blog

Iman Rappetti Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Pochodzenie etniczne

Wielokrotnie nagradzany dziennikarz, który założył wiele firm oraz jest powszechnie znany z organizowania spotkań ze światowej sławy spotkaniami ze światowymi liderami. W tym amerykańskie gwiazdy i tantiemy, takie jak królowa wywiadów, Oprah Winfrey, Iman Rappetti znalazła się również na okładce magazynu Destiny. Była główną gwiazdą na okładce magazynu head shot i głęboko podziwiana przez jej fanów.

 Iman Rappetti Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Pochodzenie etniczne

Kariera i postęp:

Pracuje głównie w kanale eNews, który jest kotwicą głównego wieczornego programu eNCA; News Night, program obejmuje najważniejsze historie z całego dnia oraz segment biznesowy, sportowy i pogodowy. Wykonuje swoją pracę jako kotwicę u boku swojego współpracownika, Jeremy'ego Maggsa, a teraz ich kanał informacyjny jest uważany za flagowy eNCA i był pierwszym, który był emitowany, gdy kanał zaczął się w 2008 roku. Przez większość czasu pracuje w studiu jako kotwica dla eNews Kanał, który nadaje w Afryce, na Bliskim Wschodzie, w niektórych krajach Azji

Nie wyprzedza tego, jak spędza swoje życie osobiste z popularnością, którą przez lata zdobyła w telewizji. Daje jednak do zrozumienia, że ​​jest na fali, podczas gdy przeprowadza wywiady ze światowymi liderami i ważnymi wzorami do naśladowania w krajach. Nie określiła, ile zarabia ani jaka jest jej wartość netto, ponieważ jest zajęta karierą i skupia się na pracy.

Tajemniczy mąż, który ma być!

Chociaż nie dzieli się wieloma informacjami o większości swojego życia, Iman nie zostawia jednak swoich fanów wiszących na wietrze. Zaledwie kilka lat temu w 2012 roku stwierdziła, że ​​jest zaręczona, aby wyjść za mąż, i nie ujawniła, kto jest mężem, który ma być publicznie dostępny.

Nie ma żadnych plotek, że są jeszcze gotowi na założenie rodziny lub czy wykazywała też oznaki macierzyństwa. Może w przyszłości chcieć mieć piękne dzieci i założyć własną rodzinę, ale nie ma jeszcze nic do powiedzenia w tej sprawie. Nie ma również dalszych informacji na ten temat, ponieważ lubi ukrywać swoje życie osobiste i nie chce w tej chwili komentować.

Krótki życiorys:

Jej rodzice przenieśli się do Phoenix KwaZulu-Natal, w 1985 roku, nie podała ani nie podała, skąd pochodzi jej pochodzenie etniczne, ale jej narodowość może być afrykańska, ponieważ pracuje w Afryce Południowej. Nie podała również, jakie są jej urodziny ani wiek, a jej pomiary wzrostu nie są podane i nie ma wystarczająco wiarygodnych źródeł wiki, aby to potwierdzić.

Zalecane