blog

Ian Anthony Dale Żonaty, Żona, Rodzina, Rodzice, Wzrost, Wartość netto, Bio

Żadne uczucie nie może być cenniejsze dla pary niż podekscytowanie powitaniem ich nowych na świecie. Ian Anthony Dale i jego żona również doświadczają tego samego uczucia, gdy zbliża się moment przyjęcia dziecka. Ian Anthony Dale to amerykański aktor, który jest popularny dzięki roli Adama Noshimuriego w serialu telewizyjnym Hawaii Five-0.

 Ian Anthony Dale Żonaty, Żona, Rodzina, Rodzice, Wzrost, Wartość netto, Bio

Kariera i postęp:

Ian Anthony Dale wszedł do branży filmowej z filmem Mr. 3000 jako Fukuda w 2004 roku. Ian zagrał w wielu filmach, w tym w The Bucket List, The Hangover, Lollipops, Tekken, Flying Lessons, Mortal Kombat: Rebirth i XOXO. Ian oczywiście grał wpływowe role w tych filmach, ale liczba filmów, które zagrał, jest znacznie mniejsza niż seriale telewizyjne.

Swoją karierę w telewizji objął od serialu telewizyjnego Fastlane z 2002 roku jako Jackson Yu. Od tego czasu aktor wcielił się w różne role w wielu serialach, w tym Angel, JAG, Second Time Around, Surface, Criminal Minds, Doll House, CSI: Crime Scene Investigation, Mortal Kombat Legacy, The Mentalist, American Horror Story Coven i Murder na początku.

Ile jest warte Iana?

Według taddlr.com, Ian Anthony Dale ma podobno szacowaną wartość netto na 3 miliony dolarów. Gwiazda przyniosła ogromną ilość swoich prac w filmach i serialach telewizyjnych. Dochody z reklamowania marek i innych projektów również pomogły w zgromadzeniu fortuny ekonomicznej. Wartość netto Iana prawdopodobnie wzrośnie w kolejnych dniach ze względu na jego ciągłą pracę w branży aktorskiej.

Dzielenie błogiego życia małżeńskiego z żoną!

Ian i jego żona Nicole Garippo są obecnie bardziej niż szczęśliwi. Jeśli jeszcze nie wiesz, para czeka, aby dodać nowego członka do rodziny i ponosić odpowiedzialność jako rodzice. Ian wydaje się być bardzo podekscytowany i zapełnił swój Instagram zdjęciami swojej ciężarnej żony. Wraz z nim jego fani i media również desperacko czekają, by powitać dziecko na świecie.

Ian poślubił żonę Nicole w październiku 2016 roku podczas intymnej ceremonii w Los Angeles. Duet długo się spotykał, zanim zawiązał węzeł. Zgodnie z doniesieniami, Nicole była jego dziewczyną przez krótki czas przed ślubem. Para wydaje się szczęśliwa i skłócona w życiu małżeńskim i jest mało prawdopodobne, aby rozstała się przez długi czas. Jego związek z Nicole rozwiewa podejrzenia, że ​​nie jest gejem.

Jego krótka biografia:

Ian Anthony Dale urodził się 3 lipca 1978 roku w Saint Paul w Minnesocie w USA. Aktor pochodzi z Japonii, Francji i Anglii. Ma czworo rodzeństwa, wśród których troje to bracia i siostra. Jest absolwentem Uniwersytetu Wisconsin-Madison. Ian ma imponujący wzrost 6 stóp i muskularne ciało, co podkreśla jego osobowość.

Zalecane