blog

Ian Bohen Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Podczas gdy niektóre osoby znajdują idealne dopasowanie w pierwszym związku, inne znajdują to wyjątkowe po kilku złamanych sercach. Taka jest historia aktora Iana Bohena, który po ośmiu zerwanych związkach w końcu znalazł miłość swojego życia. Ian Bohen to amerykański aktor, który słynie z powracającej roli Petera Hale'a w serialu MTV Teen Wolf.

 Ian Bohen Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Kariera i postęp:

Znakomity aktor, Ian Bohen, rozpoczął swoją karierę aktorską od filmu, Dostarczając jako Jimmy Wakefield w 1993 roku. Następnie wykorzystał swoje techniki aktorskie w wielu filmach, takich jak Wyatt Earp, Monster Mash, Pearl Harbor, Hometown Legend, Marigold, Interpretation, Irreversi, Mroczny Rycerz Powstaje, 5 Dusz i Wind River. Obecnie Ian jest zajęty pracą nad swoim nadchodzącym filmem Soldado.

Co więcej, kierując się swoją pasją do aktorstwa, przyjął swoją pierwszą rolę telewizyjną jako Jeremy Scanlon w serialu telewizyjnym z 1994 roku, Weird Science. Wystąpił w kilku innych serialach telewizyjnych, w tym w Walker, Texas Ranger, Dr. Quinn; Chłopiec spotyka świat, gdyby te ściany mogły mówić, Hercules: Legendarne podróże, Zimna sprawa, Breakout Kings, CSI: Crime Scene Investigation oraz Beauty and the Beast. Był reżyserem dwóch filmów krótkometrażowych Moring Love i The Tow.

Ile jest wart Iana?

Ian Bohen podobno zgromadził ogromną wartość netto w wysokości 600 tysięcy dolarów. Ogromną sumę zebrał ze swojej trzyletniej pracy w branży aktorskiej. Jego prace w serialach telewizyjnych i filmach bezpośrednio przyczyniły się do zwiększenia jego wartości netto.

Co więcej, wartość netto Iana ma większe szanse na wzrost w nadchodzących dniach dzięki jego nieustępliwej pracy.

Czy Ian Bohen jest żonaty? A może ma dziewczynę?

Aktor jest romantycznie związany z Elizą Cummings, angielską aktorką. Para jest często spotykana razem i uważa się, że dzieli związek. Ian podobno zaczął spotykać się ze swoją dziewczyną od 2014 roku i nadal idzie gładko w związku. Ian najwyraźniej pokazuje aluzję do małżeństwa z Elizą i przekształcenia jej w jego żonę.

Ian spotykał się w przeszłości z kilkoma wspaniałymi damami, w tym Sierra Love (2014), Kallwy Jakle (2014), Haley Webb (2014), Holland Roden (2013-2014), Laysla De Oliveria, Gintare Sudziute, Adelaide Kane i Amila Ibragimova. Ian w końcu znalazł miłość swojego życia i nie jest singlem, nawet po kilku dysfunkcyjnych związkach. Jego obecne i przeszłe relacje z tymi wspaniałymi paniami pokazują, że nie jest gejem.

Krótkie życiorys Iana Bohena:

Według niektórych źródeł wiki Ian Stuart Bohen urodził się 24 września 1976 r. w Carmel w Kalifornii w USA. Gwiazda należy do rasy białej i narodowości amerykańskiej. Ma niesamowitą wysokość 5 stóp 10 cali i atletyczne ciało, które idealnie pasuje do jego osobowości.

Zalecane