bio i fakty:

Ten facet ma idealną figurę ciała z atrakcyjnym kształtem sylwetki z sześciopak, a także zadbaną sylwetką. Ma wysoki wzrost 6 stóp i 1 cal, a także ma średnią masę ciała. Jest również znany jako aktor, co pomaga mu zostać zamożnym celebrytą, znalazłeś go również na jego koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane