blog

Ilana Becker Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Na niebie popularności mogą zabłysnąć nie tylko gwiazdy wielkiego ekranu, ale także aktorzy telewizji i teatru. Ilana Becker od dawna zajmuje się swoją karierą w telewizji, ale jej sukcesy i sława nie są mniejsze niż jakikolwiek uznany aktor. Poza tym niedawno zwróciła na siebie uwagę mediów po tym, jak podzieliła się swoimi planami ślubnymi z chłopakiem.

 Ilana Becker Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Kariera i wartość netto:

Ilana Becker występuje obecnie w „Odd Mom Out” w Bravo TV i „Girl Code” w MTV. Wystąpiła gościnnie w czwartym sezonie „Orange Is the New Black” obok Jessica Pimentel oraz Aleksandra Szczyt w 2016 roku.

Wystąpiła w takich serialach jak „Tajemnice Laury”, „Dom Alfa”, „Sezon myśliwski”, „Odd Squad”, „Po prostu chcę odzyskać moje spodnie” i „Crashing”. Aktorka była również aktorką. część niektórych filmów, takich jak „Idealne dziwne”, „Szkoła rocka”, „Wystarczająco dobry”, „Przyszłość38”, „Magiczna miłość”, „Fish Bowl”.

Dzięki swojej ciężkiej pracy Ilana stała się popularną aktorką telewizyjną, filmową i teatralną. Chociaż nie ujawniono rzeczywistej wartości jej majątku, jej osiągnięcia zawodowe świadczą o tym, że prowadzi wyrafinowane życie.

Ślub z długoletnim chłopakiem!

Ilana Becker łączy piękny związek z narzeczonym Scottem Price'em, aktorem i reżyserem. Nie zdradziła wiele o ich pierwszym spotkaniu i romansie, ale para jest zaręczona od ponad siedmiu lat.

Cóż, jeśli zastanawiasz się, skąd tyle wiedzieliśmy o zaręczynach, zdradźmy, że sam Scott zamieścił ich zdjęcie z wielkiego dnia na Instagramie i podzielił się swoim szczęściem z siódmej rocznicy.

Ilana obnosiła się również ze swoim pierścionkiem zaręczynowym w swoim poście na Instagramie 30 listopada 2017 r.

W tej chwili Ilana i Scott są gotowi przenieść swój związek na nowy poziom. Para bierze ślub 1 września 2018 r., a ich uroczyste przyjęcie odbędzie się pod adresem 99 Scott Ave, Brooklyn, NY.

Jej rodzina:

Jej ojciec Phil Becker jest emerytowanym nauczycielem i prawnikiem, a matka pielęgniarką. Jej ojciec pochodzi z Lower East Side, a matka z Brooklynu. W 2015 roku jej sześcioletni siostrzeniec Zachy był zdiagnozowany z chorobą zwyrodnieniową szpiku kostnego, a później dostał przeszczep.

Podpis: matka i ojciec Ilany.
Źródło: Twitter

Krótki życiorys i Wiki:

Ilana obchodzi swoje urodziny 21 października każdego roku. Uzyskała tytuł licencjata sztuk pięknych w Tisch School of the Arts, a także studiowała w Instytucie Teatralnym Lee Strasberga, Instytucie Sztuki Współczesnej, Stonestreet Studios for Film and Television. Ma również 19-letnie szkolenie taneczne. Ilana należy do rasy białej i ma przyzwoity wzrost.

Zalecane