blog

Ian Paola Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wzrost, Pochodzenie

Dzieci nie tylko naśladują nawyki rodziców, ale często marzą, aby kiedyś stać się takimi jak one. Amerykański aktor, lan Paola, również chciał zostać muzykiem i podążać za spuścizną rodziny we wczesnych latach, ale skończył jako aktor, gdy odkrył swoją pasję do aktorstwa. Ian Paola słynie z występu w „Orange Is The New Black” u boku Jessiki Pimentel i Amandy Acuri.

  Ian Paola Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wzrost, Pochodzenie

Kariera i rozwój:

Ian Paola zaczął tańczyć breakdance w wieku pięciu lat, rapując w wieku jedenastu lat i DJ-ing od piętnastu. Później zaczął pisać, nagrywać i miksować piosenki dla lokalnych talentów od późnego wieku nastoletniego. Od tego czasu Ian chciał spróbować aktorstwa, ale był bardzo zajęty produkcją muzyczną, aby nawigować w tym kierunku.

Po odkryciu swojej głębokiej pasji do aktorstwa, Ian zaczął brać udział w szkoleniu aktorskim u niektórych znakomitych trenerów w Nowym Jorku. Wystąpił w ponad trzydziestu projektach, w tym telewizyjnych, filmowych i teatralnych w niecałe dwa lata. Przedstawiał różne postacie, od prześladowcy heroiny, przebieranki, gangstera po funkcjonariusza nowojorskiej policji.

Podobnie zagrał kilka ważnych postaci w serialach telewizyjnych, w tym Raya Armasa w „Conviction” stacji ABC, Uriela w „Power” Starza i Yadriela w „Orange Is The New Black” Netflixa. Jego obecne starania i osiągnięcia w branży aktorskiej każą podejrzewać, że musiał zgromadzić ogromną wartość netto w tysiącach.

Wychowując Syna!

Kiedy mówimy o życiu osobistym Iana, pytanie, które przypadkowo pojawia się w każdym umyśle, dotyczy matki jego dziecka. Ian wychowuje syna, Iana Michała II, który ma osiem lat jako samotny rodzic. Będąc kochającym ojcem, cieszy się czasem spędzonym razem i publikuje słodkie zdjęcia swojego syna w mediach społecznościowych. Jednak żaden z postów w mediach społecznościowych nie wspomina o matce Michaela.

  Obraz

Co więcej, informacje o tym, że Ian spotyka się z kimkolwiek lub ma dziewczynę, nigdy nie pojawiły się w mediach i w rezultacie nie możemy nawet zgadywać jego byłego chłopaka. Jak podają źródła, Ian wcześniej przesłał kilka zdjęć swojej starej ukochanej, ale usunął je po rozstaniu. Poza tym nie jesteśmy pewni, czy Ian ożenił się z kobietą, czy dzielił tylko nieformalny związek bez wiązania więzi między mężem i żoną.

Jego krótka biografia:

Według źródeł wiki, Ian Paola urodził się 4 września 1978 w Nowym Jorku. Oboje jego rodzice byli muzykami, a on także chciał podążać za spuścizną rodziny w młodym wieku. Gwiazda należy do mieszanego pochodzenia etnicznego i ma imponującą wysokość 6 stóp. Zgromadził około 21 000 obserwujących na Instagramie i 1 000 obserwujących na Twitterze.

Zalecane