blog

Hunter Plake Wiki, wiek, głos, żonaty, żona, dziewczyna, muzyka

Od bycia nieprofesjonalnym wokalistą Church do półfinału The Voice odzwierciedla zdolności wokalne i talent tego faceta. Hunter Plake, który został wyeliminowany w półfinale, jest gotowy, aby wydać swój album muzyczny, zamiast rozwodzić się nad swoim odejściem. Oddana i oddana piosenkarka ma głos, za który można umrzeć, i wygląd, który zapiera dech w piersiach każdej dziewczynie.

  Hunter Plake Wiki, wiek, głos, żonaty, żona, dziewczyna, muzyka

Jeśli chodzi o swoją obietnicę, Hunter Plake napisał i wyprodukował piosenki, a także wydał je wraz ze swoim bratem pod nazwą tablice . Duet pracował nad przygotowaniem swojego pierwszego singla do wydania po tym, jak Hunter opuścił program, Głos . Po ciężkiej pracy 14 lipca 2017 roku wydali „Eden” jako debiutancki singiel, który znalazł się na szczycie list przebojów pop na 41 miejscu i wszystkich gatunków na 161.

W tym samym roku, 12 sierpnia wydali swój drugi singiel „ Miłośnicy huraganów ”, który nastąpił po wielu sukcesach. A po roku, 4 maja 2018 roku, Plake wydało swój trzeci singiel zatytułowany „ Platforma ”.

Zgodnie z postem Huntera Plake na jego Instagramie, tablice ma zamiar wydać kolejny singiel zatytułowany ' Koszula ” 26 października 2018 r.

Czy Hunter jest już żonatym mężczyzną!

Ten segment złamie miliony serc. Przystojny piosenkarz był zakochany w każdej dziewczynie, ale najwyraźniej jest już żonaty i żyje szczęśliwie z żoną.

Hunter poślubił swoją dziewczynę Bethany Jackson w czerwcu 2016 roku. Ta piękna para bardzo się lubi, a Hunter nigdy nie cofa się przed opublikowaniem każdej aktualizacji o nim i Bethany.

Piosenkarz życzył swojej miłości wszystkiego najlepszego i dodał, że 29 września 2015 roku tak bardzo cię kocham.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Tak bardzo cię kocham. bethany.jackson https://t.co/0o6Tas8wAm

— Hunter Plake (@hunterplake) 29 września 2015 r.

Głosowy półfinalista zawsze informuje swoich fanów na swoim koncie na Instagramie, gdzie często publikuje jego zdjęcia w studio i spędza czas na losowo zabawie. Stwierdził też, że kocha swoją żonę bardziej niż ćma kocha lampy na swoim Instagramie 23 października 2018 roku. Obecnie żyją szczęśliwie.

Zobacz także: Czy Tudor Gay, Partner, Randki, Wartość netto, Bio

Hunter jest obecnie bezdomny!!

Para, która mieszkała w swoim nowym wymarzonym domu tylko przez miesiąc, została zmyta przez powódź w Luizjanie w sierpniu 2016 roku.

W powodzi piosenkarz stracił samochód, kościół i dom, a teraz para dzieli dom z rodzicami Huntera. W swoim rzadkim wolnym czasie pomaga odbudować kościół.

Hunter jest osobą optymistyczną, co widać po wywiadzie, w którym powiedział, że to był dla nich trudny czas, ale starali się dobrze bawić i jak najlepiej. Pozytywność piosenkarza przekracza wszelkie prawa, ponieważ powiedział, że cieszy się, że nikogo nie stracili, ale po prostu stracili rzeczy.

Dowiedz się więcej: Liam Gallagher Dziewczyna, żona, dzieci, wartość netto

Krótki życiorys

Pochodzący z Luizjany Hunter Plake miał skłonność do muzyki od dzieciństwa, ponieważ jego rodzice i rodzeństwo byli zaangażowani w muzykę w taki czy inny sposób. Jego ojciec jest piosenkarzem w zespole „Brother Brother”, który jest chrześcijańskim zespołem rockowym, a jego brat Dakota wydaje album z Hunterem.

Według źródeł wiki Hunter Plake, który obecnie ma 22 lata, urodził się 14 listopada 1995 roku. Posiadacz obywatelstwa amerykańskiego ma przyzwoity wzrost i należy do rasy białej.

Hunter Plake ukończył GED w gimnazjum, a następnie uczęszczał do Crossroads Leadership College i ukończył studia z tytułem Associate w dziedzinie sztuk muzycznych w 2013 roku.

Zalecane