blog

India Westbrooks Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Sprawy, Pochodzenie, Rodzina

India Westbrook, amerykańska osobowość internetowa, urzekła miliony serc swoim zapierającym dech w piersiach pięknem i wyglądem. Najbardziej znana jest z udziału w serialu telewizyjnym „The Westbrook”. Królowej blogerek, mimo że jest najmłodszym z pięciorga rodzeństwa, udało się zdobyć wiodącą rolę w słynnym programie i nadal błyszczy.

  India Westbrooks Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Sprawy, Pochodzenie, Rodzina

Kariera

Indie weszły do ​​świata internetu w 2011 roku, tworząc swój Tumblr. Regularnie publikowała swoje efektowne zdjęcia, ale nie przyciągała zbyt wiele uwagi, jak sobie tego życzyła. Jednak nie poddała się i zaczęła odkrywać inne platformy mediów społecznościowych, takie jak Vine i Instagram.

Możesz cieszyć się: Tristan Lake Leabu Dziewczyna, wesoły, rodzina, wartość netto

W końcu zaczęła zdobywać sławę i uwagę dzięki swojemu kontu na Instagramie, które ma już ponad 3,5 miliona obserwujących.

Najlepszą częścią jej kariery było pojawienie się w serialu reality „The Westbrooks”. Serial opowiada o Indiach i jej rodzeństwie Brooke, Morgan, Bree i Crystal. Centralną częścią serialu stały się Indie, a wszystkie siostry zyskują również popularność jako gwiazdy reality TV.

Indie są również znane ze swojego występu w „Love & Hip Hop”. W grudniu 2016 r. wzbudziła nawet kontrowersje, gdy wyciekła jej sekstaśma. Nagranie obejmowało dwadzieścia sekund, w których widziano Miłość leżącą na brzuchu, a inną kobietę, przypuszczalny być Kehlani była widziana, jak przesuwała rękę po ciele Miłości.

Wartość netto

India Westbrook to znana blogerka, osobowość telewizyjna i modelka. Zdobyła wiele sławy i pieniędzy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chociaż jej dokładna wartość netto nie jest szczegółowa, jej rosnąca popularność wskazuje, że musi cieszyć się znaczną wartością na milion.

Długa historia randek

Piękno jest sławne nie tylko ze względu na jej konto społeczne, ale także dzięki swoim relacjom miłosnym ze znanymi osobistościami.

Jej romans z amerykańskim raperem i przedsiębiorcą Williamem Leonardem Robertsem, znanym jako Rick Ross, pojawił się w lutym 2017 roku, gdy para została zauważona razem w Nowym Jorku.

Podobny: Dale Brisby Wiki, wiek, żona, wartość netto, prawdziwe nazwisko

Oxygen Magazine z 10 lutego 2017 r. poinformował, że Indie poleciały w kierunku Big Apple, aby świętować Urodziny Rossa. Oboje cieszyli się chwilą, jak szczęśliwa para. Ross zrobiła nawet nagą sesję zdjęciową urodzinową dla swojego chłopaka, w której Ross zostawił diamentowy emoji jako komentarz.

Chłopak?

Randkowy związek Indii był trochę tajemniczy, dopóki nie ujawniła publicznie swojego związku z amerykańskim piłkarzem Jonnu Smithem.

W kwietniu 2018 roku potwierdzono, że zaczął spotykać się z Jonnu. Jak podaje Black Sports Online, para poszła nawet do zoo na Wielkanoc. Chociaż zidentyfikowano ich obecny stan związku, niewiele więcej wiadomo. Od dłuższego czasu para nie mówiła głośno o swoim związku.

Znajdź więcej: Sara Gore Wiki, Ślub, Mąż, Wartość netto

Jednak jej chłopak Jonnu jest niesławny z powodu kontrowersyjnego związku ze swoją byłą dziewczyną. W 2016 roku trafił na nagłówki gazet, kiedy okazało się, że jego była dziewczyna wylała na niego wrzątek. W wyniku incydentu Smith doznał poważnych oparzeń głowy, szyi, pleców, barku i ramienia. Była Smith, Mary Gasper, była podobno zdenerwowana z powodu ilości uwagi, jaką „poświęcał jej i ich związkowi”, w związku z czym podjęła ekstremalne środki, w wyniku których została aresztowana za osłabioną baterię, ale zarzuty zostały później wycofane.

Na razie Indie pozostały mamą w odniesieniu do swojego życia miłosnego z chłopakiem Jonnu. Mogą prawdopodobnie rozkoszować się swoim romansem, trzymając rzeczy z dala od światła reflektorów.

Inny!

India Westbrooks znalazła teraz nowego mężczyznę!

Tak, dobrze to przeczytałeś. Indie spotykają się z nowym mężczyzną, a on jest niczym innym jak raper Sheck Wes . Ich związek po raz pierwszy pojawił się w wiadomościach po tym, jak zostali zauważeni razem przed nocnym klubem w LA. A później ich związek został potwierdzony w kwietniu 2019 roku, kiedy oboje podzielili się liczbą historii na swoim Instagramie.

Dzielą się wieloma historiami i postami na swoim Instagramie, które pokazują, że dobrze się bawią ze sobą.

Rodzina

Rodzicami Indii są Warren Westbrooks i Candy Westbrooks. Jest najmłodsza i ma cztery starsze siostry Brooke, Morgan, Bree i Crystal. Brooke jest również gwiazdą reality show, podczas gdy Morgan, Bree i Crystal to gwiazdy Instagrama.

Bio i Wiki

India urodziła się 3 lutego 1996 roku w Kalifornii w USA i obecnie ma 23 lata. Jej znakiem urodzenia jest Wodnik. Jej wzrost wynosi około 5 stóp i 2 cale. Indie mają mieszane pochodzenie etniczne, tj. Afroamerykańskie, hiszpańskie, kreolskie i indyjskie pochodzenie.

Zalecane