blog

Ignacio Serricchio Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły

Argentyński aktor Ignacio Serricchio wyrobił sobie markę w Hollywood. W karierze rozwijającej się przez ponad dekadę, Ignacio pokazał swoje umiejętności aktorskie w wielu filmach i programach telewizyjnych, wśród których za najlepsze prace uważane są General Hospital (2006-11) i The Wedding Ringer. Wcześniej żonaty, rozstał się po tym, jak żona przyłapała go na zdradzie.

 Ignacio Serricchio Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Argentyński aktor Ignacio Serricchio wyrobił sobie markę w Hollywood.

  W karierze rozwijającej się przez ponad dekadę Ignacio pokazał swoje umiejętności aktorskie w wielu filmach i programach telewizyjnych, między innymi Szpital Ogólny (2006-11) i Obrączka weselna uważane są za jego najlepsze prace.

  Krótka Wiki: wiek, wzrost, wykształcenie

  Ignacio Serricchio stoi wysoki na wysokości pięciu stóp i dziewięciu cali (1,75 m).

  Pochodzący z Buenos Aires w Argentynie aktor urodził się 19 kwietnia 1982 roku. Jego rodzina przeniosła się do Stanów, gdy Ignacio miał zaledwie 11 lat. W końcu wstąpił na Uniwersytet Syracuse i ukończył studia na wydziale dramatu.

  Wcześniej żonaty, rozstał się po tym, jak żona przyłapała go na zdradzie

  Ignacio Serricchio był wcześniej żonaty z aktorką Gabrielle Stone przez prawie dwa lata.

  Incydent oszustwa:- Michael Obeng Wiki, wiek, żona, rozwód, romans, wartość netto

  Jednak związek zakończył się po tym, jak żona aktora odkryła jego pozamałżeński romans z 19-latkiem. Gabrielle szybko złożyła wniosek o rozwód iw ciągu dwóch i pół tygodnia para rozwiodła się.

  Wkrótce po rozwodzie była żona Ignacia zamieszkała z innym mężczyzną. Ale romans też nie trwał długo. Gabrielle zerwała z nim po dwóch miesiącach randek, ponieważ chciał samotnie pojechać na wycieczkę do Włoch, która początkowo była planowana dla nich dwojga.

  Filmy i programy telewizyjne; Rola geja

  Ignacio rozpoczął karierę aktorską występując w jednym z odcinków programu telewizyjnego Foxa, Dom (2005). Przełomowy moment dla aktora nastąpił w 2006 roku, kiedy został obsadzony w powracającej roli Diego Alcazara w znanej od lat telenoweli ABC, Szpital Ogólny .

  Przez lata Ignacio brał udział w kilku filmach i programach telewizyjnych, w tym Powstanie (2019), Muł (2018), Zagubieni w kosmosie (2018), Kości (2014-17), Czarownice z East Endu (2014), Kwarantanna 2: Terminal (2011), Keith (2008), Wysokość Lincolna (2007) i nie tylko.

  wesoły na ekranie:- Paul Ben-Victor Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wesoły, wartość netto

  W swojej karierze Ignacio badał różne role, a nawet pojawił się jako wesoły w jednym ze swoich projektów. W filmie Obrączka weselna (2015), Ignacio pojawił się jako Edmundo obok aktorów takich jak Kevin Hart i Josh Gad. W filmie Edmundo jest byłym gangsterem, który w końcu pracuje jako organizator ślubów. Postać Ignacio w filmie to postać twardego geja, którą gra perfekcyjnie.

  Ignacio Serricchio jest tatuażystą

  Entuzjasta tatuażu, Ignacio ma kilka angielskich alfabetów wypisanych atramentem z tyłu lewego ramienia.

  Chciał też zrobić sobie tatuaż przedstawiający Filadelfia Orły w 2018 roku. Jednak Ignacio nie wspomniał, czy rzeczywiście wybrał tatuaż.

  Zalecane